Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 12 mai 2019

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Elisabeth RødD 65- (5)59.00+15.0923.53
6Elling AakreH 65- (9)43.00+10.0015.05

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Torill Nebell MikkelsenD 70- (5)50.24+6.2020.24

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnar ØvreåsH 75- (7)31.5912.56
2Hjørdis ØvreåsD 75- (2)1.10.36+18.2228.34
3Randi MobråthenD 17-C (3)55.36+20.1123.10
10Ingrid MobråthenD 15-16 (10)1.06.51+36.3819.53

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wolfgang KampelH 21- (3)45.4310.39

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Margit Ryen SteenD 70- (5)44.0417.50
2Per Chr. HagenH 65- (9)36.43+3.4312.52
3Elise StørenD 17-20 (3)1.03.09+25.0118.02
6Øyvind StørenH 45- (9)1.04.34+24.5615.35

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ronald BjervaH 75- (7)40.45+8.4616.29

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aud KjemperudD 65- (5)45.01+1.1018.13
3Anne Marthe PeveriD 21- (4)1.08.55+20.1516.38
3Eli Tufte HanssenD 60- (4)43.36+17.2717.39

Gjø-Vard O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjersti GullovdDirekte C (2)25.5910.49

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Paul SkjakerH 70- (8)32.56+6.0513.19

Hedrum OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijD 13-14 (9)28.5610.15
1Viljan van RaaijH 17-20 (6)41.469.44
1Ingvild JohnsenDirekte B (8)28.3610.08
2May NordkveldeD 17-C (3)46.24+10.5919.20
2Henrik R HoltH 17-20 (6)49.15+7.2911.28
2Pernille Nauf BorgersenD 21- (4)1.04.39+15.5915.36
4Tone Sølie LysnesD 50- (5)1.07.46+22.5323.46
6Ludvig JohnsenH 17-20 (6)1.01.01+19.1514.13
6Kari Reppesgård HoltD 45- (8)54.38+16.5916.15
7Stein Øyvind BjerkeDirekte B (8)53.56+25.2019.07
7Elin BordøyD 45- (8)1.04.22+26.4319.09
8Espen JohnsenH 50- (10)50.09+16.4814.19
8Per Dag NordkveldeH 65- (9)1.11.45+38.4525.10
8Atle BorgersenH 45- (9)1.13.10+33.3217.40
8Kristin Tørnes AlfredsenDirekte B (8)1.00.15+31.3921.21
8Per Einar StrømH 55- (9)57.36+26.1717.08
9Jan Ivar GundersenH 55- (9)1.00.40+29.2118.03
Elise Nauf BorgersenN-åpen (36)fullført
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (36)fullført
Martin NaufH 65- (9)diskvalifisert

Idrettslaget Dyre Vaa

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nils Albert AamandDirekte A (7)42.5410.21
4Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (8)28.05+6.3013.14
4Astrid Fugleneb AamandDirekte A (7)56.37+13.4313.40
5Per Morten WienengaDirekte B (8)50.59+22.2318.04
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (36)fullført
Ella Tjønn JacobsenN-åpen (36)fullført
Randi Fugleneb AamandD 9-10 (1)20.3112.12
Sunniva Tjønn JacobsenUtvikling N (2)20.2412.08
Eirik Tjønn JacobsenUtvikling C (3)40.0616.42
Thea Aksvik WienengaUtvikling C (3)35.5014.55
Truls Aksvik WienengaUtvikling C (3)35.4014.51

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn Idar SætranH 50- (10)35.09+1.4810.02

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (9)33.19+6.1911.48

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (8)21.3510.10
1Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (9)27.009.34

Kristiansand OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandD 40- (3)47.1514.03
3John RundeH 21- (3)1.00.42+14.5914.08
5Thorbjørn VærpH 45- (9)54.07+14.2913.04
Sofie BøenN-åpen (36)fullført

Lardal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenD 75- (2)52.1421.08
1Anne Omholt BerrefjordD 17-20 (3)38.0810.53
2Mina SchjervenD 17-20 (3)40.25+2.1711.32
2Liv SchjervenD 45- (8)45.31+7.5213.32
4Eline SchjervenD 15-16 (10)38.19+8.0611.24
7Liv Kristin BerrefjordDirekte A (7)1.15.07+32.1318.08

Larvik OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin BjervaD 21- (4)48.4011.45
2Turid Zagar NesD 40- (3)48.38+1.2314.28
2Per Olav GulbrandsenH 50- (10)34.58+1.379.59
2Per Øystein AndersenH 75- (7)33.49+1.5013.41
3Gerd LangsethD 70- (5)45.18+1.1418.20
3Pernille ZagarD 13-14 (9)30.39+1.4310.52
3Ingrid UndstadD 45- (8)46.29+8.5013.50
3Torstein LyeH 17-B (4)36.15+4.2312.51
4Karina Nordrum StokkenesD 45- (8)52.26+14.4715.36
4Agathe BrathagenD 13-14 (9)32.09+3.1311.24
4Asgeir FremstadH 45- (9)47.00+7.2211.21
5Maren Sofie FremstadD 13-14 (9)32.16+3.2011.26
5Henrik Kaupang LyeH 15-16 (6)53.01+23.2315.08
6Iril RingheimD 13-14 (9)34.26+5.3012.12
6Kåre ThorbjørnsenH 70- (8)36.21+9.3014.42
7Tor Eivind EdvardsenH 75- (7)49.38+17.3920.05
Ana Zagar NesN-åpen (36)fullført
Mathias SundbyN-åpen (36)fullført
Heidi EriksenD 17-C (3)ikke startet
Randi Kristin NærumD 65- (5)ikke startet
Christopher David EriksenN-åpen (36)ikke startet

Notodden OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Petter LøeH 55- (9)31.199.19
2Synne SandvenD 15-16 (10)35.34+5.2110.35
3Åsmund SlokvikH 17-20 (6)51.31+9.4512.00
3Rasmus EngehultH 11-12 (7)20.21+3.039.35
3Hugo A. ChristensenH 65- (9)38.48+5.4813.36
3Rune EngehultH 50- (10)35.08+1.4710.02
6Mia EngehultDirekte B (8)52.54+24.1818.45
6Sondre Dahl BorkamoH 11-12 (7)28.57+11.3913.39
7Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (9)36.51+7.5513.04
7Sveinung RekaaH 65- (9)45.10+12.1015.50
8Emma EngehultD 15-16 (10)47.48+17.3514.13
Tuva Dahl BorrkamoN-åpen (36)fullført
Elin SlokvikDirekte B (8)brutt

OK Skeidi

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erling GrammeltvedtH 21- (3)47.40+1.5711.06
2Arve GlittumH 55- (9)31.33+0.149.23
2Hanne HerumD 60- (4)31.07+4.5812.35
3Carl Ove BergH 75- (7)34.19+2.2013.53
4Dag KristensenH 65- (9)40.15+7.1514.07
4Hilde Gunn HellenesD 17-B (6)52.46+22.1618.42
4Inge GlittumH 55- (9)37.48+6.2911.15
5Jan GlittumH 55- (9)47.38+16.1914.10
5Øyvind FlaattenH 50- (10)38.41+5.2011.03
7Morten AndresenH 55- (9)50.32+19.1315.02
Marie Garstad-BergN-åpen (36)fullført
Maren Broch JohnsenN-åpen (36)fullført
Mia Martine MustadN-åpen (36)fullført
Tirill Liby SeipD 80- (2)diskvalifisert

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kristin BruserudD 45- (8)54.04+16.2516.05

OL Tønsberg og omegn

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandH 17-B (4)31.5211.18
2Trond EvensenDirekte A (7)47.22+4.2811.26
2David HanssonH 40- (2)1.39.03+40.0123.55
2Wilmer HanssonH 11-12 (7)19.36+2.189.14
2Wilma EvensenD 11-12 (8)23.36+2.0111.07
3Mathea GløersenD 15-16 (10)36.53+6.4010.58
4Sindre MathisenH 13-14 (9)31.33+4.3311.11
5Sondre EvensenDirekte A (7)1.01.37+18.4314.52
6Roar MathisenH 50- (10)41.06+7.4511.44
7Maria GrovanD 15-16 (10)45.51+15.3813.38
Eline HanssonN-åpen (36)fullført
Julie EikelandD 17-20 (3)brutt
Lerke HjelsethD 15-16 (10)brutt

Porsgrunn OL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maria Gammelsæter MehammerD 17-B (6)30.3010.48
1Une HoltermannD 15-16 (10)30.138.59
1Tobias MathisenH 15-16 (6)29.388.28
1Lars Ole ThunoldH 40- (2)59.0214.15
2Alexandra WennerstrandDirekte B (8)39.12+10.3613.54
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (5)53.39+8.4618.49
2Kay JørgensenH 70- (8)27.49+0.5811.15
3Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (8)28.04+6.2913.14
3Anders L. RosenvoldH 15-16 (6)39.49+10.1111.22
3Jakob KløverødH 70- (8)32.08+5.1713.00
3Jan GatevoldH 55- (9)33.24+2.059.56
4Brit HougeD 60- (4)1.28.19+1.02.1035.45
4Inger Marie JohanssonD 65- (5)56.24+12.3322.50
5Halvard KornmoH 17-20 (6)58.39+16.5313.40
5Sondre KornmoH 11-12 (7)26.05+8.4712.18
5Ole JohanssonH 65- (9)42.02+9.0214.44
6Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (8)35.28+13.5316.43
7Bjørn LieH 45- (9)1.08.07+28.2916.27
7Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (8)39.33+17.5818.39
7Jiri UrvalekH 70- (8)38.58+12.0715.46
8Marie BeitdokkenD 13-14 (9)44.07+15.1115.38
8Sigrid BruemD 11-12 (8)44.32+22.5721.00
9Jørn LangerudH 50- (10)58.42+25.2116.46
9Anine Kjørholt LieD 15-16 (10)51.15+21.0215.15
Nora BruemN-åpen (36)fullført
Danelia Myro BuerN-åpen (36)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (36)fullført
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (36)fullført
Theodor GeorgsenN-åpen (36)fullført
Marie HoltermannN-åpen (36)fullført
Anders IversenN-åpen (36)fullført
Anne Aarhus KinnN-åpen (36)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (36)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (36)fullført
Bjørn Ivar LangerudN-åpen (36)fullført
Eldar Torpe LienN-åpen (36)fullført
Ove Torpe LienN-åpen (36)fullført
Kristian NordliN-åpen (36)fullført
Olivia Bøen ReigstadN-åpen (36)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (36)fullført
Vidar WennerstrandN-åpen (36)fullført
Tove E MathisenD 50- (5)diskvalifisert
Siv WiersdalenD 45- (8)diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (6)diskvalifisert
Eli Marie WiigD 55-brutt

Sandefjord OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenD 45- (8)37.3911.12
1Trond GjelstadH 50- (10)33.219.31
2Sturle FurlandH 45- (9)42.09+2.3110.10
2Benjamin GjoneH 15-16 (6)31.44+2.069.04
3Gabriel GjoneH 13-14 (9)30.20+3.2010.45
3Knut Ivar JohansenH 45- (9)42.43+3.0510.19
4Jonas EikåsH 17-20 (6)55.04+13.1812.50
4May Helene HansenD 70- (5)46.07+2.0318.40
4Sindre FurlandH 11-12 (7)23.29+6.1111.04
5Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (10)40.18+10.0511.59
5Bjørn Willy HansenH 75- (7)38.53+6.5415.44
6Emilie JohansenD 15-16 (10)41.21+11.0812.18
8Roar LøkenH 70- (8)1.09.11+42.2028.00
Amalie Bjerke EvensenN-åpen (36)fullført
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (36)fullført
Ann Kristin Bjerke EvensenD 21- (4)diskvalifisert

Skien OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olaug F. JohansenD 80- (2)1.09.5628.18
1Ingunn GåsoddenD 17-C (3)35.2514.45
1AmehPer FuruheimH 65- (9)33.0011.34
1Grete S B HoviD 60- (4)26.0910.35
1Rune LaurantsenH 60- (2)31.5711.12
1Gisle NysæterH 45- (9)39.389.34
2Endre LauritzenDirekte C (2)31.54+5.5513.17
2Vilde Aakre LeistadD 13-14 (9)30.10+1.1410.41
2Gaute NysæterH 13-14 (9)27.24+0.249.42
2Malene NysæterD 17-B (6)34.55+4.2512.22
2Tom SagaH 60- (2)34.08+2.1111.58
3Turid VongravenDirekte B (8)44.37+16.0115.49
3Eli SæterdalD 50- (5)1.01.36+16.4321.36
3Gry AakreD 40- (3)1.03.49+16.3418.59
3Inger-Lene FlatinD 17-B (6)48.08+17.3817.04
3Harald HoviDirekte A (7)52.11+9.1712.36
4Eilef LandsverkDirekte B (8)49.13+20.3717.27
4Sigurd HoltskogH 17-B (4)41.04+9.1214.33
5Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (8)28.41+7.0613.31
5Ulrike WeiserD 17-B (6)58.56+28.2620.53
6Anna FuruheimDirekte A (7)1.02.06+19.1215.00
6Kristian Ekeberg FliidH 13-14 (9)38.30+11.3013.39
6Jorunn Brun SagaD 17-B (6)1.05.50+35.2023.20
6Harald OmlandH 55- (9)50.03+18.4414.53
7Bjørn Richard KirsteH 50- (10)46.14+12.5313.12
8Sindre Flatin ErichsenH 13-14 (9)52.42+25.4218.41
9Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (9)1.00.20+31.2421.23
9Max Jonas Gjærum WeiserH 13-14 (9)1.03.35+36.3522.32
10Brede Ekeberg FliidH 50- (10)1.15.49+42.2821.39
Elvira DalseggN-åpen (36)fullført
Hilde Ekeberg FliidN-åpen (36)fullført
Leah FuruheimN-åpen (36)fullført
Glenn BorgenUtvikling N (2)25.5615.26
Frode NysæterH 45- (9)diskvalifisert

Stokke IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid BrevikD 50- (5)44.5315.44
1Randi HansenD 65- (5)43.5117.45
1Magnus SigurdssonH 11-12 (7)17.188.09
1Runar KittilsenH 70- (8)26.5110.52
2Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (4)35.36+3.4412.37
2Margareta BrynhildsenD 70- (5)44.15+0.1117.54
4Lars Martin GjeinH 75- (7)34.27+2.2813.56
4Hallgeir BrevikH 15-16 (6)49.03+19.2514.00
4Ove Gunnar JacobsenH 70- (8)32.14+5.2313.02
7Jens G. DybvikH 11-12 (7)36.51+19.3317.22
7Niclas GunnerødH 13-14 (9)48.52+21.5217.19
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (36)fullført
Sturla SigurdssonN-åpen (36)fullført

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Grethe Lill RyengD 65- (5)54.55+11.0422.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor