Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelldilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelldilten
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 16 juni 2019

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eivind TonnaH 40 (5)56.04+1.568.33

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pål Christian IngierdH 17AK (1)1.16.0513.07
2Jonas Fenne IngierdH 13-14 (2)48.07+2.0111.19
Håkon Fenne IngierdN-åpen (14)fullført
Sigrid Fenne IngierdN-åpen (14)fullført

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torgeir SkjønhaugDirekte B (9)46.0210.49
1Mons Sætre-LorentzenH 13-14 (2)46.0610.50
2Jørgen LerH 11-12 (4)29.07+2.0510.23
3Randi BudahlDirekte B (9)1.14.20+28.1817.29
3Gaute SkjønhaugH 11-12 (4)42.29+15.2715.10
6Per-Jacob ØlstadH 50 (12)57.47+6.529.57
Sigmund ØlstadH 11-12 (4)ikke startet

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johan MichelsenH 40-2 (2)47.018.06
4Eirik TandrevoldH 60 (6)55.54+7.1110.16
Mikkel MichelsenH 11-12 (4)diskvalifisert

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Harald BakkenH 60 (6)1.08.25+19.4212.34

Gjø-Vard OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine KravdalD 17-20 (2)1.03.109.38
1Astrid KravdalD 40 (3)57.529.58
1Marie KravdalD 13-14 (2)45.5610.48
1Ingvild Strandlie EngerD 17C (2)1.13.2920.07
1Torbjørn KravdalH 40 (5)54.088.15
1Gisle EngerH 17N (1)58.0223.01
1Annar Erlien SolerødH 15-16 (2)1.03.3310.57
2Eline KravdalD -10 (3)23.00+2.028.46
2Madeleine Aaslund JenackD 13-14 (2)1.26.54+40.5820.26
2Even ErlienH 40-2 (2)1.08.29+21.2811.48
2Arnfinn PedersenH 60 (6)50.51+2.089.20
2Margrete JørandliD 60 (4)1.09.13+7.4316.55
5Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (6)48.27+13.1017.18
9Arnt Oluf EideH 50 (12)1.02.29+11.3410.46
10Are StrandlieH 50 (12)1.03.05+12.1010.52
11Erik SlettumH 50 (12)1.19.08+28.1313.38
Emma Aaslund JenackN-åpen (14)fullført
Jonathan Aaslund JenackN-åpen (14)fullført
Kristine Haanes StrandlieD 17-20 (2)diskvalifisert
Gry Anita LundeD 40 (3)diskvalifisert
May Lise KloppbakkenD 17AK (5)diskvalifisert
Arne StrandlieH 17C (2)diskvalifisert
Karen Haanes StrandlieD 11-12 (6)ikke startet

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Svein ThorsbergH 50 (12)1.37.35+46.4016.49

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anne Kathrine SvingheimD 60 (4)1.22.37+21.0720.11

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Liv FeiringD 70 (4)1.11.58+8.0117.35
7Trond FeiringH 70 (9)54.28+8.1713.19

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ulf BrennaH 40 (5)57.58+3.508.50
Celine Amlie BrennaN-åpen (14)fullført
Martin Amlie BrennaN-åpen (14)fullført

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriella AxelssonD 60 (4)1.01.3015.02

IL GeoForm

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Stig Hultgreen KarlsenH 60 (6)ikke startet

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjell MarksetH 60 (6)48.438.57

Lillehammer OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (2)50.479.20
1Magnhild Kleppa MadslienD -10 (3)20.588.00
1Lars FinsandH 17C (2)1.01.0816.44
1Sofie TaraldsenD 11-12 (6)35.1712.36
2Marie BergerD 11-12 (6)36.27+1.1013.01
2Anders TaraldsenH 15-16 (2)1.27.51+24.1815.08
3Kari SvingheimD 17AK (5)1.07.18+22.5514.11
3Ville Langgård MunchD -10 (3)26.17+5.1910.01
3Ane BeitdokkenD 11-12 (6)41.14+5.5714.43
4Marion Halvorsen NustadD 17AK (5)1.07.57+23.3414.20
4Ida Øverli StøenD 11-12 (6)45.43+10.2616.19
6Mina ReidD 11-12 (6)1.03.02+27.4522.30
8Vebjørn FlagstadDirekte B (9)1.47.58+1.01.5625.24
9Lindsey FlagstadDirekte B (9)1.48.05+1.02.0325.25
Erik BeitdokkenN-åpen (14)fullført
Markus FinsandN-åpen (14)fullført
Henrik JørgensenN-åpen (14)fullført
Bea Langgård MunchN-åpen (14)fullført
Martin Lien StøenN-åpen (14)fullført
Martine SkjelsvikD 15-16 (2)ikke startet

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Boye WangensteenH 11-12 (4)27.029.39
4Bjørn WangensteenH 40 (5)59.42+5.349.06
6Teresia WangensteenDirekte B (9)1.36.55+50.5322.48

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4John Thomas PetersenH 70 (9)52.49+6.3812.54
6Astrid Kristin RuudD 50 (6)1.24.08+34.2617.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øivind VaadalDirekte B (9)1.25.57+39.5520.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Inger Johanne Mo VaadalDirekte B (9)1.41.22+55.2023.51

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maiken Skirstad MoD 40 (3)1.06.44+8.5211.30
5Trine KirkhusDirekte B (9)1.26.06+40.0420.15
5Per Ole DahlsrudH 40 (5)1.23.21+29.1312.43
Lavrans KirkhusN-åpen (14)fullført
Solvor KirkhusN-åpen (14)fullført

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils Harald StaffH 50 (12)55.30+4.359.34
4Vanja StaffD 50 (6)1.00.21+10.3912.43

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Inger K. BrøndboD 70 (4)1.15.04+11.0718.21
Edvard DahlH 60 (6)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tore LangaardH 70 (9)53.16+7.0513.01

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein-Arne AlnæsH 50 (12)50.558.46
2Hans LarsenH 80 (2)1.16.07+14.4018.36
Gry Anita Gjerde AlnæsD 50 (6)ikke startet

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marit BordalD 50 (6)49.4210.29
2Erik HaugenDirekte B (9)1.00.30+14.2814.14
8Knut WikstrømH 70 (9)1.00.08+13.5714.42
Wenche BjørnstadD 60 (4)ikke startet

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tea ForbergD 70 (4)1.03.5715.38

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon TyldumH 80 (2)1.01.2715.01
1Paul Martin BergH 70 (9)46.1111.17
2Marit TyldumD 70 (4)1.07.12+3.1516.25
3Tormod PrestrudH 70 (9)49.44+3.3312.09
3Gro SolnørdalD 60 (4)1.12.20+10.5017.41
5John Birger SkansenH 70 (9)53.09+6.5812.59

Røros IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Petter GullikstadH 60 (6)54.46+6.0310.04Last ned GPS-spor i gpx-format
4Terje SchjølbergH 50 (12)57.06+6.119.50

Snertingdal IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Michael SætvedtH 50 (12)53.16+2.219.11
2Unn Mette KlopbakkenD 50 (6)55.59+6.1711.48
3Anita StensethD 50 (6)59.04+9.2212.27
7Frode ØdegårdstuenH 50 (12)1.00.41+9.4610.27

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Betty Ann BjerkreimD 17AK (5)44.239.21
2Hasse BergstrømH 70 (9)48.50+2.3911.56
Kjell Gorm RøkkeH 70 (9)ikke startet

Vang OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Monica HalvorsenD 17AK (5)1.06.35+22.1214.02
2Anne FrøislandD 15-16 (2)1.20.47+30.0014.50
2Unni Fladsrud VoldD 17C (2)1.47.10+33.4129.21
5Stein Arne NegårdH 50 (12)57.24+6.299.53
8Øivind FrøislandH 50 (12)1.01.01+10.0610.31
9Per VoldH 70 (9)1.02.36+16.2515.18
Kristian LøvsethN-åpen (14)fullført
Olav HøiåsH 70 (9)brutt

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Unni Halvorsen NustadD 50 (6)1.22.17+32.3517.21

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild Mohr HansenD 21 (1)2.10.2319.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor