Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingfinale 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2019
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 5 oktober 2019

N-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olve Kallevik EgelandGneist, IL26.42
Fredrik BlomquistBergens TF17.10
Kornelia Bargård AarnesFana IL19.13
Ylva Berg HaugenHordvik IL28.35
Lovise Gneist, IL33.37
Teodor LilandGneist, IL33.30
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL20.04
Gard Nystuen SolliAskøy OL21.11
Brage EngtrøFana IL29.52
Anne HeksemFana IL41.17
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL23.02
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL22.58
Frida Berg HaugenHordvik IL23.27

D/H-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Brage Berg HaugenHordvik IL21.52
Josefine BlomquistBergens TF21.57
Emil HeksemFana IL18.36
Jakob Bargård AarnesFana IL18.41
Tiril MyklatunTyrving ILdiskvalifisert

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett23.45

D/H11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas Vaksdal TveitdalFana ILikke startet

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL29.10
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett30.35+1.25
3Helene NysæterBergens TF32.32+3.22

D/H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas KragsethIL Gulardiskvalifisert

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF32.51
Kristine Bog VikaneFana ILdiskvalifisert

D17-AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.06.11
2Karianne AlsakerÅrstad IL1.14.16+8.05
3Anette StrandBergens TF1.22.56+16.45

D/H17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn EikelandBergens TF22.30
2Turid TangenOs Orienteringsklubb27.30+5.00
3Per Olaf TangenFana IL27.47+5.17

D17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular49.09
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett49.50+0.41

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular57.09
2Annemarie B. AarnesFana IL59.39+2.30

D35-BK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett36.28
2May-lill DammTIF Viking41.03+4.35

D40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi HoleBergens TF43.38
2Lise ChristensenTIF Viking49.57+6.19
3Vibeke ØyeIL Gular52.03+8.25
4Rannveig NordhagenFana IL53.08+9.30
5Tove AasheimVaregg Fleridrett1.00.46+17.08
6Linda RykkjeVaregg Fleridrett1.04.33+20.55

D50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL42.52
2Solveig SikkelandTyrving IL43.22+0.30
3Hege FjellbirkelandIL Gular46.43+3.51

D60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL31.02
2Rannveig SolliAskøy OL35.50+4.48
3Siren GreveBergens TF38.56+7.54
4Ingjerd SognnæsBergens TF41.54+10.52
5Nina SoligardBergens TF42.59+11.57
6Berit HegdalBergens TF46.10+15.08

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astri Ese HoleBergens TF52.17

H11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett15.51
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett22.47+6.56
3Thord Nystuen SolliAskøy OL23.51+8.00
4Sondre EngtrøFana IL25.46+9.55
5Emil Øye KragsethIL Gular28.53+13.02

H13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL23.56
Marius GuibertVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas NysæterBergens TF50.00
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett55.16+5.16
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.00.02+10.02
4Brage IversenBergens TF1.05.18+15.18
Sigve Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

H15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Velle SivertsenBergens TF43.24
2Brage Bell LysakerFana IL44.56+1.32
3Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett48.34+5.10
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett57.00+13.36
5Sondre BataldenFana IL1.11.32+28.08

H19-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut UtneFana IL1.09.55

H19-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular51.22
2Kenneth WesterheimStord Orientering51.44+0.22
3Per Arne AadlandSamnanger IL54.21+2.59
4Andreas DaleBergens TF54.58+3.36
5Stian RykkjeVaregg Fleridrett56.40+5.18
6Magne KnudsenGneist, IL57.32+6.10
7Helge NysæterBergens TF1.09.16+17.54
8Stian SolheimFana IL1.09.59+18.37
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet

H40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir HeksemFana IL52.39
2Asbjørn BygglandHøydalsmo IL52.43+0.04
3Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb56.13+3.34
4Bjørge SolliAskøy OL1.31.58+39.19

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular40.28
2Arne JohannesenIL Gular43.20+2.52
3Tore JuvikIL Gular43.46+3.18
4Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett45.25+4.57
5Kjetil DammTIF Viking47.23+6.55
6Ørjan TotlandTIF Viking48.45+8.17
7Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett48.49+8.21
8Erik VikaneFana IL51.41+11.13
9Sverre Johan NærheimIL Gular52.56+12.28
10Ole KragsethIL Gular58.48+18.20
11Håkon MogstadFana IL59.03+18.35
12Lars SveenBergens TF59.59+19.31
13Øistein BøeFana IL1.01.12+20.44
14Dag Terje RøenSamnanger IL1.06.13+25.45
15Henning WernøeHamar OK1.08.29+28.01
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir StrandFana IL35.14
2Per Egil EnganVaregg Fleridrett36.19+1.05
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL37.17+2.03
4Svein LingaIL Gular38.10+2.56
5Bjørn BertelsenÅrstad IL44.04+8.50
6Erling StrandBergens TF45.54+10.40
7Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett50.04+14.50
8Matti TorgersenBergens TF59.53+24.39

H70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne HalvorsenÅrstad IL41.53
2Per HauglandÅrstad IL43.46+1.53
3Jørn TorgersenTIF Viking46.24+4.31
4Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking47.04+5.11
5Per VoldFana IL48.09+6.16
6Magne RaadalFana IL49.00+7.07
7Gunnar J. AlsakerÅrstad IL50.18+8.25
8Axel IngvaldsenTIF Viking1.01.53+20.00
9Per VikaneFana IL1.09.20+27.27
Olav Ingvar ThornesÅrstad ILdiskvalifisert

A-åpen L3

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar SivertsenBergens TF57.12

A-åpen L4

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL35.37

B-Åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar EngtrøFana IL24.08
2Alfon Harald JohansenBergens TF33.08+9.00
3Gro MadslienVaregg Fleridrett33.35+9.27
4Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett36.22+12.14
5Bjørn BataldenFana IL41.34+17.26
6Marianne HeksemFana IL48.35+24.27
7Gunhild Forland SlungårdAskøy OL54.59+30.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor