Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 12 mai 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Dir-A | Dir-B | Dir-C | U - N | U - C | U - B

Porsgrunn OL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maria Gammelsæter MehammerD 17-B (6)30.3010.48
1Une HoltermannD 15-16 (10)30.138.59
1Tobias MathisenH 15-16 (6)29.388.28
1Lars Ole ThunoldH 40- (2)59.0214.15
2Alexandra WennerstrandDirekte B (8)39.12+10.3613.54
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (5)53.39+8.4618.49
2Kay JørgensenH 70- (8)27.49+0.5811.15
3Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (8)28.04+6.2913.14
3Anders L. RosenvoldH 15-16 (6)39.49+10.1111.22
3Jakob KløverødH 70- (8)32.08+5.1713.00
3Jan GatevoldH 55- (9)33.24+2.059.56
4Brit HougeD 60- (4)1.28.19+1.02.1035.45
4Inger Marie JohanssonD 65- (5)56.24+12.3322.50
5Halvard KornmoH 17-20 (6)58.39+16.5313.40
5Sondre KornmoH 11-12 (7)26.05+8.4712.18
5Ole JohanssonH 65- (9)42.02+9.0214.44
6Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (8)35.28+13.5316.43
7Bjørn LieH 45- (9)1.08.07+28.2916.27
7Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (8)39.33+17.5818.39
7Jiri UrvalekH 70- (8)38.58+12.0715.46
8Marie BeitdokkenD 13-14 (9)44.07+15.1115.38
8Sigrid BruemD 11-12 (8)44.32+22.5721.00
9Jørn LangerudH 50- (10)58.42+25.2116.46
9Anine Kjørholt LieD 15-16 (10)51.15+21.0215.15
Nora BruemN-åpen (36)fullført
Danelia Myro BuerN-åpen (36)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (36)fullført
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (36)fullført
Theodor GeorgsenN-åpen (36)fullført
Marie HoltermannN-åpen (36)fullført
Anders IversenN-åpen (36)fullført
Anne Aarhus KinnN-åpen (36)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (36)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (36)fullført
Bjørn Ivar LangerudN-åpen (36)fullført
Eldar Torpe LienN-åpen (36)fullført
Ove Torpe LienN-åpen (36)fullført
Kristian NordliN-åpen (36)fullført
Olivia Bøen ReigstadN-åpen (36)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (36)fullført
Vidar WennerstrandN-åpen (36)fullført
Tove E MathisenD 50- (5)diskvalifisert
Siv WiersdalenD 45- (8)diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (6)diskvalifisert
Eli Marie WiigD 55-brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor