Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langesund City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langesund City Race
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 26 mai 2019

N-åpen

1 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingerid AnderssonSkien OKfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Eldar Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Ove Torpe LienPorsgrunn OLfullført
William LinderPorsgrunn OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Vigdis SigurdsdottirStokke ILfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført

D 11-12

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK27.2111.26
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL31.35+4.1413.12
3Sigrid BruemPorsgrunn OL41.22+14.0117.18

D -12N

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia Martine MustadOK Skeidi16.308.43

D 13-14

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille ZagarLarvik OK30.329.06
2Agathe BrathagenLarvik OK31.09+0.379.17
3Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi32.15+1.439.37
4Vilde Aakre LeistadSkien OK32.39+2.079.44
5Maren Cecilie MustadOK Skeidi33.57+3.2510.08

D 15-16

4 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn35.357.40
2Une HoltermannPorsgrunn OL37.25+1.508.03
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK40.11+4.368.39
4Ingrid MobråthenBotne SK44.18+8.439.32
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL46.24+10.4910.00
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn50.43+15.0810.55

D 17-C

2 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi EriksenLarvik OK26.5511.15
2Randi MobråthenBotne SK31.42+4.4713.15
3Tina Therese Solem BorgenSkien OK38.37+11.4216.09
4Hilde Ekeberg FliidSkien OK1.00.50+33.5525.27

D 40-

4 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK41.228.54
2Turid Zagar NesLarvik OK47.09+5.4710.09
3Gry AakreSkien OK52.21+10.5911.16
4Elin BordøyHedrum OL1.01.57+20.3513.21

D 50-

4 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berit BredholtSandefjord OK42.479.13
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL46.48+4.0110.05
3Tiri RebårdSandefjord OK50.37+7.5010.54
4Rita RaastadSkien OK57.24+14.3712.22
5May NordkveldeHedrum OL1.28.52+46.0519.09

D 60-

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK36.1010.47
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL44.47+8.3713.22
3Randi HansenStokke IL44.58+8.4813.25
4Lill BirkelundPorsgrunn OL1.01.41+25.3118.24
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert
Elisabeth RødAndebu ILikke startet

D 70-

3 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK46.0013.43
2Eli KlovningPorsgrunn OL1.00.55+14.5518.11
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert

H 11-12

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Blu William OplandOK Skeidi18.417.49
2Magnus SigurdssonStokke IL19.35+0.548.11
3Jens G. DybvikStokke IL29.44+11.0312.26
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 13-14

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute NysæterSkien OK26.217.51
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK27.22+1.018.10
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29.50+3.298.54
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken32.00+5.399.33

H 13-16C

2 390 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bendik Schia LøeNotodden OLikke startet

H 15-16

5 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL36.316.41
2Benjamin GjoneSandefjord OK38.33+2.027.03
3Magnus BrodinPorsgrunn OL46.35+10.048.31
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL52.01+15.309.31
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL53.19+16.489.45

H 17-

6 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL50.587.31
2Åsmund HasaasOK Skeidi53.31+2.337.53
3Jakob Schia LøeNotodden OL1.00.21+9.238.54
4Ludvig JohnsenHedrum OL1.01.44+10.469.06

H 17-C

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sten Øivind BjerkeHedrum OL32.5013.44
2Arnfinn SørumSkien OK34.42+1.5214.31

H 40-

6 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert FredriksenNotodden OL51.347.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tom KristensenLarvik OK55.34+4.008.11
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.05.34+14.009.40
4Thomas BrodinPorsgrunn OL1.12.01+20.2710.37
5Bjørn LiePorsgrunn OL1.12.09+20.3510.38
6Sigurd HoltskogSkien OK1.14.16+22.4210.57

H 50-

5 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond GjelstadSandefjord OK42.297.46
2Petter LøeNotodden OL45.15+2.468.17
3Morten HamreIL Hauken46.22+3.538.29
4Bjørn Richard KirsteSkien OK49.30+7.019.03
5Espen RaastadSkien OK49.46+7.179.06
6Espen JohnsenHedrum OL51.43+9.149.28
7Roar MathisenOL Tønsberg og omegn52.47+10.189.40
8Brede Ekeberg FliidSkien OK55.52+13.2310.13
9Per Einar StrømHedrum OL1.06.29+24.0012.10
10Jan Ivar GundersenHedrum OL1.20.22+37.5314.43
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 60-

4 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole JohanssonPorsgrunn OL46.5410.06
2Sveinung RekaaNotodden OL47.43+0.4910.17
3Elling AakreAndebu IL54.53+7.5911.49
4Roy GjerdingOK Moss59.55+13.0112.54
5Per Dag NordkveldeHedrum OL1.00.59+14.0513.08
6Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.02.09+15.1513.23
Hugo A. ChristensenNotodden OLdiskvalifisert

H 70-

3 350 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL32.349.43
2Ragnar HillestadLardal OL33.09+0.359.53
3Atle RemmePorsgrunn OL33.39+1.0510.02
4Kay JørgensenPorsgrunn OL36.26+3.5210.52
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL37.06+4.3211.04
6Rolf GjølbergLarvik OK37.33+4.5911.12
7Kjell MeenPorsgrunn OL39.24+6.5011.45
8Helge FossheimHedrum OL39.41+7.0711.50
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn41.20+8.4612.20
10Rolf LyePorsgrunn OL41.33+8.5912.24
11Per Øystein AndersenLarvik OK41.41+9.0712.26
12Lars Martin GjeinStokke IL41.56+9.2212.31
13Ove Gunnar JacobsenStokke IL41.59+9.2512.31
14Odd AureDrangedal OL43.19+10.4512.55
15Bjørn Willy HansenSandefjord OK46.59+14.2514.01
16Kåre ThorbjørnsenLarvik OK47.17+14.4314.06
17Bjørn Helge CeebergHedrum OL48.09+15.3514.22
18Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn51.49+19.1515.28
19Magne KlovningPorsgrunn OL52.00+19.2615.31

H 80-

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK36.0614.40
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert

Direkte Lang

5 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL56.4510.23

Direkte Kort

2 460 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.0010.58
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn30.1112.16
Eilef LandsverkSkien OK31.3312.49
Astrid LundeDrangedal OL50.2520.29
Celine Vik OlsenLarvik OK28.1911.30
Eli Marie WiigPorsgrunn OL28.4011.39
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidiikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival