Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 26 mai 2019

N-åpen

1 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL25.2318.00
0Lukas IversenEidskog OL25.2418.00
0Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst21.2415.10
Andrea Tangen HoltetEidskog OLikke startet

D 11-12

2 950 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Marianne BergersenEidskog OLikke startet

D 11-12N

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alette SnapaGrue IL22.0212.53
2Synne SørliEidskog OL23.00+0.5813.27
3Nora HalvorsrudEidskog OL23.28+1.2613.43

D 13-14

3 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering49.1512.20

D 13-16C

2 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth Malin DalGrue IL38.3113.03
Oda Marissa BergersenEidskog OLikke startet

D 13-16N

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Briskerud HasselvoldGrue IL35.0613.20
2Eline SørliEidskog OL1.17.26+42.2029.26
2Marthe SørliEidskog OL1.17.26+42.2029.26

D 17-A kort

4 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda EngenRaumar Orientering48.2410.36
2Stine AustadRaumar Orientering1.09.57+21.3315.20

D 17-B

3 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Grete AustadRaumar Orientering43.5411.00
2Anita Østgård OlsenLøten o-lag54.36+10.4213.41
3Inger E. VamnesHamar OK1.07.14+23.2016.51

D 17-C

3 660 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Austad SveenRaumar Orientering44.3112.09
2Elin FøyenEidskog OL48.18+3.4713.11
3Tina BjørnstadRaumar Orientering2.00.00+1.15.2932.47

D 17-N

2 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Hem SørliEidskog OL35.1013.04
2Liv SimonsenOK Øst37.11+2.0113.49
Marissa Penelope BergersenEidskog OLikke startet

D 35-

6 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Linda FredhOK Mossbrutt

D 45-

4 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grethe BergersenEidskog OL50.1211.00

D 55-

4 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll43.0110.15
2Wenche BjørnstadRingsaker OK46.50+3.4911.10
3Berit DanielsenTyrving IL47.36+4.3511.21
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL51.13+8.1212.13
5Ida EngenRaumar Orientering58.54+15.5314.03
Liv MeliIL Nansenikke startet
Kjersti SkantzeTyrving ILikke startet

D 65-

3 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lis DæhliLøten o-lag36.529.51
Inger TiltnesTyrving ILikke startet

H -10

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre DalGrue IL18.0612.50

H 11-12

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL29.249.57
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL29.47+0.2310.05
3Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL37.17+7.5312.38

H 13-14

3 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringbrutt

H 13-16C

2 950 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emil SkytterenOdal OL - Orienteringikke startet
Kasper SnapaGrue ILikke startet

H 15-16

4 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask OlaussenOppsal Orientering34.237.32

H 17-B

3 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FrøvollOdal OL - Orientering35.088.48
2Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK35.53+0.458.59
3Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK40.02+4.5410.02
4Arne SørliEidskog OL40.24+5.1610.07
5John TangenEidskog OL41.49+6.4110.28
6Niklas StolpeEidskog OL43.23+8.1510.52
7Martin SkytterenOdal OL - Orientering45.15+10.0711.20
8Jens-Henrik SimonsenOK Øst45.51+10.4311.29
9Erik HaugenRingsaker OK46.13+11.0511.34
10Stein Erik EdvardsenElverum OK59.48+24.4014.59
11Knut FjæstadHamar OK1.01.02+25.5415.17

H 17-C

3 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GravingenOK Hierne45.0112.17

H 17-N

2 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27.1010.05
2Tor SimonsenOK Øst40.47+13.3715.09

H 21-

9 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL1.19.048.12
2Philip FøyenEidskog OL2.04.03+44.5912.52 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 35-

7 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten FredhOK Moss1.06.348.41

H 45-

6 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL1.01.549.07
2Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.46.03+44.0915.38

H 55-

5 660 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag44.217.50
2Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK45.29+1.088.02
3Bjørn SolbergseterAustmarka IL46.22+2.018.11
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll47.43+3.228.25
5Trond OlsenLøten o-lag49.51+5.308.48
6Egil RundbergetNydalens SK52.32+8.119.16
7Per Kristian EkebergTyrving IL52.49+8.289.19
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF55.50+11.299.51
9Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK56.44+12.2310.01
10Knut EngenRaumar Orientering56.53+12.3210.03
11Tor StrandRaumar Orientering58.49+14.2810.23
12Jan-Ove BråthenOK Øst1.00.25+16.0410.40
Don SkantzeTyrving ILikke startet

H 65-

4 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK43.299.12
2Leif BillingsøEidskog OL54.30+11.0111.32
3Knut WikstrømRingsaker OK55.59+12.3011.51
4Odd NysæterRingsaker OK58.53+15.2412.28
5Ludvig Bjerke-NarudHamar OK1.00.03+16.3412.43
Arne TiltnesTyrving ILikke startet

H 75-

3 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL37.4710.06
2Magne SmelandVang OL41.21+3.3411.03
3Klaus EngenEidskog OL50.37+12.5013.32
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange55.26+17.3914.49

H 85-

3 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Haug RuudRaumar Orientering41.2313.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival