Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 22 september 2019

N-åpen

1 450 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leah BergsveenLarvik OK23.3016.12
Marte EliassenSandefjord OK56.1438.46
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK42.0629.02
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK43.4030.06
Kristina Stålberg FosslandBø OL44.3930.47
Dougas LindqvistStokke IL35.5824.48
Kevin LindqvistStokke IL39.3227.15
Rebecca LindqvistStokke IL39.3427.17
Elise Nauf BorgersenHedrum OL30.5121.16
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL30.4021.08
Sturla SigurdssonStokke IL26.5518.33
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK24.0916.39
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK22.1015.17
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL20.5214.23
Johan Sommerstad-EidAndebu IL36.4225.18
Aleksander Stålberg FosslandBø OL44.4930.54
Anton WindvikSandefjord OK32.1722.15
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet

D -10

1 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa16.3111.23
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12.448.46
Karen KlavenesSandefjord OK15.2210.35
Vigdis SigurdsdottirStokke IL20.3114.08
Solveig Fogt SundelinNotodden OL26.5518.33
Kristin Søndrål ØverbøSandefjord OK42.3829.24

D 11-12

2 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK35.1115.09
2Cathrine SognNotodden OL41.14+6.0317.46
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43.27+8.1618.43
4Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa43.41+8.3018.49
5Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL45.31+10.2019.37
6Sigrid BruemPorsgrunn OL46.26+11.1520.00
7Lillian Fogt SundelinNotodden OL1.44.11+1.09.0044.54
Anna GjestrudNotodden OLdiskvalifisert

D 13-14

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL39.4514.02
2Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering43.56+4.1115.31
3Pernille ZagarLarvik OK44.06+4.2115.34
4Iril RingheimLarvik OK1.01.17+21.3221.39

D 15-16

3 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingvild JohnsenHedrum OLbrutt

D 17-

4 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK51.0111.38
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.06.07+15.0615.05
3Sunniva Nergaard BergStokke IL1.11.47+20.4616.23
4Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.20.55+29.5418.28
5Tone StoklandSandefjord OK1.27.55+36.5420.04

D 17-B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine Vik OlsenLarvik OK46.2216.23
Sigrun GjoneSandefjord OKbrutt

D 17-C

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth WindvikSandefjord OK1.02.2026.52

D 40-

4 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK53.0712.44
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering58.08+5.0113.56
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL1.08.03+14.5616.19
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK1.18.35+25.2818.50
5Kristin BruserudOL Trollo1.24.27+31.2020.15
6Elin BordøyHedrum OL1.52.45+59.3827.02

D 50-

2 730 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit BredholtSandefjord OK42.5015.41
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL43.13+0.2315.49
3Stine ArntzenSandefjord OK51.58+9.0819.02
4Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK54.17+11.2719.53
5Rita RaastadSkien OK1.00.22+17.3222.06
6Hilde KløvstadSandefjord OK1.01.16+18.2622.26

D 60-

2 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK37.3713.46
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK56.10+18.3320.34
3Gro EiaOL Trollo1.05.04+27.2723.50
4Grethe Lill RyengSturla, IF1.44.07+1.06.3038.08
Else StordalOL Tønsberg og omegnbrutt

D 70-

2 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL47.2218.00
2Gerd LangsethLarvik OK58.37+11.1522.17
3May Helene HansenSandefjord OK58.54+11.3222.23
4Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.34.02+46.4035.45
5Hjørdis ØvreåsBotne SK1.34.59+47.3736.06

H -10

1 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alexander DybvikStokke IL18.2112.39
Eirik EliassenSandefjord OK16.2811.21
Halvor GjestrudNotodden OL28.1019.25
Håkon MørkSandefjord OK28.0019.18
Haakon RomnesBø OL24.0816.38

H 11-12

2 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus EngehultNotodden OL25.0510.48
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL26.49+1.4411.33
3Sindre FurlandSandefjord OK26.55+1.5011.36
4Jens G. DybvikStokke IL27.48+2.4311.58
5Magnus SigurdssonStokke IL31.33+6.2813.35
6Lars Haakon ErikssonTyrving IL55.13+30.0823.48
7Marcus WindvikSandefjord OK58.34+33.2925.14
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Tollef TjentlandLardal OLikke startet

H 11-12N

1 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johnny Stålberg FosslandBø OL17.1311.52
2Henrik RomnesBø OL18.05+0.5212.28

H 13-14

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK37.1213.08
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 15-16

4 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard TjentlandLardal OL1.19.1218.59
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.33.37+14.2522.27
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet
Henrik Kaupang LyeLarvik OKikke startet

H 17-

4 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanTyrving IL53.0412.06
2Ludvig JohnsenHedrum OL1.01.01+7.5713.55
3Georg EllilaStokke IL1.02.53+9.4914.21
4Lars Andreas ErikssonTyrving IL1.04.09+11.0514.38

H 17-B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL43.2915.21
2Torgrim GjestrudNotodden OL1.03.23+19.5422.23

H 17-C

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle MørkSandefjord OK35.0915.09

H 40-

4 380 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK39.299.00
2Sturle FurlandSandefjord OK48.26+8.5711.03
3Espen RøsteKongsberg OL49.28+9.5911.17
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK51.48+12.1911.49
5Morten EliassenSandefjord OK55.51+16.2212.45
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.09.21+29.5215.50
7Jesper FlogstadIL Hauken1.11.35+32.0616.20

H 50-

4 170 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.4411.55
2Rune EngehultNotodden OL51.32+1.4812.21
3Lasse ArnesenHeming Orientering56.05+6.2113.26
4Espen RaastadSkien OK57.51+8.0713.52
5Espen JohnsenHedrum OL1.03.58+14.1415.20
6Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.07.42+17.5816.14
7Jan Ivar GundersenHedrum OL1.15.41+25.5718.08
8Erik HøivoldKongsberg OL1.20.04+30.2019.12
9Trond FossSandefjord OK1.22.36+32.5219.48
10Rune RøedStokke IL1.33.11+43.2722.20
11Jon Harald BøvreStokke IL1.42.34+52.5024.35
12Torgeir BrandalKongsberg OL1.50.21+1.00.3726.27
13Per Einar StrømHedrum OL1.54.58+1.05.1427.34

H 60-

3 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK39.3212.18
2Øivind FadumSande Sportsklubb53.30+13.5816.40
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL58.11+18.3918.07
4Per Chr. HagenBø OL59.06+19.3418.24
5Bjørn A. PaulsenOK Moss1.00.59+21.2718.59
6Martin NaufHedrum OL1.06.28+26.5620.42
7Jan BøhleOL Trollo1.06.56+27.2420.51
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 70-

2 730 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Roar BakkenEiker OL39.5614.37
2Ragnar HillestadLardal OL42.27+2.3115.32
3Runar KittilsenStokke IL46.15+6.1916.56
4Kay JørgensenPorsgrunn OL49.51+9.5518.15
5Helge FossheimHedrum OL52.17+12.2119.09
6Rolf GjølbergLarvik OK54.19+14.2319.53
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL54.51+14.5520.05
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.59+15.0320.08
9Atle RemmePorsgrunn OL55.44+15.4820.24
10Magnar ØvreåsBotne SK57.34+17.3821.05
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL58.29+18.3321.25
12Frank EliassenSandefjord OK58.51+18.5521.33
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.02.59+23.0323.04
14Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.10.20+30.2425.45
15Roar LøkenSandefjord OK1.27.01+47.0531.52
16Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.31.27+51.3133.29
17Jørgen KvilhaugBotne SK1.34.43+54.4734.41
Bjørn Helge CeebergHedrum OLdiskvalifisert
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
Ingar HåkonsenKongsberg OLikke startet
Hogne KjæråsAndebu ILikke startet

H 80-

2 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut KjemhusKongsberg OL58.3322.15
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.01.29+2.5623.22
3Reppesgård MagnarHedrum OL1.05.38+7.0524.57
4Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1.19.27+20.5430.12
Helge HalvorsenLarvik OKbrutt
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte A

4 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HoviSkien OK59.4714.20
2Einar KlavenesSandefjord OK1.08.45+8.5816.29
Lars FremstadLarvik OKdiskvalifisert

Direkte B

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge Grenager SolheimOppsal Orientering37.3813.17
Anders WindvikSandefjord OKikke startet

Direkte C

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Melsom BjerkeStokke IL59.3425.40
2Laure DalongevilleStokke IL59.35+0.0125.40
3Charotte LindqvistStokke IL1.06.05+6.3128.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor