Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom Telemark og Vestfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom Telemark og Vestfold
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 19 mai 2019

N-åpen

1 550 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Mia AasenPorsgrunn OLfullført
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Ingunn FjørtoftNOTEAMfullført
Hilde Ekeberg FliidSkien OKfullført
Jon Arne HagenDrangedal OLfullført
Elisabeth HalandVrådal ILfullført
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Lyle Johan LøwerSkade ILfullført
Håkon Leander SkoeSkade ILfullført
Sander SteenBø OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført

D-10

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.2315.43

D11-12

2 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19.429.36
2Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering27.49+8.0713.34
3Daniella GjoneSandefjord OK34.52+15.1017.00
4Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn39.05+19.2319.03
5Ingvild RingheimLarvik OK39.42+20.0019.21
6Cathrine SognNotodden OL42.19+22.3720.38
7Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL56.47+37.0527.41
8Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL1.02.50+43.0830.39

D13-14

2 975 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Aakre LeistadSkien OK37.2212.33
2Annika van RaaijHedrum OL42.45+5.2314.22
3Iril RingheimLarvik OK47.38+10.1616.00
4Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL58.01+20.3919.30
5Maren Sofie FremstadLarvik OK1.02.31+25.0921.00

D13-16C

2 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane MathisenOL Tønsberg og omegn36.4117.53

D15-16

3 225 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn27.328.32
2Une HoltermannPorsgrunn OL29.06+1.349.01
3Kristin Melby JacobsenLardal OL30.03+2.319.19
4Ingrid MobråthenBotne SK35.11+7.3910.54
5Emma EngehultNotodden OL41.16+13.4412.47
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn41.52+14.2012.58
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK41.53+14.2112.59
8Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn44.04+16.3213.39
9Ingvild JohnsenHedrum OL46.38+19.0614.27
10Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn49.31+21.5915.21
11Ingeborg HovdejordNotodden OL50.32+23.0015.40
12Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL50.35+23.0315.41
Julie Skårdal AasenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D17-B

2 975 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin SlokvikNotodden OL57.0919.12
2Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa58.24+1.1519.37
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.02.08+4.5920.53
4Kristine Sparre KnudsenStokke IL1.22.26+25.1727.42
Kjersti HalandVrådal ILdiskvalifisert

D17-C

2 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Solberg AndersenBø OL34.0816.39
2Ingunn GåsoddenSkien OK38.59+4.5119.00
3Gro HagenDrangedal OL1.01.11+27.0329.50
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OLdiskvalifisert

D17-18

3 975 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1.21.2920.29

D19-20

3 975 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL40.2610.10
2Anne Omholt BerrefjordLardal OL46.15+5.4911.38

D21-

3 975 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK40.5510.17
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn42.41+1.4610.44
3Ingrid UndstadLarvik OK43.39+2.4410.58
4Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa46.30+5.3511.41
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn47.42+6.4712.00
6Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL47.52+6.5712.02
7Kari ChristiansenSandefjord OK1.10.22+29.2717.42
Sunniva Nergaard BergStokke ILdiskvalifisert

D40-

3 975 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry AakreSkien OK1.02.3515.44
2Celine Vik OlsenLarvik OK1.05.46+3.1116.32
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.07.26+4.5116.57

D45-

3 225 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK30.589.36
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL44.51+13.5313.54
3Elin BordøyHedrum OL49.43+18.4515.24
4Anita MathisenOL Tønsberg og omegn51.03+20.0515.49
5Siv WiersdalenPorsgrunn OL57.48+26.5017.55
6Lenka WestinPorsgrunn OL58.23+27.2518.06
7Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL58.55+27.5718.16

D50-

3 225 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn31.559.53
2Kristin SandvenNotodden OL37.16+5.2111.33
3Hilde VassendPorsgrunn OL39.04+7.0912.06
4Britt FossøyNotodden OL43.47+11.5213.34
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47.21+15.2614.40
6Anniken AusenPorsgrunn OL47.25+15.3014.42
7Astrid BrevikStokke IL57.15+25.2017.45

D55-

3 225 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi SchatvetNotodden OL34.2810.41
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.23+2.5511.35
3Tiri RebårdSandefjord OK39.43+5.1512.18

D60-

3 225 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK33.4810.28
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn51.36+17.4816.00
3Kristil KristensenOK Skeidi1.31.07+57.1928.15

D65-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK32.3212.02
2Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn41.31+8.5915.22
3Inger NergaardStokke IL58.57+26.2521.50
4Elisabeth RødAndebu IL1.06.34+34.0224.39
5Lill BirkelundPorsgrunn OL1.08.51+36.1925.29

D75-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.00.3322.25
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.18.14+17.4128.58
3Hjørdis ØvreåsBotne SK1.20.15+19.4229.43
4Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL1.54.33+54.0042.25

D80-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olaug F. JohansenSkien OK1.18.5729.14
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H-10

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn29.5919.20
0Erik Ulveseter LodeSkien OK28.0118.04

H11-12

2 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL20.119.50
2Sindre FurlandSandefjord OK26.30+6.1912.55
3Tobias Harstad RindeBø OL31.40+11.2915.26
4Henrik RomnesBø OL32.39+12.2815.55
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn1.01.09+40.5829.49
6Marcus WindvikSandefjord OK1.07.46+47.3533.03
7Tobias LodeSkien OK1.36.49+1.16.3847.13
Gaute Bratland SolbergBø OLdiskvalifisert

H13-14

2 975 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK23.277.52
2Gaute NysæterSkien OK30.02+6.3510.05
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn34.19+10.5211.32
4Ragnar LandeEidskog OL34.37+11.1011.38
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn36.12+12.4512.10
6Kristian Ekeberg FliidSkien OK36.21+12.5412.13
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken40.08+16.4113.29
8Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn42.18+18.5114.13
9Sindre Flatin ErichsenSkien OK1.22.36+59.0927.45
10Thomas MyhreSkien OK1.30.39+1.07.1230.28
11Sondre Harstad RindeBø OL1.34.17+1.10.5031.41

H15-16

3 975 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL38.079.35
2Benjamin GjoneSandefjord OK39.02+0.559.49
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL42.11+4.0410.36
4Magnus BrodinPorsgrunn OL49.15+11.0812.23
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn51.08+13.0112.51
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL52.26+14.1913.11
7Hallgeir BrevikStokke IL57.14+19.0714.23
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H17-B

2 975 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Øyvind LodeSkien OK39.2313.14
2John Lars HovdejordNotodden OL40.28+1.0513.36
3Brede Ekeberg FliidSkien OK44.12+4.4914.51
Oskar StraumeDrangedal OLdiskvalifisert

H17-C

2 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Glenn BorgenSkien OK30.5215.03
2Sten Øivind BjerkeHedrum OL36.52+6.0017.59

H17-18

4 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn38.518.43
2Iver RingheimLarvik OK39.29+0.388.52
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn39.59+1.088.59
4Halvard KornmoPorsgrunn OL41.01+2.109.13
5Åsmund SlokvikNotodden OL42.45+3.549.36
6Henrik R HoltHedrum OL45.51+7.0010.18
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn46.50+7.5910.31
8Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL51.05+12.1411.28
Viljan van RaaijHedrum OLdiskvalifisert

H19-20

4 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29.156.34
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL36.08+6.538.07
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL40.48+11.339.10
4Ludvig JohnsenHedrum OL55.45+26.3012.31

H21-

4 450 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK27.546.16
2Thore KornmoPorsgrunn OL32.42+4.487.20
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi34.41+6.477.47
4Eivind LandeEidskog OL37.24+9.308.24
5Helge GisholtOK Skeidi38.36+10.428.40
6Trond GjelstadSandefjord OK38.47+10.538.42
7Petter LøeNotodden OL39.08+11.148.47
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL39.54+12.008.57
9Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa43.20+15.269.44
10Harald KvisliNotodden OL43.28+15.349.46
11Kjell WestinPorsgrunn OL43.59+16.059.53
12Robert FredriksenNotodden OL49.38+21.4411.09
13Per Ola StålbergBø OL55.32+27.3812.28
14Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn57.30+29.3612.55

H40-

3 975 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL51.3212.57

H45-

3 975 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL36.109.05
2Sturle FurlandSandefjord OK39.24+3.149.54
3Anders Kristian HoltHedrum OL41.29+5.1910.26
4Asgeir FremstadLarvik OK41.59+5.4910.33
5Vidar GjelstadOppsal Orientering44.15+8.0511.07
6Tom KristensenLarvik OK48.36+12.2612.13
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn49.22+13.1212.25
8Thomas BrodinPorsgrunn OL1.01.24+25.1415.26
9Bjørn LiePorsgrunn OL1.05.01+28.5116.21
10Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.05.45+29.3516.32
11Eelco van RaaijHedrum OL1.08.26+32.1617.12

H50-

3 975 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL37.129.21
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.33+0.219.26
3Rune EngehultNotodden OL39.58+2.4610.03
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK40.36+3.2410.12
5Morten HamreIL Hauken45.20+8.0811.24
6Bjørn Idar SætranIF Trauma45.38+8.2611.28
7Roar MathisenOL Tønsberg og omegn47.07+9.5511.51
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL51.48+14.3613.01
9Bjørn Richard KirsteSkien OK54.57+17.4513.49
10Jostein MehammerPorsgrunn OL56.24+19.1214.11
11Espen JohnsenHedrum OL1.11.13+34.0117.54
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H55-

3 225 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders FossøyNotodden OL32.2410.02
2Jan GatevoldPorsgrunn OL37.18+4.5411.33
3Harald OmlandSkien OK37.31+5.0711.37
4Morten AndresenOK Skeidi47.47+15.2314.48
5Inge RingheimLarvik OK51.24+19.0015.56
6Oskar KaaløySandefjord OK1.25.12+52.4826.25

H60-

3 225 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL25.237.52
2Arve GlittumOK Skeidi26.59+1.368.22
3Harald HoviSkien OK38.15+12.5211.51
4Rune LaurantsenSkien OK38.28+13.0511.55
5Tov Arne BondalNotodden OL50.31+25.0815.39

H65-

3 225 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RekaaNotodden OL33.5910.32
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL39.45+5.4612.19
3Elling AakreAndebu IL41.00+7.0112.42
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL43.35+9.3613.30
5Ingar HåkonsenKongsberg OL46.22+12.2314.22
6Ragnar Niemi BergStokke IL49.27+15.2815.20
7Jan Erik RøedSandefjord OK56.57+22.5817.39
Per FuruheimSkien OKdiskvalifisert
Dag KristensenOK Skeididiskvalifisert

H70-

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle RemmePorsgrunn OL33.4612.30
2Kay JørgensenPorsgrunn OL34.06+0.2012.37
3Helge FossheimHedrum OL41.16+7.3015.17
4Kjell DolvaSkien OK44.01+10.1516.18
5Jakob KløverødPorsgrunn OL45.21+11.3516.47
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK48.18+14.3217.53
7Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.02.21+28.3523.05
8Ragnar HillestadLardal OL1.16.10+42.2428.12
9Einar StraumeDrangedal OL1.16.30+42.4428.19
10Arne LandeBø OL1.16.43+42.5728.24
Paul SkjakerHadeland OLdiskvalifisert

H75-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MeenPorsgrunn OL38.5714.25
2Odd AureDrangedal OL43.14+4.1716.00
3Carl Ove BergOK Skeidi44.57+6.0016.38
4Magne KlovningPorsgrunn OL45.53+6.5616.59
5Magnar ØvreåsBotne SK48.47+9.5018.04
6Ronald BjervaDrangedal OL52.28+13.3119.25
7Tor Eivind EdvardsenLarvik OK56.55+17.5821.04

H80-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL44.1616.23
2Oddvar GjelstadSandefjord OK46.10+1.5417.05

Direkte AL

4 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL38.048.33
2Henrik WennerstrandPorsgrunn OL47.46+9.4210.44
3Håkon BergStokke IL1.05.15+27.1114.39

Direkte AK

3 225 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL34.1810.38
2Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn54.26+20.0816.52
3Tone  GammelsæterPorsgrunn OL54.27+20.0916.53

Direkte B

2 975 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa42.5714.26
2Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL43.29+0.3214.36
3Eirunn HiisStokke IL46.39+3.4215.40
4Knut GjoneSandefjord OK57.11+14.1419.13
5Egil SimonesNotodden OL1.02.15+19.1820.55
6Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.08.25+25.2822.59
7Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL1.27.13+44.1629.18
Eli SæterdalSkien OKdiskvalifisert
Sigrun GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

Direkte C

2 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid LundeDrangedal OL55.5127.14
2Gun JørgensenPorsgrunn OL1.01.50+5.5930.09
3Ellen BjervaDrangedal OL1.11.01+15.1034.38
4Brit Solberg StraumeDrangedal OL1.16.32+20.4137.20
5Bjørg LandeBø OL1.20.53+25.0239.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor