Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 21 november 2018

Klasser: Visa alla | DK | DM | DL | HK | HM | HL | HXL | DXL

Sandnes IL (Rogaland)

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie AkslandDamer - kort løype (13)22.0811.04
1Jorunn JohannesenDamer - lang løype (5)52.2611.39
1Jone ValdalHerrer - kort løype (11)18.259.12
1Andreas Vistnes MyklebostHerrer - mellomlang løype (17)27.309.49
1Marie Line FurlandDamer- XLang (2)1.02.2110.34
2Alva ChristiansenDamer - kort løype (13)27.54+5.4613.57
2Amalie Wathne ThingbøDamer - kort løype (13)27.54+5.4613.57
2Joel SkogeHerrer - kort løype (11)18.48+0.239.24
2Sigurd R. OftedalHerrer - XLang (11)49.20+3.318.21
3Marit HaavardsholmDamer - lang løype (5)55.39+3.1312.22
3Gustav LevangHerrer - kort løype (11)20.12+1.4710.06
3Tom FurlandHerrer - XLang (11)53.04+7.158.59
4Evelyn Fernandes NødlandDamer - kort løype (13)32.59+10.5116.29
4Selma Lothine Fridheim TorpDamer - kort løype (13)32.59+10.5116.29
4Jonas Vistnes MyklebostHerrer - kort løype (11)24.01+5.3612.00
4Magnus LandstadHerrer - lang løype (19)44.50+1.029.57
5Ola Wathne ThingbøHerrer - kort løype (11)26.24+7.5913.12
5Geir HaugvaldstadHerrer - mellomlang løype (17)35.01+7.3112.30
5Kjell DaleHerrer - lang løype (19)47.02+3.1410.27
5Tor Gunnar AkslandHerrer - XLang (11)55.55+10.069.28
6Eirik WathneHerrer - kort løype (11)30.48+12.2315.24
8Omund Thu LandstadHerrer - kort løype (11)34.38+16.1317.19
8Kim RichterHerrer - XLang (11)1.00.36+14.4710.16
9Martin SvebestadHerrer - kort løype (11)40.19+21.5420.09
10Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (17)40.52+13.2214.35
12Åsa ChristiansenDamer - kort løype (13)57.50+35.4228.55
13Ragnhild ChristiansenDamer - kort løype (13)58.09+36.0129.04
13Markus RichterHerrer - mellomlang løype (17)42.35+15.0515.12
14Jon MyklebostHerrer - lang løype (19)57.16+13.2812.43
16Hermann SkogsholmHerrer - mellomlang løype (17)1.44.37+1.17.0737.21
Ole Morten ThingbøHerrer - kort løype (11)diskvalifisert
Synnøve WestermoenDamer - mellomlang løype (5)ikke startet
Vebjørn OftedalHerrer - kort løype (11)ikke startet
Stian HaugvaldstadHerrer - mellomlang løype (17)ikke startet
Thomas ValdalHerrer - lang løype (19)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor