Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint - Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint - Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 12 mai 2019

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn SolbergseterH 55- (15)17.48+0.156.24

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna-Thekla TonjerD 35- (7)22.1216.49
1Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (10)10.485.42
1Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (4)15.485.41
4Gaute LindaasH 15-16 (4)30.38+14.5011.01
Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (2)16.139.29
Harald ØstbyeH 55- (15)diskvalifisert
Audun FingarsenH 35- (6)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hege SolerødD 45- (7)21.077.35Last ned GPS-spor i gpx-format
1Martin ØhmanH 45- (9)18.2914.00
2Josef ÖhmanH 11-12 (10)11.53+1.056.17
3Karen Haanes StrandlieD 11-12 (5)17.38+3.279.19
4Margrete JørandliD 65- (7)24.55+8.0610.20
4Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (5)20.25+6.1410.48
5Liv Andrea PedersenD 21- (6)26.23+8.5417.07
5Barbro Falck-YtterD 55- (7)26.46+7.1810.15
5Even ErlienH 45- (9)23.07+4.3817.30
6May Lise KloppbakkenD 35- (7)30.17+8.0522.56
7Kirsten BakkeD 65- (7)31.39+14.5013.07
9Josh BoltonH 21- (9)39.32+22.2120.22
9Erik SlettumH 55- (15)23.50+6.178.34
Arnfinn PedersenH 55- (15)diskvalifisert
Emma Visted-HansenD 15-16 (5)ikke startet
Sigmund HansenH 45- (9)ikke startet
Ole Petter Visted-HansenUtvikling C (2)ikke startet
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (12)ikke startet

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Svein ThorsbergH 45- (9)34.09+15.4025.52

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingeborg RognstadD 17-20 (5)22.35+1.1717.06
3Nikolai TesloH 11-12 (10)13.23+2.357.04
4Gunn Elin RudiD 45- (7)27.15+6.089.48
5Berthe TesloD 17-20 (5)31.16+9.5823.41

Hamar OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger E. VamnesD 75- (3)25.5311.30
2Vegard RanestadH 15-16 (4)17.10+1.226.10
3Kamilla LomeD 17-20 (5)25.18+4.0019.10
3Einar LundH 65- (12)19.05+3.517.18
6Frode HjorthH 55- (15)19.36+2.037.03
9Terje MalmH 65- (12)27.05+11.5110.22
Mari Ovidia RanestadD 13-14 (2)diskvalifisert
Terje GudbrandsenH 55- (15)diskvalifisert

Lillehammer OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (5)15.345.57
2Martine SkjelsvikD 15-16 (5)15.54+0.206.05
3Kari SvingheimD 21- (6)22.05+4.3614.20
3Lill Ramberg SkappelD 65- (7)21.26+4.378.53
3Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (4)18.59+3.116.49
3Andreas Svingheim MagerøyH 21- (9)18.17+1.069.25
4Marion Halvorsen NustadD 17-20 (5)25.19+4.0119.10
4Guri LarssenD 55- (7)23.48+4.209.07
7Tove BakkenD 55- (7)28.25+8.5710.53
8Hans Reier SigmondH 55- (15)23.42+6.098.31
10Kjell Joar RognstadH 55- (15)30.26+12.5310.56
Bea Langgård MunchN-åpen (12)fullført
Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (5)10.406.14
Ville Langgård MunchD 9-10 (5)13.357.56
Valborg MadslienD 45- (7)ikke startet
Øystein SkappelH 65- (12)ikke startet

Løten o-lag

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 65- (12)15.145.50
1Harald BergeH 55- (15)17.336.18
2Lis DæhliD 65- (7)19.10+2.217.57
2Einar LienH 65- (12)17.22+2.086.39
3Trond OlsenH 55- (15)17.53+0.206.25
4Nina SmestadD 21- (6)23.55+6.2615.31
4Einar StensbyH 75- (4)26.35+5.1111.01
4Yngve VoldenH 21- (9)18.36+1.259.35
5Asbjørn SchjerveH 65- (12)21.02+5.488.03
6Randi Fallbakken BergeD 55- (7)28.03+8.3510.44
7Eli StensliD 45- (7)28.19+7.1210.11
8John Anders BakkeH 21- (9)21.32+4.2111.05
Niklas BakkeN-åpen (12)fullført
Kristian StorsveenH 55- (15)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elise MobrennaD 13-14 (2)1.29.1842.07
1Tristan ZainalUtvikling C (2)36.2619.16
2Mikkel AasnessH 13-14 (3)19.45+4.209.18
5Kari VikerhaugenD 65- (7)25.34+8.4510.36
7Ole Kristian SteinbekkenH 65- (12)22.28+7.148.36

OL Toten-Troll

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen BallangrudH 17-20 (7)15.4710.14
1Vanja StaffD 55- (7)19.287.27
1Mikkel Dystebakken AndersenUtvikling B (2)17.438.21
3Sigurd KvammeH 17-20 (7)20.05+4.1813.02
4Jakob MoH 17-20 (7)22.37+6.5014.41
4Nils Harald StaffH 55- (15)18.12+0.396.32
5Guro MoD 45- (7)27.25+6.189.51
5Ole Solli KvikstadH 11-12 (10)14.53+4.057.52
6Håvard KvammeH 45- (9)24.19+5.5018.25
7Hilde Solli KvikstadD 35- (7)34.49+12.3726.22
Hildegunn LindstadD 21- (6)diskvalifisert
Erlend SlokvikH 35- (6)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger SvalandD 55- (7)21.42+2.148.18
6Inger K. BrøndboD 65- (7)28.28+11.3911.48
Magnus Svaland DaleH 11-12 (10)diskvalifisert
Arnstein DaleH 45- (9)ikke startet

Oppland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jon Vegard LundeH 75- (4)24.14+2.5010.03

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hans A. TingvoldH 65- (12)24.40+9.269.27

Ringsaker OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eyvind Hasle HaslestadUtvikling B (2)38.51+21.0818.19
3Kristin Hasle HaslestadD 45- (7)25.31+4.249.10
4Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (5)18.46+3.127.11
4Sondre BorgedalH 11-12 (10)14.33+3.457.41
6Simen AntonsenH 11-12 (10)15.07+4.197.59
6Elias Falck-YtterH 17-20 (7)48.51+33.0431.43
7Aksel KrogstieH 11-12 (10)17.51+7.039.26
7Lars Ivar UlmoH 45- (9)27.04+8.3520.30
8Elias Hvoslef UrstadH 11-12 (10)30.44+19.5616.15
9Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (10)31.48+21.0016.49
11Odd NysæterH 65- (12)32.23+17.0912.24
Felix BerntsenN-åpen (12)fullført
Mats BerntsenN-åpen (12)fullført
Odin Østby HaaveN-åpen (12)fullført
Elise AntonsenD 9-10 (5)12.287.17
Tiril Østby HaaveD 9-10 (5)9.565.48

Rond OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristin Vollen SataøenD 35- (7)26.45+4.3320.15
3Kyrre SataøenH 35- (6)29.45+12.2419.19
Nora Vollen SataøenN-åpen (12)fullført

Rudsbygd IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gro SolnørdalD 65- (7)16.496.58
4Paul Martin BergH 65- (12)19.23+4.097.25
Odbjørg NordengD 75- (3)diskvalifisert
John Birger SkansenH 65- (12)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aurora Sabela BrobakkenUtvikling C (2)49.38+13.1226.15
4Marius HolmenH 35- (6)47.35+30.1430.53
4Frode ØdegårdstuenH 45- (9)20.04+1.3515.12
5Therese HolmenD 11-12 (5)21.13+7.0211.13
5Hanne HolmenD 35- (7)28.37+6.2521.40
6Unn Mette KlopbakkenD 45- (7)28.16+7.0910.10
10Øystein HolmenH 65- (12)30.19+15.0511.36
Mina HolmenN-åpen (12)fullført
Erik HasliH 55- (15)diskvalifisert

Vang OL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marte Libak- FeiringD 11-12 (5)14.117.30
1Ola DåsnesH 13-14 (3)15.257.16
2Mina Bleken RudD 11-12 (5)15.52+1.418.23
2Sofie JohanssonD 21- (6)19.44+2.1512.48
2Ole Johan BråtenH 17-20 (7)19.22+3.3512.34
2Tone Bleken RudD 35- (7)24.27+2.1518.31
2Olav HøiåsH 75- (4)22.38+1.149.23
2Jan Åsmund SætabergetH 35- (6)28.40+11.1918.36
2Kenneth BilstadH 21- (9)18.04+0.539.18
2Jan Ola PedersenH 45- (9)18.41+0.1214.09
3Emma DåsnesD 15-16 (5)16.31+0.576.19
3Kristoffer Børke SætabergetH 13-14 (3)23.49+8.2411.14
3Håkon DåsnesH 45- (9)19.06+0.3714.28
4Line Merete LibakD 35- (7)27.51+5.3921.05
5Anne FrøislandD 15-16 (5)20.35+5.017.53
5Fredrik SveenH 17-20 (7)26.11+10.2417.00
6Knut SkjesetH 65- (12)21.59+6.458.25
7Stein Arne NegårdH 55- (15)21.32+3.597.44
7Ove Antvord HaugereidH 21- (9)19.57+2.4610.17
9Magne JohansenH 45- (9)39.16+20.4729.44
Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (12)fullført
Peder Melgalvis BilstadN-åpen (12)fullført
Esther StenbergN-åpen (12)fullført
Mari StenbergN-åpen (12)fullført
Mari Børke SætabergetN-åpen (12)fullført
Maren Bleken RudD 9-10 (5)12.477.28
Sivert DåsnesH 9-10 (2)15.599.20
Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (7)diskvalifisert

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Unni Halvorsen NustadD 55- (7)22.47+3.198.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor