Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sunnfjordorienteringa 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorienteringa 2019
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 5 juni 2019

N-open

840 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morris S AsheimFørde IL19.1322.52
Liam EngesætNOTEAM15.4318.42
Jakob L GilleshammerFørde IL16.0819.12
Emil HermannsenFørde IL22.5227.13
Emil HildingFørde IL17.0020.14
Emine HolsenFørde IL14.0916.50
Johan Husevåg-LobbenFørde IL12.2014.40
Jørgen Daling KorsøenNOTEAM14.3217.18
Elisabeth KusslidFørde IL13.0615.35
Rafael Da Mata KvellestadNOTEAM16.1619.21
Victor Da Mata KvellestadNOTEAM15.0617.58
Oline Åsnes LangedalFørde IL14.1416.56
Nora LienNOTEAM32.0938.16
Sondre LienNOTEAM32.1938.28
Aron Halbrend RyggNOTEAM12.2114.42
Benjamin RørvikFørde IL21.5326.03
Nikolin E B RørvikFørde IL22.1226.25
Kornelius Bydal StrandenesFørde IL20.1424.05
Mathilde SundeNOTEAM13.5116.29
Nikolai Haugen ØenNOTEAM28.0433.24
Ann Kristin KusslidFørde ILdiskvalifisert
Eira NiemoenNOTEAMdiskvalifisert

Direkte C

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar22.5413.23
2Elias RavndalFørde IL24.44+1.5014.27
3Gaute OsvoldNOTEAM48.56+26.0228.36

D 15-16

2 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL28.3310.09

D 50-

2 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleFørde IL56.4520.11

H -10N

840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført

H 13-16C

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred Daling KorsøenNOTEAM36.2421.17

H 50-

2 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Arne EideMarkane IL26.169.20
2Marius DalinFørde IL30.04+3.4810.41
3Harald HjellbrekkeFørde IL30.15+3.5910.45
Øyvind KorsøenNOTEAMikke startet

H 70-

2 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL44.3015.50
2Per VikaneFana IL47.07+2.3716.46
3Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL1.00.31+16.0121.32

H 17-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaugFørde IL34.318.37
2Siggen YtrehusBø OL37.59+3.289.29
3Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar40.32+6.0110.08
4Trygve Nummedal OsFørde IL44.29+9.5811.07

D 17-

2 810 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DalingFørde IL36.5013.06
2Maria StubhaugFørde IL45.25+8.3516.09
3Anja SaegrovFørde IL45.44+8.5416.16
4Gunhild Daling KorsøenFørde IL47.50+11.0017.01

Direkte AL

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve HermannsenFørde IL31.327.53
2Torbjørn OsFørde IL33.10+1.388.17
3Mark PurkisNydalen SK33.40+2.088.25
4Ole Martin ErdalFørde IL37.04+5.329.16
5Asgeir ÅrdalFørde IL41.31+9.5910.22
6Ola HegrenesFørde IL43.22+11.5010.50
7Anders Fagerstrøm SlåttenNOTEAM46.00+14.2811.30
8Yngve ÅrdalFørde IL49.38+18.0612.24
9Hermann ErdalFørde IL50.22+18.5012.35
10Torbjørn HolsenNOTEAM53.49+22.1713.27
Tor Christopher FinkFørde ILdiskvalifisert
Sindre HoffFørde ILdiskvalifisert
Joakim NordvikNOTEAMdiskvalifisert

Direkte AK

2 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Voll AasenFørde IL32.2511.32
2Knut Even HoleFørde IL35.54+3.2912.46
3Anders GrønliFørde IL41.15+8.5014.40
4Ann Threse KusslidFørde IL44.01+11.3615.39
5Sverre AasenFørde IL47.27+15.0216.53
6Arthur HegrenesFørde IL47.38+15.1316.57
7Olav HerstadIL Tambarskjelvar50.14+17.4917.52
8Hallvard ØenFørde IL54.24+21.5919.21
9Vegar HoleFørde IL55.53+23.2819.53
Kenneth Husevåg-LobbenFørde ILikke startet

H13-14

2 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL26.459.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival