Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 690 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tobias BergsethGjø-Vard OLfullført
Aksel Bolstad CarlsonVang OLfullført
Emil DahlVang OLfullført
Rasmus EkebergLøten o-lagfullført
Markus FinsandLillehammer OKfullført
Erlend Sørli GrandeEidskog OLfullført
Kristin HaugLillehammer OKfullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLfullført
Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OKfullført
Trygve Holtklimpen HaugenLillehammer OKfullført
Henrik JørgensenLillehammer OKfullført
Eline KjøsLillehammer OKfullført
Hanna LutnæsHamar OKfullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Peder Melgalvis BilstadVang OLfullført
Ivan N-DjuveLøten o-lagfullført
Matilde NylundVang OLfullført
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stangefullført
Julie SkjesetVang OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Øyvind SærliEidskog OLfullført
Kristian UrsetVang OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført

D 9-10

1 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OL28.2816.50
Vilje Linnea FalchEidskog OL24.2514.26
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13.368.02
Thea RiggenbachOL Vallset/Stange20.0911.55
Mari Børke SætabergetVang OL31.5618.53
Emma Pedersen ElverhøiVang OLikke startet

D 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL19.3210.51
2Mina Bleken RudVang OL20.07+0.3511.10
3Ida Marianne BergersenEidskog OL22.09+2.3712.18
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL22.48+3.1612.40
5Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL45.28+25.5625.15
6Ane BeitdokkenLillehammer OK49.33+30.0127.31

D 13-14

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren HenriksenVang OL57.1616.53
2Oda Marissa BergersenEidskog OL1.58.29+1.01.1334.57

D 15-16

4 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK42.1710.02
2Henriette BergLøten o-lag50.47+8.3012.03
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL56.09+13.5213.20
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.04.58+22.4115.25
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.05.30+23.1315.33
6Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.08.05+25.4816.10
7Emma DåsnesVang OL1.09.33+27.1616.31
8Anne FrøislandVang OL1.15.47+33.3018.00
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

D 17-A kort

4 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda EngenRaumar Orientering49.2211.43
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll54.40+5.1812.59
3Emma FalchEidskog OL1.03.05+13.4314.59
4Elin SwärdHadeland OL1.50.38+1.01.1626.16

D 17-C

2 670 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin FøyenEidskog OL40.1915.05
2Anita Østgård OlsenLøten o-lag41.53+1.3415.41
3Celine VistedGjø-Vard OL46.17+5.5817.20
4Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK50.07+9.4818.46
5Hilde SørliEidskog OL56.55+16.3621.19
6Tone Tidemand SkappelLillehammer OK1.19.10+38.5129.39

D 17-N

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne BrückOL Vallset/Stange25.5412.30
2Tina BjørnstadRaumar Orientering55.21+29.2726.44

D 17-18

5 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berthe TesloHadeland OL1.52.3120.38

D 21-

7 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.05.148.32
2Sofie JohanssonVang OL1.11.22+6.089.21
3Evine Westli AndersenLøten o-lag1.13.07+7.539.34

D 35-

5 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.52.5020.42
Anna-Thekla TonjerElverum OKdiskvalifisert

D 40-

4 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Guri Stenseth KjøsLillehammer OKdiskvalifisert
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OKikke startet

D 45-

4 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll54.3210.59
2Berit BergsetGjø-Vard OL1.07.14+12.4213.33
3Eli StensliLøten o-lag1.22.06+27.3416.33
4Gunn Elin RudiHadeland OL1.23.53+29.2116.54
5Kjersti Hagberg SolumRond OL1.29.05+34.3317.57

D 50-

4 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona LomeHamar OK42.2010.03
2Anne Marit BordalRingsaker OK42.38+0.1810.07
3Ane BjørnsgaardLillehammer OK46.25+4.0511.01
4Hege SolerødGjø-Vard OL47.53+5.3311.22
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.09+7.4911.54
6Eirin LodgaardByåsen IL57.33+15.1313.40
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering59.04+16.4414.01
8May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK1.00.08+17.4814.17

D 55-

4 210 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK41.209.49
2Anne LofthusLillehammer OK50.53+9.3312.05
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll53.38+12.1812.44
4Inger SvalandOL Vallset/Stange54.23+13.0312.55
5Vanja StaffOL Toten-Troll56.33+15.1313.25
6Anne-Guri JevneHamar OK57.53+16.3313.44
7Ida EngenRaumar Orientering1.01.39+20.1914.38
Mette SolbergseterAustmarka ILdiskvalifisert
Kjersti NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert

D 60-

3 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL42.2211.58
2Wenche BjørnstadRingsaker OK44.39+2.1712.36
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange46.22+4.0013.05
4Inger Marie ØygardLøten o-lag1.07.12+24.5018.58
Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert

D 65-

3 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL40.0711.19
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK44.40+4.3312.37
3Gro SolnørdalRudsbygd IL47.18+7.1113.21
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

D 70-

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit TyldumRudsbygd IL45.4317.07
2Liv FeiringHamar OK46.30+0.4717.24

D 75-

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odbjørg NordengRudsbygd IL48.0818.01
Tea ForbergRond OLikke startet

H 9-10

1 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erik BeitdokkenLillehammer OK16.349.48
Sivert DåsnesVang OL18.4011.02
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK13.087.46
Peder KjøsLillehammer OK16.199.39
Felix BerntsenRingsaker OKbrutt

H 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK20.1311.13
2Asbjørn LandeEidskog OL21.14+1.0111.47
3Nikolai TesloHadeland OL23.18+3.0512.56
4Amund Hagberg SolumRond OL24.15+4.0213.28
5Aleksander Tangen HoltetEidskog OL25.20+5.0714.04
6Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag31.32+11.1917.31
7Eivind LutnæsHamar OK47.55+27.4226.37
8Lars FlaskerudOL Toten-Troll51.31+31.1828.37
9Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL52.59+32.4629.26
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Mats BerntsenRingsaker OKbrutt

H 13-14

3 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll47.0113.52
2Ragnar LandeEidskog OL1.02.04+15.0318.18
3Ola DåsnesVang OL1.04.27+17.2619.00
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering1.08.48+21.4720.17
5Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.53.47+1.06.4633.33
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H 15-16

4 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK36.377.22
2Lars LienGjø-Vard OL36.48+0.117.25
3Mats LindaasElverum OK44.59+8.229.04
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL50.55+14.1810.15
5Jørgen GlorvigenElverum OK1.08.53+32.1613.53
6Gaute LindaasElverum OK1.56.15+1.19.3823.26
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H 17-C

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HaugenRingsaker OK43.5916.28
2Lars FinsandLillehammer OK48.30+4.3118.09
Erik GrandeEidskog OLikke startet
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

H 17-18

6 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL56.118.45
2Jakob MoOL Toten-Troll1.08.54+12.4310.43
3Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.10.08+13.5710.55
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.18.51+22.4012.16

H 19-20

7 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL54.517.11
2Even LindaasVang OL57.37+2.467.33
3Jostein Svaland DaleVang OL1.03.30+8.398.19
4Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.33.17+38.2612.13
5Ole Johan BråtenVang OL2.02.04+1.07.1315.59
Eskil FrøislandVang OLikke startet

H 21-

9 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL1.12.527.41
2Marius WikstrømRingsaker OK1.16.11+3.198.02
3Eivind LandeEidskog OL1.24.40+11.488.56
4Yngve VoldenLøten o-lag1.25.36+12.449.02
5John Anders BakkeLøten o-lag1.42.14+29.2210.47
6Philip FøyenEidskog OL2.07.18+54.2613.26
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert

H 35-

7 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SundbergStor-Elvdal SK1.11.339.22
2Geir Myhr ØienRingsaker OK1.15.46+4.139.55
3Stian OverskeidIndre Østfold OK1.17.35+6.0210.10
4Sverre Berg LutnæsHamar OK1.18.02+6.2910.13
5Audun FingarsenElverum OK1.43.19+31.4613.32

H 40-

6 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK1.06.5210.24
2Hans Olav KjøsLillehammer OK1.12.54+6.0211.21
3Thomas JørgensenLillehammer OK1.18.12+11.2012.10
4Torstein BergLøten o-lag1.37.40+30.4815.12
Tor WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 45-

6 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind LienGjø-Vard OL1.02.309.44
2Håvard KvammeOL Toten-Troll1.03.49+1.199.56
3Pål StenbergVang OL1.05.27+2.5710.11
4Even ErlienGjø-Vard OL1.18.05+15.3512.09
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.21.05+18.3512.37
6Arne SørliEidskog OL1.23.26+20.5612.59
7Tormod KleppaLillehammer OK1.25.17+22.4713.17
Roar SkoglundGjø-Vard OLdiskvalifisert
Sigmund HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 50-

5 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon-Anders BordalRingsaker OK43.087.54
2Jon Ivar BergersenEidskog OL51.27+8.199.26
3Kai SolumRond OL53.11+10.039.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Are StrandlieGjø-Vard OL56.02+12.5410.16
5Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering56.38+13.3010.23
6Einar TesloHadeland OL58.23+15.1510.42
7Svein ThorsbergGrue IL1.14.00+30.5213.34
8Ole Christian BangHamar OK1.27.10+44.0215.59
9Petter GlorvigenElverum OK1.38.52+55.4418.08
Lars LodgaardRaufoss IL Orienteringikke startet
Jan LenndinLillehammer OKikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

H 55-

5 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll44.548.14
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll45.38+0.448.22
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll49.04+4.109.00
4Andreas HuberHamar OK57.11+12.1710.29
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll57.28+12.3410.32
6Arne ArnesenHamar OK1.03.51+18.5711.42
7Kristian StorsveenLøten o-lag1.10.31+25.3712.56
8Henning WernøeHamar OK1.15.05+30.1113.46
Arvid BratlieLøten o-lagikke startet

H 60-

4 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond OlsenLøten o-lag44.388.59
2Øyvind SørlieHadeland OL51.26+6.4810.22
3Terje GudbrandsenHamar OK53.29+8.5110.46
4Knut EngenRaumar Orientering53.53+9.1510.51
5Tor StrandRaumar Orientering56.03+11.2511.18
6Harald ØstbyeElverum OK57.26+12.4811.34
7Frode HjorthHamar OK59.37+14.5912.01
8Erik GrøndalenHamar OK1.00.16+15.3812.09
9Bård NatvigNittedal OL1.02.36+17.5812.37
10Frode BergersenHamar OK1.03.34+18.5612.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
11John HofossHadeland OL1.06.51+22.1313.28
12Herman BakkeLøten o-lag1.34.41+50.0319.05
Torgeir VoldenLøten o-lagikke startet

H 65-

4 210 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK37.038.48
2Sigurd DæhliLøten o-lag38.41+1.389.11
3Asbjørn SchjerveLøten o-lag41.24+4.219.50
4Terje TangenRingsaker OK42.43+5.4010.08
5Einar LienLøten o-lag45.42+8.3910.51
6Johan SwärdHadeland OL49.53+12.5011.50
7Tor SolbergseterAustmarka IL53.12+16.0912.38
8Sjur GjestvangOL Toten-Troll53.42+16.3912.45
9Stein NordviElverum OK55.41+18.3813.13
10Knut MalmoRingsaker OK57.00+19.5713.32
11Roar SætabergetLunderseter IL1.00.19+23.1614.19
12Odd Arne BlystadLøten o-lag1.02.54+25.5114.56
13Odd NysæterRingsaker OK1.06.24+29.2115.46
Knut HaugOL Vallset/Stangeikke startet

H 70-

3 540 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LundHamar OK40.5811.34
2Paul Martin BergRudsbygd IL41.20+0.2211.40
3Knut WikstrømRingsaker OK42.46+1.4812.04
4Leif BillingsøEidskog OL43.47+2.4912.22
5Ludvig Bjerke-NarudHamar OK44.59+4.0112.42
6Odd Arild StrandStor-Elvdal SK45.52+4.5412.57
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering50.36+9.3814.17
8Terje MalmHamar OK51.55+10.5714.39
9Tormod PrestrudRudsbygd IL53.51+12.5315.12
10John Birger SkansenRudsbygd IL1.11.19+30.2120.08
11Hasse BergstrømTyrving IL1.11.28+30.3020.11
Øystein SkappelLillehammer OKdiskvalifisert

H 75-

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FeiringHamar OK43.4516.23
2Klaus EngenEidskog OL49.54+6.0918.41

H 80-

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL33.2912.32
2Jon Vegard LundeLillehammer OK45.05+11.3616.53

H 85-

2 670 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Herleik NylundLøten o-lagikke startet

Utvikling N

1 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ida RiggenbachOL Vallset/Stange22.4813.29
0Manuel RiggenbachOL Vallset/Stange23.5814.10
0Isak SkappelLillehammer OK38.3922.52
0Eline SørliEidskog OL34.1320.14
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL37.3722.15

Utvikling C

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nora HalvorsrudEidskog OL44.3824.47
0Ingrid JørgensenLillehammer OK32.4518.11
0Synne SørliEidskog OL44.3824.47
0Emil HaugLillehammer OK36.4020.22
Alexandra AbrahamsonLillehammer OKdiskvalifisert

Utvikling B

3 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor