Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 16 juni 2019

N-åpen

1 800 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel AmsrudStokke ILfullført
Espen AmsrudStokke ILfullført
Nikolai AmsrudStokke ILfullført
Victoria AnholtStokke ILfullført
Douglas LyngkvistStokke ILfullført
Ine StokkenesLarvik OKfullført
Ivo StokkenesLarvik OKfullført
Noah Stordal WangOL Tønsberg og omegnfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Ludvik HiisStokke ILfullført
Eivind BredholtKongsberg OLfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILfullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OKfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Karen KlavenesSandefjord OKfullført
Kristian HaugbergAndebu ILfullført
Leon Storm RåheimStokke ILfullført
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnfullført
Teodor HiisStokke ILfullført
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Johan Sommerstad-EidAndebu ILfullført
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet
Silas Mestad HansenLillomarka OLikke startet
Benjamin JohanssonStokke ILikke startet

D -10

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL17.1711.31
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL28.4319.08
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL19.5913.19
0Tuva LundsrudOK Moss23.2015.33
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbikke startet

D 11-12

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK24.1810.07
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL31.52+7.3413.16
3Anne HaugbergAndebu IL33.06+8.4813.47
4Tuva BredholtKongsberg OL45.15+20.5718.51

D 13-14

2 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL20.509.03
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering21.33+0.439.22
3Signe HoloFossum IF21.49+0.599.29
4Nora Christine HansenAsker Skiklubb23.29+2.3910.12
5Marie ScheeleNydalens SK23.41+2.5110.17
6Ane HustvedtOppsal Orientering25.39+4.4911.09
7Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering26.52+6.0211.40
8Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering27.01+6.1111.44
9Helene Margarethe KristensenHeming Orientering27.32+6.4211.58
10Maja Mo HjelsethNydalens SK28.01+7.1112.10
11Mari AarsethNydalens SK28.43+7.5312.29
11Vilde Aakre LeistadSkien OK28.43+7.5312.29
13Iril RingheimLarvik OK28.54+8.0412.33
14Martha WisløffAsker Skiklubb29.20+8.3012.45
15Elise ThorsengFossum IF30.33+9.4313.16
16Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL30.35+9.4513.17
17Sofia ØhlckersTyrving IL30.55+10.0513.26
18Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb31.46+10.5613.48
19Anne ØstvoldHeming Orientering32.05+11.1513.56
20Sara MartiniAsker Skiklubb33.23+12.3314.30
21Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering33.54+13.0414.44
22Marthe Graff-WiikSturla, IF35.10+14.2015.17
23Agathe BrathagenLarvik OK35.44+14.5415.32
24Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb35.47+14.5715.33
25Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK36.04+15.1415.40
26Annika van RaaijHedrum OL36.51+16.0116.01
27Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL38.31+17.4116.44
28Ane Kristine EidKongsberg OL38.52+18.0216.53
29Ingrid LestebergKongsberg OL39.35+18.4517.12
30Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering39.45+18.5517.16
31Una NastadAsker Skiklubb40.14+19.2417.29
32Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL40.50+20.0017.45
33Tuva HøyerFossum IF41.38+20.4818.06
34Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL44.04+23.1419.09
35Ragne KlavenesSandefjord OK45.15+24.2519.40
36Hanne Wærp HaugeNydalens SK49.29+28.3921.30
37Ingeborg EikåsSandefjord OK49.41+28.5121.36
38Emilie Holtskog-FeremansSkien OK52.25+31.3522.47
Mari KallesonOppsal Orienteringbrutt
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbbrutt
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Astrid YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Iselin HøivoldKongsberg OLikke startet

D 13-16C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn StrømSandefjord OK40.5416.21
2Emilie Kleppan StampeSandefjord OK43.01+2.0717.12
3Maike RöhrsStokke IL57.22+16.2822.56

D 15-16

3 800 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL30.147.57
2Pia Young VikNydalens SK31.36+1.228.18
3Kristin Melby JacobsenLardal OL33.17+3.038.45
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL36.21+6.079.33
5Marie SaugestadNydalens SK37.17+7.039.48
6Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL38.03+7.4910.00
7Konstanse MoholthKongsberg OL40.14+10.0010.35
8Ingvild GustafssonKongsberg OL40.22+10.0810.37
9Vida Helland-HansenTyrving IL40.39+10.2510.41
10Kajsa Meyer LarssonTyrving IL41.33+11.1910.56
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL41.48+11.3411.00
12Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK42.07+11.5311.05
13Ingrid MobråthenBotne SK42.09+11.5511.05
14Hanna RehnKolbotn og Skimt OL42.17+12.0311.07
15Eline SchjervenLardal OL43.00+12.4611.18
16Mari ØverbyKongsberg OL43.01+12.4711.19
17Kathinka Zahl HagenFossum IF43.17+13.0311.23
18Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK44.38+14.2411.44
19Sigrid NermoenØstmarka OK44.46+14.3211.46
20Helene Bjørkvold JendalFossum IF44.48+14.3411.47
21Julie BerntzenFet OL44.58+14.4411.50
22Mina Akiko JohnsenSturla, IF45.18+15.0411.55
23Emma EngehultNotodden OL45.46+15.3212.02
24Selma HøivoldKongsberg OL45.47+15.3312.02
25Johanne Rognerud BøeFossum IF46.12+15.5812.09
26Ingeborg HovdejordNotodden OL47.38+17.2412.32
27Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK49.16+19.0212.57
28Marie KvarmeSturla, IF50.27+20.1313.16
29Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering51.32+21.1813.33
30Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF52.34+22.2013.50
31Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52.49+22.3513.53
32Ella BerstadHeming Orientering54.03+23.4914.13
33Linnea HolstTyrving IL54.15+24.0114.16
34Ragnhild Blom-HagenFossum IF54.37+24.2314.22
35Elise Wærp HaugeNydalens SK54.46+24.3214.24
36Hedda SpangbergKonnerud IL58.45+28.3115.27
37Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.04.06+33.5216.52
38Amanda AxelsonEiker OL1.06.11+35.5717.25
39Tina BoothKristiansand OK1.09.15+39.0118.13
40Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.11.14+41.0018.44
41Tiril KihleKonnerud IL1.11.36+41.2218.50
42Lise StrømSandefjord OK1.35.06+1.04.5225.01
43Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.40.34+1.10.2026.27
44Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb2.03.37+1.33.2332.31
Marte Sofie SkroveRingerike OLbrutt
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Emilie JohansenSandefjord OKbrutt
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKikke startet
Eileen BjanesTyrving ILikke startet
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet
Lillian Elene BooijØstmarka OKikke startet

D 15-16B

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marielle MichelsenFossum IF54.3923.45
Ingrid LuråsOppsal Orienteringikke startet

D 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria G. MehammerPorsgrunn OL29.0112.36
2Kjersti GullordGjø-Vard OL33.52+4.5114.43
3Anne Berg GjølbergLarvik OK50.19+21.1821.52
4Eli Tufte HanssenEiker OL1.00.59+31.5826.30

D 17-C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid FodnæssAndebu IL36.2714.34
2Vibeke JohansenSandefjord OK37.27+1.0014.58
3May NordkveldeHedrum OL52.31+16.0421.00

D 17-18

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Isnes TyseEiker OL47.3610.49
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK55.39+8.0312.38

D 19-

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne EikenNTNUI38.478.48
2Marthe GløersenBækkelagets SK42.39+3.529.41
3Signe Bredholt JørgensenNTNUI43.55+5.089.58
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn46.05+7.1810.28
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn49.27+10.4011.14
6Anne Marthe PeveriEiker OL57.26+18.3913.03

D 40-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BredlandKongsberg OL43.4610.56
2Lene SandvikHalden SK49.43+5.5712.25
3Mona HoltePorsgrunn OL52.38+8.5213.09
4Celine Vik OlsenLarvik OK56.20+12.3414.05
5Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL1.02.32+18.4615.38
Monica BerglundRingerike OLikke startet

D45-

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK33.268.21
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL35.01+1.358.45
3Kristin BruserudOL Trollo35.54+2.288.58
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK46.13+12.4711.33
5Karina Nordrum StokkenesLarvik OK47.11+13.4511.47
6Målfrid KonstKristiansand OK49.03+15.3712.15
7Kari Reppesgård HoltHedrum OL50.56+17.3012.44
8Anette Kjærås FiringAndebu IL55.01+21.3513.45
9Siv WiersdalenPorsgrunn OL55.46+22.2013.56
10Karen Backe LangumRingerike OL59.46+26.2014.56
11Hanne WoldOK Moss1.02.16+28.5015.34
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet

D 50-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK43.1510.48
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll55.58+12.4313.59
3Ida Vår KierulfLarvik OK56.24+13.0914.06
Gunn Jorunn TveitenKongsberg OLbrutt
Marianne OmdalKongsberg OLikke startet

D 55-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK31.2910.09
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.36+6.0712.07
3Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK40.34+9.0513.05
4Toril KorsvikRond OL43.56+12.2714.10
5Gro Hege LudvigsenMåren OK52.32+21.0316.56

D 60-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.5514.48
2Grete BerntsenMåren OK52.50+6.5517.02
3Turid Rustand OlsenKongsberg OL1.02.48+16.5320.15
4Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.09.02+23.0722.16
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

D 65-

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn40.3716.14
2Aud KjemperudEiker OL45.55+5.1818.22
3Helga PeveriEiker OL52.03+11.2620.49
4Grethe Lill RyengSturla, IF54.23+13.4621.45
5Else StordalOL Tønsberg og omegn56.51+16.1422.44
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL57.46+17.0923.06
7Kari BergLarvik OK1.03.43+23.0625.29
8Lill BirkelundPorsgrunn OL1.16.07+35.3030.26

D 70-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF41.3716.38
2Gerd LangsethLarvik OK46.50+5.1318.44
3May Helene HansenSandefjord OK50.16+8.3920.06
4Elisabeth UndstadLarvik OK50.32+8.5520.12
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.01.47+20.1024.42
6Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.26.37+45.0034.38

D 75-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL43.5017.32
2Birgitte BekkelundRøyken OL55.36+11.4622.14
3Hjørdis ØvreåsBotne SK1.05.46+21.5626.18

D 80

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.09.2427.45

H -10

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn37.1024.46
0Alexander DybvikStokke IL23.5915.59
0Eirik EliassenSandefjord OK23.5615.57
0Joel RöhrsStokke IL36.4624.30

H 11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL18.527.51
2Sindre FurlandSandefjord OK20.55+2.038.42
3Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb25.01+6.0910.25
4Jens G. DybvikStokke IL25.14+6.2210.30
5Åsmund Larsen HirschTyrving IL30.49+11.5712.50
6Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn33.13+14.2113.50
7Marcus WindvikSandefjord OK51.00+32.0821.15
8Magnus Veum SkrettebergStokke IL52.12+33.2021.45
9Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL52.27+33.3521.51

H 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian Magnus RåheimStokke ILdiskvalifisert

H 13-14

2 700 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK22.378.22
2Sondre OlaussenOppsal Orientering24.03+1.268.54
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL24.05+1.288.55
4Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF25.31+2.549.27
5Christoffer ÅnensenOppsal Orientering26.01+3.249.38
6Mats JohnsenSturla, IF26.23+3.469.46
7August Hellerud SireKonnerud IL27.37+5.0010.13
8Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL28.33+5.5610.34
9Erlend OtterleiØstmarka OK29.35+6.5810.57
10Henrik KaiserSturla, IF29.45+7.0811.01
11Elias MosebekkHalden SK30.02+7.2511.07
12Audun NordbyFredrikstad SK30.11+7.3411.10
13Mathias BirkelundAsker Skiklubb30.39+8.0211.21
14Tobias Tronbøl LiumIL Koll31.20+8.4311.36
15Jonathan WoodhouseLillomarka OL31.22+8.4511.37
16Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK32.06+9.2911.53
17Håvard EikRaumar Orientering32.09+9.3211.54
18Martin Christoffer BorgIL Koll32.12+9.3511.55
19Brage EikåsSandefjord OK32.29+9.5212.01
20Henrik Repstad StoremyrIL Hauken32.55+10.1812.11
21Johannes Salvesen-LundeIL Koll33.15+10.3812.18
22Henrik NybergAsker Skiklubb33.23+10.4612.21
23Håkon BogasonLillomarka OL33.25+10.4812.22
24Jonas HickenIL Koll33.27+10.5012.23
25Mikkel RastadAsker Skiklubb34.02+11.2512.36
26Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering34.17+11.4012.41
27Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering34.39+12.0212.49
28Eskil BrændenLillomarka OL34.57+12.2012.56
29Håvard RønningenØstmarka OK35.06+12.2912.59
30Torbjørn LundebyLillomarka OL36.44+14.0713.36
31Sivert FinstadFredrikstad SK37.38+15.0113.56
32Gabriel SolemOppsal Orientering38.54+16.1714.24
33Mathias LinløkkenØstmarka OK39.50+17.1314.45
34Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar Orientering40.02+17.2514.49
35Reidar KollstrømRingerike OL41.15+18.3815.16
36Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn41.41+19.0415.26
37Kevin RommetvedtRaumar Orientering42.00+19.2315.33
38Andreas SandernesØstmarka OK42.32+19.5515.45
39Jakob A. GjedeboOppsal Orientering42.33+19.5615.45
40Even EnghRaumar Orientering45.35+22.5816.52
41Lukas Jones ArnesenHeming Orientering45.41+23.0416.55
42Jens WoldSturla, IF47.52+25.1517.43
43Mathias AxelsonEiker OL48.52+26.1518.05
44Sjur NilsenRaumar Orientering50.58+28.2118.52
45Alvin Andersen MariboRaumar Orientering52.59+30.2219.37
46Niclas GunnerødStokke IL56.24+33.4720.53
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Emil HuuseØstmarka OKbrutt
Oskar HopeModum OLbrutt
Filip KnudsenSturla, IFikke startet
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Erlend BakkeFossum IFikke startet

H 13-16C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias AndenæsAsker Skiklubb39.1115.40
2Lavrans HirschTyrving IL43.02+3.5117.12
3Martin DybvikStokke IL1.24.34+45.2333.49
Diderik Rønning BøeSandefjord OKikke startet
Kidus Abiy GirmaIL Kollikke startet

H 15-16

4 300 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL29.126.47
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK29.15+0.036.48
3Brage TakleKristiansand OK30.51+1.397.10
4Gaute BerganNydalens SK31.09+1.577.14
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK31.52+2.407.24
6Mikael BirkelundAsker Skiklubb32.02+2.507.26
7Trygve Børte NomelandKristiansand OK32.55+3.437.39
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL33.31+4.197.47
9Mikkel BerglundRingerike OL33.40+4.287.49
10Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK33.47+4.357.51
11Herman Lien BackstrømHalden SK35.03+5.518.09
12Benjamin GjoneSandefjord OK35.26+6.148.14
13Philip Lehmann RomørenFossum IF36.18+7.068.26
14Johan EgerKongsberg OL37.15+8.038.39
15Sindre Vie StrislandFossum IF37.43+8.318.46
16Sigurd Saxe SandvikHalden SK37.49+8.378.47
17Ludvik SætherFredrikstad SK38.20+9.088.54
18Sivert PoppeFredrikstad SK39.03+9.519.04
19Halvor LøkenKongsberg OL39.21+10.099.09
20Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb39.37+10.259.12
21Martin Nøkleby MellingRingerike OL40.05+10.539.19
22Hallgeir BrevikStokke IL41.32+12.209.39
22Arne BerganKongsberg OL41.32+12.209.39
24Eirik Vie StrislandFossum IF42.32+13.209.53
25Anders KlavenesSandefjord OK42.36+13.249.54
26Axel AaldeNydalens SK44.05+14.5310.15
27Kristian Juell LarsenTyrving IL44.19+15.0710.18
28Vilmer NybergAsker Skiklubb44.40+15.2810.23
29Marius E. AamodtOppsal Orientering45.27+16.1510.34
30Elias StubberudNydalens SK45.53+16.4110.40
31Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL46.02+16.5010.42
32Hallvard TjentlandLardal OL48.39+19.2711.18
33Martin AusenPorsgrunn OL49.06+19.5411.25
34Rolf Andreas BergNydalens SK49.48+20.3611.34
35Birk Felland SætnanFossum IF52.12+23.0012.08
36Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL55.09+25.5712.49
37Martin KaiserSturla, IF58.04+28.5213.30
38Anders Håvard LarsenNydalens SK58.09+28.5713.31
39Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb58.50+29.3813.40
40Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb58.57+29.4513.42
41Daniel NystuenSturla, IF59.47+30.3513.54
42Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.14.24+45.1217.18
Mathias NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gustav Andresen SkotteFossum IFbrutt
Jakob RastadAsker Skiklubbikke startet
Jonas AarsethNydalens SKikke startet
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Henrik WoldeneFossum IFikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet

H 15-16B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob GilljamØstmarka OK48.3117.58
2Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering56.14+7.4320.49

H 17-B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut GjoneSandefjord OK52.1019.19

H 17-C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn28.3611.26
2Tony HalsallOtra IL34.26+5.5013.46

H 17-18

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL33.567.42
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn39.36+5.409.00
3Iver RingheimLarvik OK40.31+6.359.12
4Henrik R HoltHedrum OL43.06+9.109.47
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLikke startet

H 19-

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi32.207.20
2Eirik RavnanTyrving IL33.51+1.317.41
3Jørn SundbyLarvik OK34.31+2.117.50
4Onno VerberneOL Toten-Troll51.43+19.2311.45
5Robert FredriksenNotodden OL55.54+23.3412.42
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H 40-

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik WennerstrandPorsgrunn OL38.548.50
2Steinar EastwoodLillomarka OL39.54+1.009.04
3Einar IdlandAndebu IL41.45+2.519.29
4Jørgen FrøydLarvik OK42.01+3.079.32
5Rune Firing HaugbergAndebu IL44.23+5.2910.05
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL45.09+6.1510.15
7David HanssonOL Tønsberg og omegn58.04+19.1013.11

H 45-

4 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.198.42
2Lars BerglundRingerike OL40.33+2.149.12
3Sturle FurlandSandefjord OK40.41+2.229.14
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK41.36+3.179.27
5Jens TjentlandLardal OL42.49+4.309.43
6Håkon WoldSturla, IF44.21+6.0210.04
7Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering45.34+7.1510.21
8Thorbjørn VærpKristiansand OK46.03+7.4410.27
9Nils-Erik HirschTyrving IL46.28+8.0910.33
10Einar KlavenesSandefjord OK46.53+8.3410.39
11Tom KristensenLarvik OK50.15+11.5611.25
12Jo Børre EikåsSandefjord OK51.20+13.0111.39
13Pål AngvollFredrikstad SK54.55+16.3612.28
14Eelco van RaaijHedrum OL55.45+17.2612.40
15Truls FjeldstadPorsgrunn OL58.23+20.0413.16
16Hans Olav HygenØstmarka OK59.04+20.4513.25
Anders Kristian HoltHedrum OLikke startet

H 50-

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK38.318.45
2Øyvind FlaattenOK Skeidi44.05+5.3410.01
3Rune EngehultNotodden OL47.02+8.3110.41
4Bjørn PollandOK Skeidi48.21+9.5010.59
5Jostein MehammerPorsgrunn OL52.15+13.4411.52
6Bjørn Idar SætranIF Trauma56.12+17.4112.46
7Espen JohnsenHedrum OL58.02+19.3113.11
8Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.00.39+22.0813.47
9Knut Ivar KollstrømRingerike OL1.16.26+37.5517.22
Arne DirdalLarvik OKikke startet

H 55-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KihleRingerike OL31.387.54
2Roger WiikSturla, IF36.12+4.349.03
3Børge BrubækKongsberg OL41.03+9.2510.15
4Morten AndresenOK Skeidi56.20+24.4214.05
5Torgeir BrandalKongsberg OL57.19+25.4114.19
6Per Einar StrømHedrum OL57.23+25.4514.20
7Erik HøivoldKongsberg OL1.06.44+35.0616.41
Inge RingheimLarvik OKdiskvalifisert
Olav BakkenØstmarka OKbrutt

H 60-

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DueMåren OK38.059.31
2Geir Holm GundersenKonnerud IL40.25+2.2010.06
3Magne VollenOslostudentenes IK42.22+4.1710.35
4Øyvind Roger HansenRøyken OL42.53+4.4810.43
5Reidar FossumAsker Skiklubb43.53+5.4810.58
6Inge GlittumOK Skeidi44.46+6.4111.11
7Morten KarlsenMåren OK46.09+8.0411.32
8Svein LarsenKongsberg OL52.09+14.0413.02
9Roy GjerdingOK Moss56.01+17.5614.00
10Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.04.27+26.2216.06
Mats StrandhagenGöteborg Majorna OKdiskvalifisert

H 65-

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb33.4210.52
2Morten JohannessenRøyken OL34.26+0.4411.06
3Ole JohanssonPorsgrunn OL34.43+1.0111.11
4Hugo A. ChristensenNotodden OL34.52+1.1011.14
5Sveinung RekaaNotodden OL35.50+2.0811.33
6Stein TurtumøygardMåren OK37.58+4.1612.14
7Dag KristensenOK Skeidi39.40+5.5812.47
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss41.38+7.5613.25
9Sigbjørn MyhreAndebu IL44.17+10.3514.17
10Jan BøhleOL Trollo47.12+13.3015.13
11Per Dag NordkveldeHedrum OL48.39+14.5715.41
12Martin NaufHedrum OL53.04+19.2217.07

H 70-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle RemmePorsgrunn OL35.5611.35
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb36.07+0.1111.39
3Eldar BørsumBækkelagets SK39.23+3.2712.42
4Helge FossheimHedrum OL39.46+3.5012.49
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL39.51+3.5512.51
6Rolf GjølbergLarvik OK40.05+4.0912.55
7Kay JørgensenPorsgrunn OL40.54+4.5813.11
8Hogne KjæråsAndebu IL44.15+8.1914.16
9Dag Rønning JensenOL Trollo44.25+8.2914.19
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK46.30+10.3415.00
11Ragnar HillestadLardal OL55.06+19.1017.46
12Roar LøkenSandefjord OK57.13+21.1718.27
Hans StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Peter KlavenessMåren OKikke startet

H 75-

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss31.0612.26
2Magnar ØvreåsBotne SK38.46+7.4015.30
3Øystein MadsenHaugerud IF40.14+9.0816.05
4Bjørn W. LudvigsenSturla, IF41.40+10.3416.40
5Bjørn Willy HansenSandefjord OK42.25+11.1916.58
6Jon C. FougnerHeming Orientering45.20+14.1418.08
7Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL45.52+14.4618.20
8Carl Ove BergOK Skeidi50.16+19.1020.06
9Tor Eivind EdvardsenLarvik OK55.30+24.2422.12

H 80-

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK42.1016.52
2Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn48.27+6.1719.22
3Steinar RuudKonnerud IL51.23+9.1320.33
4Knut KjemhusKongsberg OL58.14+16.0423.17
5Magnar ReppesgårdHedrum OL1.22.35+40.2533.02
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert
Egil RyghOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert
Helge TvedtenLarvik OKikke startet

Direkte A

4 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL42.119.35
2Espen RaastadSkien OK49.04+6.5311.09
3Jens Christian HolstTyrving IL50.37+8.2611.30
4Georg EllilaStokke IL52.31+10.2011.56
5Fredrik SaugestadNydalens SK53.05+10.5412.03
6Siri MoholthKongsberg OL55.36+13.2512.38
7Anders ØpstadAsker Skiklubb56.37+14.2612.52
8Katrine BakkeFossum IF56.53+14.4212.55
9Linn Hege RosoLardal OL59.29+17.1813.31
10Stefani PopovaHadeland59.44+17.3313.34
11Ivar MestadRøyken OL1.00.02+17.5113.38
12Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.01.55+19.4414.04
13Kristin BergFossum IF1.07.10+24.5915.15
14Thomas KaiserSturla, IF1.09.54+27.4315.53
Egon LundsrudOK Mossikke startet

Direkte B

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BrathagenLarvik OK30.1911.13
2Sigurd HoltskogSkien OK39.10+8.5114.30
3Ole Johan BredlandSandefjord OK39.13+8.5414.31
4Linda BrathagenLarvik OK41.01+10.4215.11
5Anders JohnsenSturla, IF45.05+14.4616.41
6Ida BredholtKongsberg OL45.10+14.5116.43
7Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn45.37+15.1816.53
8Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL46.47+16.2817.19
9Kirsten GjermstadKonnerud IL51.14+20.5518.58
10Solfrid MarthiniussenKonnerud IL1.10.19+40.0026.02
11Rita RaastadSkien OK1.18.33+48.1429.05
Sigrun GjoneSandefjord OKbrutt

Direkte C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik AxelsonEiker OL28.2611.22
2Anders WindvikSandefjord OK37.49+9.2315.07
3Vidar BredholtKongsberg OL41.05+12.3916.26
4May Lene NystuenRøyken OL51.02+22.3620.24
5Askil MestadRøyken OL1.07.49+39.2327.07
6Ingunn FjørtoftBø OL1.23.07+54.4133.14
Tore AxelsonEiker OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor