Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 13 oktober 2019

N-åpen (2km)

2 220 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK33.2615.03
0Nathalie ArnesenFredrikstad SK34.3415.34
0Milla BerbyTrøsken IL53.5224.15
0Ida Sofie BrekkenSarpsborg OL54.2524.30
0Maja D. AndersenVarteig OL37.0616.42
0Mats D. AndersenVarteig OL37.0516.42
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss25.1411.21
0Aron Rostveit ElmiOK Moss26.1111.47
0Mira LundsrudOK Moss45.3420.31
0Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK35.5016.08
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL21.069.30
0Live Melissa WilhelmsenFredrikstad SK35.4716.07
0Selma Åsheim-EriksenSarpsborg OL38.1317.12

D/H17- (15 km)

15 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.53.457.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
Øyvind LøkenOK Mossdiskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKdiskvalifisert

D/H-16 (10 km)

10 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvik SætherFredrikstad SK1.34.268.52
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL1.35.14+0.488.56

D/H17- (10 km)

10 650 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Børge BrenåsVarteig OL1.34.168.51
2Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.34.22+0.068.51
3Gløer O WinsvoldSentrum OK1.35.10+0.548.56
4Geir TorgersenHalden SK1.36.22+2.069.02
5Espen BekhusFredrikstad SK1.36.41+2.259.04
6Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.36.49+2.339.05
7Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1.36.51+2.359.05
8Svein MelbySarpsborg OL1.37.36+3.209.09
9Egon LundsrudOK Moss1.48.46+14.3010.12
10Magne SætherFredrikstad SK1.48.56+14.4010.13
11Bjørnar OlsrødStokke IL1.49.16+15.0010.15
12Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL2.00.02+25.4611.16
13Einar Kristian LundeVarteig OL2.03.01+28.4511.33
14Pål AngvollFredrikstad SK2.07.23+33.0711.57
14Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK2.07.23+33.0711.57
16Arnfinn MoeFredrikstad SK2.07.27+33.1111.58
17Per OsenVestre Akers SK2.07.37+33.2111.58
18Odd-Ragnar PettersenOK Moss2.07.49+33.3312.00
19Even Woldstad HanssenEiker OL2.19.17+45.0113.04
20Wenche LindløvSarpsborg OL2.29.40+55.2414.03
21Lea TaraldsvikVarteig OL2.38.08+1.03.5214.50
22Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL2.38.09+1.03.5314.50
23Heidi BørstadSarpsborg OL2.40.28+1.06.1215.04
23Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL2.40.28+1.06.1215.04
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
Paula BerstadHeming Orienteringbrutt
Linda FredhOK Mossikke startet

D/H-16 (5 km)

5 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK38.497.30
2Balder Hasvik LarsenHalden SK43.27+4.388.24
3Jenny DanevadFredrikstad SK43.57+5.088.30
4Anne ØstvoldHeming Orientering52.27+13.3810.08
5Sigrid HaugeSarpsborg OL52.40+13.5110.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK56.41+17.5210.57
7Julie BrenåsVarteig OL56.42+17.5310.58
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.02.38+23.4912.06
9Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.06.30+27.4112.51
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet

D/H17- (5 km)

5 170 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK37.267.14
2Birgitte HusebyeFredrikstad SK40.35+3.097.50
3Ole  JohansenVarteig OL43.12+5.468.21
4Guttorm EggeIL GeoForm43.25+5.598.23
5Terje LarsenHalden SK43.36+6.108.25
6Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL45.27+8.018.47
7Live ØstvoldHeming Orientering52.25+14.5910.08
8Willy GrønstadGimle IF52.34+15.0810.10
9John YtternesKolbotn og Skimt OL52.49+15.2310.12
10Audrun UtskarpenIL GeoForm52.57+15.3110.14
11Roger ØstvoldHeming Orientering54.04+16.3810.27
12Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm54.06+16.4010.27
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering54.23+16.5710.31
14Bente LineIndre Østfold OK58.13+20.4711.15
15Hasse BergstrømTyrving IL1.03.06+25.4012.12
16Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.03.57+26.3112.22
17Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.04.09+26.4312.24
18Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.04.43+27.1712.31
19Roar BjordalOppsal Orientering1.06.50+29.2412.55
20Stine AustadRaumar orientering1.07.02+29.3612.57
21Anne-Grete AustadRaumar orientering1.07.47+30.2113.06
22Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.08.52+31.2613.19
23Øivind BergetSarpsborg OL1.12.51+35.2514.05
24Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.21.43+44.1715.48
25Thor PalmgrenHalden SK1.23.09+45.4316.04
26Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.27.03+49.3716.50
27Jan SveenRaumar orientering1.37.50+1.00.2418.55
28Arne SvartedalTrøsken IL1.38.33+1.01.0719.03
29Bodil BerbyTrøsken IL1.38.59+1.01.3319.08
29Sigrun SvartedalTrøsken IL1.38.59+1.01.3319.08
31Ella BjerketvedtTrøsken IL1.39.03+1.01.3719.09
32Ina BlågestadIndre Østfold OK2.27.11+1.49.4528.28
33Astrid Lier RømuldIndre Østfold OK2.27.14+1.49.4828.28
Rune RøedStokke ILikke startet

D/H-16 (3,5 km)

3 240 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK24.197.30
2Audun NordbyFredrikstad SK24.21+0.027.30
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL27.25+3.068.27
4Tuva LundsrudOK Moss29.23+5.049.04
5Sofie Holm NedrebøOK Moss29.26+5.079.05
6Malin Husebye AamodtFredrikstad SK29.30+5.119.06
7Sivert FinstadFredrikstad SK31.56+7.379.51
8Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL35.33+11.1410.58
9Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK35.35+11.1610.58
10Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL46.56+22.3714.29
11Anders Rostveit ElmiOK Moss53.33+29.1416.31
12Betina ArnesenFredrikstad SK54.03+29.4416.40
13Elise Holm NedrebøOK Moss58.41+34.2218.06
Selmer LøkenOK Mossikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D/H17- (3,5km)

3 240 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nanna AabyFredrikstad SK31.249.41
2Harald LundhaugOK Moss31.55+0.319.51
3Vegar ArnesenFredrikstad SK32.23+0.599.59
4Dag SyversenSarpsborg OL34.25+3.0110.37
5Britt Stine  StrandFredrikstad SK35.04+3.4010.49
6Per-Erik F HoltFredrikstad SK35.36+4.1210.59
7Marianne ArnesenAsker Skiklubb37.34+6.1011.35
8Marianne LøkenOK Moss38.22+6.5811.50
9Reidun BraathenOK Moss38.23+6.5911.50
10Gunnar G BrænneSarpsborg OL1.00.04+28.4018.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor