Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint - Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint - Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 12 mai 2019

N-åpen

1 710 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Niklas BakkeLøten o-lagfullført
Felix BerntsenRingsaker OKfullført
Mats BerntsenRingsaker OKfullført
Odin Østby HaaveRingsaker OKfullført
Mina HolmenSnertingdal IF Orienteringfullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Peder Melgalvis BilstadVang OLfullført
Bea Langgård MunchLillehammer OKfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Mari Børke SætabergetVang OLfullført
Nora Vollen SataøenRond OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D 9-10

1 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elise AntonsenRingsaker OK12.287.17
Maren Bleken RudVang OL12.477.28
Tiril Østby HaaveRingsaker OK9.565.48
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10.406.14
Ville Langgård MunchLillehammer OK13.357.56

D 11-12

1 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Libak- FeiringVang OL14.117.30
2Mina Bleken RudVang OL15.52+1.418.23
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.38+3.279.19
4Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL20.25+6.1410.48
5Therese HolmenSnertingdal IF Orientering21.13+7.0211.13

D 13-14

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise MobrennaOdal OL - Orientering1.29.1842.07
Mari Ovidia RanestadHamar OKdiskvalifisert

D 15-16

2 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK15.345.57
2Martine SkjelsvikLillehammer OK15.54+0.206.05
3Emma DåsnesVang OL16.31+0.576.19
4Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK18.46+3.127.11
5Anne FrøislandVang OL20.35+5.017.53
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D 17-20

1 320 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliBækkelagets SK21.1816.08
2Ingeborg RognstadHadeland OL22.35+1.1717.06
3Kamilla LomeHamar OK25.18+4.0019.10
4Marion Halvorsen NustadLillehammer OK25.19+4.0119.10
5Berthe TesloHadeland OL31.16+9.5823.41

D 21-

1 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK17.2911.21
2Sofie JohanssonVang OL19.44+2.1512.48
3Kari SvingheimLillehammer OK22.05+4.3614.20
4Nina SmestadLøten o-lag23.55+6.2615.31
5Liv Andrea PedersenGjø-Vard OL26.23+8.5417.07
Hildegunn LindstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
iStine Ølstad DalbergRaumar Orienteringikke startet

D 35-

1 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna-Thekla TonjerElverum OK22.1216.49
2Tone Bleken RudVang OL24.27+2.1518.31
3Kristin Vollen SataøenRond OL26.45+4.3320.15
4Line Merete LibakVang OL27.51+5.3921.05
5Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering28.37+6.2521.40
6May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL30.17+8.0522.56
7Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll34.49+12.3726.22

D 45-

2 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL21.077.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Eirin LodgaardByåsen IL23.10+2.038.20
3Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK25.31+4.249.10
4Gunn Elin RudiHadeland OL27.15+6.089.48
5Guro MoOL Toten-Troll27.25+6.189.51
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering28.16+7.0910.10
7Eli StensliLøten o-lag28.19+7.1210.11
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet

D 55-

2 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll19.287.27
2Inger SvalandOL Vallset/Stange21.42+2.148.18
3Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF22.47+3.198.43
4Guri LarssenLillehammer OK23.48+4.209.07
5Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL26.46+7.1810.15
6Randi Fallbakken BergeLøten o-lag28.03+8.3510.44
7Tove BakkenLillehammer OK28.25+8.5710.53

D 65-

2 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro SolnørdalRudsbygd IL16.496.58
2Lis DæhliLøten o-lag19.10+2.217.57
3Lill Ramberg SkappelLillehammer OK21.26+4.378.53
4Margrete JørandliGjø-Vard OL24.55+8.0610.20
5Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering25.34+8.4510.36
6Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange28.28+11.3911.48
7Kirsten BakkeGjø-Vard OL31.39+14.5013.07

D 75-

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK25.5311.30
2Elin DahlenRingerike OL26.58+1.0511.59
Odbjørg NordengRudsbygd ILdiskvalifisert

H 9-10

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sivert DåsnesVang OL15.599.20
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK16.139.29

H 11-12

1 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK10.485.42
2Josef ÖhmanGjø-Vard OL11.53+1.056.17
3Nikolai TesloHadeland OL13.23+2.357.04
4Sondre BorgedalRingsaker OK14.33+3.457.41
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll14.53+4.057.52
6Simen AntonsenRingsaker OK15.07+4.197.59
7Aksel KrogstieRingsaker OK17.51+7.039.26
8Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK30.44+19.5616.15
9Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK31.48+21.0016.49
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert

H 13-14

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola DåsnesVang OL15.257.16
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering19.45+4.209.18
3Kristoffer Børke SætabergetVang OL23.49+8.2411.14

H 15-16

2 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.485.41
2Vegard RanestadHamar OK17.10+1.226.10
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.59+3.116.49
4Gaute LindaasElverum OK30.38+14.5011.01

H 17-20

1 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll15.4710.14
2Ole Johan BråtenVang OL19.22+3.3512.34
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll20.05+4.1813.02
4Jakob MoOL Toten-Troll22.37+6.5014.41
5Fredrik SveenVang OL26.11+10.2417.00
6Elias Falck-YtterRingsaker OK48.51+33.0431.43
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert

H 21-

1 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind WiggenByåsen IL17.118.51
2Kenneth BilstadVang OL18.04+0.539.18
3Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK18.17+1.069.25
4Yngve VoldenLøten o-lag18.36+1.259.35
5Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK18.54+1.439.44
6Matthias LeibundgutOLV Hindelbank19.46+2.3510.11
7Ove Antvord HaugereidVang OL19.57+2.4610.17
8John Anders BakkeLøten o-lag21.32+4.2111.05
9Josh BoltonGjø-Vard OL39.32+22.2120.22

H 35-

1 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vytautas GrasysFossum IF17.2111.15
2Jan Åsmund SætabergetVang OL28.40+11.1918.36
3Kyrre SataøenRond OL29.45+12.2419.19
4Marius HolmenSnertingdal IF Orientering47.35+30.1430.53
Erlend SlokvikOL Toten-Trolldiskvalifisert
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert

H 45-

1 320 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ØhmanGjø-Vard OL18.2914.00
2Jan Ola PedersenVang OL18.41+0.1214.09
3Håkon DåsnesVang OL19.06+0.3714.28
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering20.04+1.3515.12
5Even ErlienGjø-Vard OL23.07+4.3817.30
6Håvard KvammeOL Toten-Troll24.19+5.5018.25
7Lars Ivar UlmoRingsaker OK27.04+8.3520.30
8Svein ThorsbergGrue IL34.09+15.4025.52
9Magne JohansenVang OL39.16+20.4729.44
Arnstein DaleOL Vallset/Stangeikke startet
Sigmund HansenGjø-Vard OLikke startet

H 55-

2 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BergeLøten o-lag17.336.18
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL17.48+0.156.24
3Trond OlsenLøten o-lag17.53+0.206.25
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll18.12+0.396.32
5Petter GullikstadRøros IL18.19+0.466.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Frode HjorthHamar OK19.36+2.037.03
7Stein Arne NegårdVang OL21.32+3.597.44
8Hans Reier SigmondLillehammer OK23.42+6.098.31
9Erik SlettumGjø-Vard OL23.50+6.178.34
10Kjell Joar RognstadLillehammer OK30.26+12.5310.56
Harald ØstbyeElverum OKdiskvalifisert
Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert
Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Arnfinn PedersenGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 65-

2 610 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag15.145.50
2Einar LienLøten o-lag17.22+2.086.39
3Einar LundHamar OK19.05+3.517.18
4Paul Martin BergRudsbygd IL19.23+4.097.25
5Asbjørn SchjerveLøten o-lag21.02+5.488.03
6Knut SkjesetVang OL21.59+6.458.25
7Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering22.28+7.148.36
8Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering24.40+9.269.27
9Terje MalmHamar OK27.05+11.5110.22
10Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering30.19+15.0511.36
11Odd NysæterRingsaker OK32.23+17.0912.24
John Birger SkansenRudsbygd ILdiskvalifisert
Øystein SkappelLillehammer OKikke startet

H 75-

2 410 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod DahlenRingerike OL21.248.52
2Olav HøiåsVang OL22.38+1.149.23
3Jon Vegard LundeOppland24.14+2.5010.03
4Einar StensbyLøten o-lag26.35+5.1111.01

Utvikling C

1 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tristan ZainalOdal OL - Orientering36.2619.16
2Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering49.38+13.1226.15
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

Utvikling B

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel Dystebakken AndersenOL Toten-Troll17.438.21
2Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK38.51+21.0818.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor