Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skien City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skien City Race
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 1 mai 2019

N-åpen

1 920 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AndreassenSkien OK37.3819.36
0Isaac AndreassenSkien OK37.2119.27
0Nora BruemPorsgrunn OL27.2214.15
0Mattis G. BrunbergBækkelagets SK45.0123.26
0Elvira DalseggSkien OK30.0515.40
0Liam HerrefossSkien OK38.0919.52
0Iver SkifjellSkien OK42.4322.14
0Håkon Leander SkoeIL Skade33.0917.15
0Arvid WennerstrandPorsgrunn OL32.0916.44
0Vidar WennerstrandPorsgrunn OL33.1217.17

D 11-12

2 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK31.1912.22
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.24+2.0513.12
3Miriam KnutsenPorsgrunn OL36.29+5.1014.25
4Lilly NorlingPorsgrunn OL41.29+10.1016.23
5Sigrid BruemPorsgrunn OL43.00+11.4116.59
6Helga Elise NordliPorsgrunn OL50.08+18.4919.48
7Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL58.39+27.2023.10
8June HestadSkien OK1.05.18+33.5925.48
Mie SkifjellSkien OKdiskvalifisert

D 13-14

3 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL29.008.30
2Vilde Aakre LeistadSkien OK32.12+3.129.26
3Emilie Holtskog-FeremansSkien OK39.21+10.2111.32

D 15-16

3 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32.508.17
2Une HoltermannPorsgrunn OL32.54+0.048.18
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK34.32+1.428.43
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL39.05+6.159.52
5Maria GrovanOL Tønsberg og omegn40.42+7.5210.16
6Ingrid MobråthenBotne SK41.02+8.1210.21
7Emma EngehultNotodden OL42.50+10.0010.48

D 17-

5 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine GulliksenBækkelagets SK49.188.52
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL1.00.10+10.5210.49
Marie BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-C

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia EngehultNotodden OL39.4815.43
2Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering39.50+0.0215.44
Inger-Lene FlatinSkien OKikke startet

D 17-N

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK43.2415.04

D 40-

3 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK36.519.18
2Gry AakreSkien OK40.42+3.5110.16
3Mie ZagarLarvik OK47.22+10.3111.57
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL47.53+11.0212.05
5Elin BordøyHedrum OL55.56+19.0514.07
6Jorunn IsaksenPorsgrunn OL57.24+20.3314.29
7Ulrike WeiserSkien OK1.01.08+24.1715.26
8Mona BakkePorsgrunn OL1.04.52+28.0116.22
Sara MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLikke startet

D 50-

3 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL42.0010.36
2Anne Berit BredholtSandefjord OK43.12+1.1210.54
3Lill-Ann TorpSandefjord OK48.03+6.0312.08
4Ida Vår KierulfLarvik OK49.04+7.0412.23
5Hilde KløvstadSandefjord OK49.44+7.4412.33
6Tone Sølie LysnesHedrum OL49.54+7.5412.36
7Stine ArntzenSandefjord OK52.05+10.0513.09
8Torill BuvikPorsgrunn OL56.07+14.0714.10
9Janne LarsenPorsgrunn OL56.39+14.3914.18
10May NordkveldeHedrum OL1.16.48+34.4819.23
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 60-

3 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK37.5511.07
2Hanne HerumOK Skeidi39.40+1.4511.37
3Elisabeth RødAndebu IL53.09+15.1415.35
4Inger NergaardStokke IL55.46+17.5116.21
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.00.05+22.1017.37
Randi HansenStokke ILdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 70-

3 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.03.4218.40

D 80-

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.00.5024.02

H -10

1 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL49.0725.34
0Alexander DybvikStokke IL22.3011.43
0Kristian NordliPorsgrunn OL30.4616.01
0Erik LanderSkien OK44.2423.07

H 11-12

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens G. DybvikStokke IL30.0411.53
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn32.07+2.0312.41
3Sondre KornmoPorsgrunn OL33.40+3.3613.18
Tobias Ulveseter LodeSkien OKdiskvalifisert
Rasmus EngehultNotodden OLikke startet

H 13-14

3 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn32.309.31
2Gaute NysæterSkien OK33.06+0.369.42
3Kristian Ekeberg FliidSkien OK37.16+4.4610.55
4Henrik Repstad StoremyrHauken IL37.33+5.0311.00
5Thomas MyhreSkien OK39.37+7.0711.37
6Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering43.08+10.3812.38
7Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK50.52+18.2214.55
8Leo RollefsenSkien OK50.55+18.2514.55
9Sindre Flatin ErichsenSkien OK51.52+19.2215.12

H 15-16

5 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL40.577.21
2Benjamin GjoneSandefjord OK47.20+6.238.30
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK49.31+8.348.54
4Magnus BrodinPorsgrunn OL53.59+13.029.42
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL54.59+14.029.53
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL57.51+16.5410.24

H 17-

7 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL52.287.01
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi53.23+0.557.08
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL54.38+2.107.18
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL59.29+7.017.57
5Halvard KornmoPorsgrunn OL1.00.05+7.378.02
6Martin AskeAndebu IL1.01.36+9.088.14
7Ludvig JohnsenHedrum OL1.08.10+15.429.07
8Børge NordliPorsgrunn OL1.22.35+30.0711.03
9David SolliSkien OK1.53.08+1.00.4015.08
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnikke startet

H 17-C

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn28.1911.11
2Arnfinn SørumSkien OK36.53+8.3414.34

H 40-

7 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK51.336.54
2Frode NysæterSkien OK55.30+3.577.25
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL59.31+7.587.58
4Robert FredriksenNotodden OL1.01.22+9.498.12
5Thomas BrodinPorsgrunn OL1.12.22+20.499.41
6Sigurd HoltskogSkien OK1.13.46+22.139.52
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.16.22+24.4910.13

H 50-

5 560 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi45.178.08
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK51.08+5.519.11
3Øyvind FlaattenOK Skeidi51.09+5.529.11
4Roar MathisenOL Tønsberg og omegn51.50+6.339.19
5Frode RobertsenStokke IL52.27+7.109.26
6Jan GatevoldPorsgrunn OL53.47+8.309.40
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL56.03+10.4610.04
8Roger LysnesHedrum OL56.08+10.5110.05
9Espen JohnsenHedrum OL56.32+11.1510.10
10Ole Petter VestølVegårshei IL57.13+11.5610.17
11Jørn LangerudPorsgrunn OL1.02.40+17.2311.16
12Geir BråtenVegårshei IL1.03.02+17.4511.20
13Terje BakkePorsgrunn OL1.04.49+19.3211.39
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.05.20+20.0311.45
15Brede Ekeberg FliidSkien OK1.06.11+20.5411.54
16Harald OmlandSkien OK1.07.09+21.5212.04
17Per Einar StrømHedrum OL1.14.51+29.3413.27
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert

H 60-

3 960 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi34.158.38
2Inge GlittumOK Skeidi38.22+4.079.41
3Rune LaurantsenSkien OK39.58+5.4310.05
4Sveinung RekaaNotodden OL42.10+7.5510.38
5Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss44.12+9.5711.09
6Ole JohanssonPorsgrunn OL44.33+10.1811.15
7Dag KristensenOK Skeidi47.09+12.5411.54
8Elling AakreAndebu IL47.29+13.1411.59
9Ragnar Niemi BergStokke IL49.28+15.1312.29
10Per Dag NordkveldeHedrum OL56.32+22.1714.16
11Martin NaufHedrum OL1.12.35+38.2018.19
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

3 410 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL37.4011.02
2Paul SkjakerHadeland OL39.44+2.0411.39
3Jiri UrvalekPorsgrunn OL39.57+2.1711.42
4Lars Martin GjeinStokke IL44.52+7.1213.09
5Carl Ove BergOK Skeidi44.56+7.1613.10
6Rolf LyePorsgrunn OL46.14+8.3413.33
7Bjørn Helge CeebergHedrum OL46.19+8.3913.34
8Per Øystein AndersenLarvik OK46.30+8.5013.38
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn49.54+12.1414.38
10Odd AureDrangedal OL50.14+12.3414.43
11Magne KlovningPorsgrunn OL53.11+15.3115.35
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 80-

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK36.3914.29

Direkte Kort

3 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene NysæterSkien OK33.429.52
2Morten AndresenOK Skeidi40.08+6.2611.46
3Anne SolbraaSkien OK40.13+6.3111.47
4Trude NysæterSkien OK41.01+7.1912.01
5Rita RaastadSkien OK44.19+10.3712.59
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn45.59+12.1713.29
Ådne SkifjellSkien OKdiskvalifisert
Rune EngehultNotodden OLikke startet
Sylwia SadelNOTEAMikke startet

Direkte Lang

5 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars FremstadLarvik OK48.288.43
2Henrik WennerstrandPorsgrunn OL51.33+3.059.16
3Lars Ø. LodeSkien OK55.22+6.549.57
4Ingrid LodeSkien OK1.19.16+30.4814.15
Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor