Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp ølbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp ølbergskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 19 desember 2018

Damer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb31.2115.40
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.19+5.5818.39
3Helga KlausenKlepp Kommune BIL41.39+10.1820.49
Siv Hilde BergSUS BILikke startet
Elin NorveelGanddal ILikke startet
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)31.479.55
2Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb33.05+1.1810.20
3Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering33.44+1.5710.32
4Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)36.44+4.5711.28
5Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37.13+5.2611.37
6Randi LadstenTime kommune BIL42.00+10.1313.07
7Synnøve VestermoenSandnes IL (Rogaland)42.04+10.1713.08
8Mariann SveinsvollGanddal IL47.45+15.5814.55
9Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)48.14+16.2715.04
10Mari RichterSandnes IL (Rogaland)48.29+16.4215.09
11Kristin SkadsemGanddal IL49.04+17.1715.20
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Synne Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKdiskvalifisert
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer - lang løype

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL37.257.57
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb43.23+5.589.13
3Ingrid LamarkGanddal IL43.24+5.599.14
4Trine BolstadGanddal IL50.28+13.0310.44
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)51.18+13.5310.54

Herrer - kort løype

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb18.399.19
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20.54+2.1510.27
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.05+4.2611.32
4Frode Halvor LundÅlgård Orientering24.50+6.1112.25
5Bjarne GimreGanddal IL28.00+9.2114.00
6Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)28.22+9.4314.11
7Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)37.08+18.2918.34
8Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)43.57+25.1821.58
9Arne KarlsenSUS-BIL44.22+25.4322.11
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb27.198.32
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL29.15+1.569.08
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30.48+3.299.37
4Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)31.23+4.049.48
5Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb31.59+4.409.59
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)32.32+5.1310.10
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.34+5.1510.10
8Tor Geir EspedalGanddal IL33.48+6.2910.33
9Lars PrimstadKlepp Kommune BIL35.08+7.4910.58
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb35.46+8.2711.10
11Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)36.39+9.2011.27
12Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)37.10+9.5111.36
13Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb37.17+9.5811.39
14Terje StokkelandÅlgård Orientering37.37+10.1811.45
15Bjørn BjellandGanddal IL43.20+16.0113.32
16Jan Inge LundeGanddal IL43.40+16.2113.38
17Gudmund GauselVegvesenet BIL53.49+26.3016.49
18Sverre NordalEquinor57.12+29.5317.52
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav HaarrGanddal IL37.398.00
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb39.14+1.358.20
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering40.18+2.398.34
4Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb40.46+3.078.40
5Otte OmdalGanddal IL41.22+3.438.48
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)42.22+4.439.00
7Tallak LangmyrGanddal IL43.26+5.479.14
8Svein-Erik KvameGanddal IL45.19+7.409.38
9Gunnar PettersonEgersund OK46.11+8.329.49
10Øyvind LamarkGanddal IL47.39+10.0010.08
11Paul Terje HaarrGanddal IL47.46+10.0710.09
12Kjetil TorgersenEgersund OK48.50+11.1110.23
13Oddmund NordgårdSUS BIL53.18+15.3911.20
14Per Ingar HadlandGanddal IL55.00+17.2111.42
15Henning SundbyGanddal IL55.57+18.1811.54
16Ove OalandGanddal IL1.00.47+23.0812.55
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Geir FrøytlogEgersund OKdiskvalifisert
Rune HatleAvinor Sola BILikke startet

Herrer - XLang

6 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering38.356.25
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL42.28+3.537.04
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)42.49+4.147.08
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL45.29+6.547.34
5Tom  FurlandSandnes IL (Rogaland)45.35+7.007.35
6Erik LimaGanddal IL46.00+7.257.40
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb47.41+9.067.56
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)47.55+9.207.59
9Odd FuglestadÅlgård Orientering49.45+11.108.17
10Joar EilevstjønnGanddal IL50.57+12.228.29
11Tobias RøddeGanddal IL53.31+14.568.55
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering53.51+15.168.58
13Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb58.11+19.369.41
14Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.01.23+22.4810.13
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer- XLang

6 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL51.348.35
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL52.24+0.508.44
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54.47+3.139.07
4Sunniva OmdalNTNUI1.03.32+11.5810.35
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.11.10+19.3611.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor