Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 12 mai 2019

N-åpen

1 410 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Tuva Dahl BorrkamoNotodden OLfullført
Nora BruemPorsgrunn OLfullført
Danelia Myro BuerPorsgrunn OLfullført
Sofie BøenKristiansand OKfullført
Elvira DalseggSkien OKfullført
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Hilde Ekeberg FliidSkien OKfullført
Leah FuruheimSkien OKfullført
Marie Garstad-BergOK Skeidifullført
Theodor GeorgsenPorsgrunn OLfullført
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnfullført
Marie HoltermannPorsgrunn OLfullført
Anders IversenPorsgrunn OLfullført
Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Maren Broch JohnsenOK Skeidifullført
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OLfullført
Eldar Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Ove Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Mia Martine MustadOK Skeidifullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Kristian NordliPorsgrunn OLfullført
Olivia Bøen ReigstadPorsgrunn OLfullført
Vigdis SigurdsdottirStokke ILfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Christopher David EriksenLarvik OKikke startet

D 9-10

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20.3112.12

D 11-12

2 120 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL21.3510.10
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn23.36+2.0111.07
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL28.04+6.2913.14
4Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa28.05+6.3013.14
5Juliette Holtskog-FeremansSkien OK28.41+7.0613.31
6Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL35.28+13.5316.43
7Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL39.33+17.5818.39
8Sigrid BruemPorsgrunn OL44.32+22.5721.00

D 13-14

2 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL28.5610.15
2Vilde Aakre LeistadSkien OK30.10+1.1410.41
3Pernille ZagarLarvik OK30.39+1.4310.52
4Agathe BrathagenLarvik OK32.09+3.1311.24
5Maren Sofie FremstadLarvik OK32.16+3.2011.26
6Iril RingheimLarvik OK34.26+5.3012.12
7Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL36.51+7.5513.04
8Marie BeitdokkenPorsgrunn OL44.07+15.1115.38
9Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.00.20+31.2421.23

D 15-16

3 360 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL30.138.59
2Synne SandvenNotodden OL35.34+5.2110.35
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn36.53+6.4010.58
4Eline SchjervenLardal OL38.19+8.0611.24
5Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK40.18+10.0511.59
6Emilie JohansenSandefjord OK41.21+11.0812.18
7Maria GrovanOL Tønsberg og omegn45.51+15.3813.38
8Emma EngehultNotodden OL47.48+17.3514.13
9Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL51.15+21.0215.15
10Ingrid MobråthenBotne SK1.06.51+36.3819.53
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

D 17-B

2 820 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL30.3010.48
2Malene NysæterSkien OK34.55+4.2512.22
3Inger-Lene FlatinSkien OK48.08+17.3817.04
4Hilde Gunn HellenesOK Skeidi52.46+22.1618.42
5Ulrike WeiserSkien OK58.56+28.2620.53
6Jorunn Brun SagaSkien OK1.05.50+35.2023.20

D 17-C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn GåsoddenSkien OK35.2514.45
2May NordkveldeHedrum OL46.24+10.5919.20
3Randi MobråthenBotne SK55.36+20.1123.10
Heidi EriksenLarvik OKikke startet

D 17-20

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Omholt BerrefjordLardal OL38.0810.53
2Mina SchjervenLardal OL40.25+2.1711.32
3Elise StørenBø OL1.03.09+25.0118.02
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnbrutt

D 21-

4 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK48.4011.45
2Pernille Nauf BorgersenHedrum OL1.04.39+15.5915.36
3Anne Marthe PeveriEiker OL1.08.55+20.1516.38
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OKdiskvalifisert

D 40-

3 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandKristiansand OK47.1514.03
2Turid Zagar NesLarvik OK48.38+1.2314.28
3Gry AakreSkien OK1.03.49+16.3418.59

D 45-

3 360 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK37.3911.12
2Liv SchjervenLardal OL45.31+7.5213.32
3Ingrid UndstadLarvik OK46.29+8.5013.50
4Karina Nordrum StokkenesLarvik OK52.26+14.4715.36
5Kristin BruserudOL Trollo54.04+16.2516.05
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL54.38+16.5916.15
7Elin BordøyHedrum OL1.04.22+26.4319.09
Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

2 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid BrevikStokke IL44.5315.44
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL53.39+8.4618.49
3Eli SæterdalSkien OK1.01.36+16.4321.36
4Tone Sølie LysnesHedrum OL1.07.46+22.5323.46
Tove E MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 55-

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eli Marie WiigPorsgrunn OLbrutt

D 60-

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK26.0910.35
2Hanne HerumOK Skeidi31.07+4.5812.35
3Eli Tufte HanssenEiker OL43.36+17.2717.39
4Brit HougePorsgrunn OL1.28.19+1.02.1035.45

D 65-

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HansenStokke IL43.5117.45
2Aud KjemperudEiker OL45.01+1.1018.13
3Grethe Lill RyengSturla, IF54.55+11.0422.14
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL56.24+12.3322.50
5Elisabeth RødAndebu IL59.00+15.0923.53
Randi Kristin NærumLarvik OKikke startet

D 70-

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margit Ryen SteenBø OL44.0417.50
2Margareta BrynhildsenStokke IL44.15+0.1117.54
3Gerd LangsethLarvik OK45.18+1.1418.20
4May Helene HansenSandefjord OK46.07+2.0318.40
5Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL50.24+6.2020.24

D 75-

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL52.1421.08
2Hjørdis ØvreåsBotne SK1.10.36+18.2228.34

D 80-

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olaug F. JohansenSkien OK1.09.5628.18
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H 11-12

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL17.188.09
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn19.36+2.189.14
3Rasmus EngehultNotodden OL20.21+3.039.35
4Sindre FurlandSandefjord OK23.29+6.1111.04
5Sondre KornmoPorsgrunn OL26.05+8.4712.18
6Sondre Dahl BorkamoNotodden OL28.57+11.3913.39
7Jens G. DybvikStokke IL36.51+19.3317.22

H 13-14

2 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.009.34
2Gaute NysæterSkien OK27.24+0.249.42
3Gabriel GjoneSandefjord OK30.20+3.2010.45
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn31.33+4.3311.11
5Henrik Repstad StoremyrIL Hauken33.19+6.1911.48
6Kristian Ekeberg FliidSkien OK38.30+11.3013.39
7Niclas GunnerødStokke IL48.52+21.5217.19
8Sindre Flatin ErichsenSkien OK52.42+25.4218.41
9Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK1.03.35+36.3522.32

H 15-16

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL29.388.28
2Benjamin GjoneSandefjord OK31.44+2.069.04
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39.49+10.1111.22
4Hallgeir BrevikStokke IL49.03+19.2514.00
5Henrik Kaupang LyeLarvik OK53.01+23.2315.08
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-B

2 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn31.5211.18
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL35.36+3.4412.37
3Torstein LyeLarvik OK36.15+4.2312.51
4Sigurd HoltskogSkien OK41.04+9.1214.33

H 17-20

4 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL41.469.44
2Henrik R HoltHedrum OL49.15+7.2911.28
3Åsmund SlokvikNotodden OL51.31+9.4512.00
4Jonas EikåsSandefjord OK55.04+13.1812.50
5Halvard KornmoPorsgrunn OL58.39+16.5313.40
6Ludvig JohnsenHedrum OL1.01.01+19.1514.13

H 21-

4 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wolfgang KampelBækkelagets SK45.4310.39
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi47.40+1.5711.06
3John RundeKristiansand OK1.00.42+14.5914.08

H 40-

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL59.0214.15
2David HanssonOL Tønsberg og omegn1.39.03+40.0123.55

H 45-

4 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle NysæterSkien OK39.389.34
2Sturle FurlandSandefjord OK42.09+2.3110.10
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK42.43+3.0510.19
4Asgeir FremstadLarvik OK47.00+7.2211.21
5Thorbjørn VærpKristiansand OK54.07+14.2913.04
6Øyvind StørenBø OL1.04.34+24.5615.35
7Bjørn LiePorsgrunn OL1.08.07+28.2916.27
8Atle BorgersenHedrum OL1.13.10+33.3217.40
Frode NysæterSkien OKdiskvalifisert

H 50-

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK33.219.31
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK34.58+1.379.59
3Rune EngehultNotodden OL35.08+1.4710.02
4Bjørn Idar SætranIF Trauma35.09+1.4810.02
5Øyvind FlaattenOK Skeidi38.41+5.2011.03
6Roar MathisenOL Tønsberg og omegn41.06+7.4511.44
7Bjørn Richard KirsteSkien OK46.14+12.5313.12
8Espen JohnsenHedrum OL50.09+16.4814.19
9Jørn LangerudPorsgrunn OL58.42+25.2116.46
10Brede Ekeberg FliidSkien OK1.15.49+42.2821.39

H 55-

3 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL31.199.19
2Arve GlittumOK Skeidi31.33+0.149.23
3Jan GatevoldPorsgrunn OL33.24+2.059.56
4Inge GlittumOK Skeidi37.48+6.2911.15
5Jan GlittumOK Skeidi47.38+16.1914.10
6Harald OmlandSkien OK50.03+18.4414.53
7Morten AndresenOK Skeidi50.32+19.1315.02
8Per Einar StrømHedrum OL57.36+26.1717.08
9Jan Ivar GundersenHedrum OL1.00.40+29.2118.03

H 60-

2 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune LaurantsenSkien OK31.5711.12
2Tom SagaSkien OK34.08+2.1111.58

H 65-

2 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1AmehPer FuruheimSkien OK33.0011.34
2Per Chr. HagenBø OL36.43+3.4312.52
3Hugo A. ChristensenNotodden OL38.48+5.4813.36
4Dag KristensenOK Skeidi40.15+7.1514.07
5Ole JohanssonPorsgrunn OL42.02+9.0214.44
6Elling AakreAndebu IL43.00+10.0015.05
7Sveinung RekaaNotodden OL45.10+12.1015.50
8Per Dag NordkveldeHedrum OL1.11.45+38.4525.10
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert

H 70-

2 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL26.5110.52
2Kay JørgensenPorsgrunn OL27.49+0.5811.15
3Jakob KløverødPorsgrunn OL32.08+5.1713.00
4Ove Gunnar JacobsenStokke IL32.14+5.2313.02
5Paul SkjakerHadeland OL32.56+6.0513.19
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK36.21+9.3014.42
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL38.58+12.0715.46
8Roar LøkenSandefjord OK1.09.11+42.2028.00

H 75-

2 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ØvreåsBotne SK31.5912.56
2Per Øystein AndersenLarvik OK33.49+1.5013.41
3Carl Ove BergOK Skeidi34.19+2.2013.53
4Lars Martin GjeinStokke IL34.27+2.2813.56
5Bjørn Willy HansenSandefjord OK38.53+6.5415.44
6Ronald BjervaDrangedal OL40.45+8.4616.29
7Tor Eivind EdvardsenLarvik OK49.38+17.3920.05

Direkte A

4 140 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa42.5410.21
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn47.22+4.2811.26
3Harald HoviSkien OK52.11+9.1712.36
4Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa56.37+13.4313.40
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.01.37+18.4314.52
6Anna FuruheimSkien OK1.02.06+19.1215.00
7Liv Kristin BerrefjordLardal OL1.15.07+32.1318.08

Direkte B

2 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL28.3610.08
2Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL39.12+10.3613.54
3Turid VongravenSkien OK44.37+16.0115.49
4Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa50.59+22.2318.04
5Mia EngehultNotodden OL52.54+24.1818.45
6Stein Øyvind BjerkeHedrum OL53.56+25.2019.07
7Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL1.00.15+31.3921.21
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Elin SlokvikNotodden OLbrutt

Direkte C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullovdGjø-Vard O-lag25.5910.49
2Endre LauritzenSkien OK31.54+5.5513.17

Utvikling N

1 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Glenn BorgenSkien OK25.5615.26
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa20.2412.08

Utvikling C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa40.0616.42
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa35.5014.55
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa35.4014.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor