Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 24 august 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | U - N | U - C | U - B

Lillehammer OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Isak SkappelUtvikling N (5)38.3922.52
0Ingrid JørgensenUtvikling C (5)32.4518.11
0Emil HaugUtvikling C (5)36.4020.22
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (8)42.1710.02
1Asbjørn Myren SvensenH 40- (5)1.06.5210.24
2Lars FinsandH 17-C (2)48.30+4.3118.09
2Hans Olav KjøsH 40- (5)1.12.54+6.0211.21
2Lill Ramberg SkappelD 65- (4)44.40+4.3312.37
2Jon Vegard LundeH 80- (2)45.05+11.3616.53
2Anne LofthusD 55- (9)50.53+9.3312.05
3Thomas JørgensenH 40- (5)1.18.12+11.2012.10
3Ane BjørnsgaardD 50- (8)46.25+4.0511.01
4Hanne Millenaar JørgensenD 17-C (6)50.07+9.4818.46
6Ane BeitdokkenD 11-12 (6)49.33+30.0127.31
6Tone Tidemand SkappelD 17-C (6)1.19.10+38.5129.39
7Tormod KleppaH 45- (9)1.25.17+22.4713.17
Markus FinsandN-åpen (26)fullført
Kristin HaugN-åpen (26)fullført
Syver Holtklimpen HaugenN-åpen (26)fullført
Trygve Holtklimpen HaugenN-åpen (26)fullført
Henrik JørgensenN-åpen (26)fullført
Eline KjøsN-åpen (26)fullført
Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (5)13.368.02
Erik BeitdokkenH 9-10 (4)16.349.48
Peder KjøsH 9-10 (4)16.199.39
Kaja Skappel HalvorsrudUtvikling B (1)diskvalifisert
Alexandra AbrahamsonUtvikling C (5)diskvalifisert
Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (11)diskvalifisert
Guri Stenseth KjøsD 40- (1)diskvalifisert
Øystein SkappelH 70- (12)diskvalifisert
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (6)ikke startet
Martine SkjelsvikD 15-16 (8)ikke startet
Jan LenndinH 50- (9)ikke startet
Randi Lilleengen BeitdokkenD 40- (1)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor