Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finndulten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: lørdag 15 juni 2019

N-åpen

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alexandra BegersenEidskog OLfullført
Leonie BergersenEidskog OLfullført
Noah BergersenEidskog OLfullført
Tuva Maria BergersenEidskog OLfullført
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLfullført
Uta JensenEidskog OLfullført
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OKfullført
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter ILfullført
Lycke Nybråten-GerhardsenLunderseter ILfullført
Nora Saastad-HåvenLunderseter ILfullført
Waldemar Saastad-HåvenLunderseter ILfullført
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Østfullført
Ella SmestadLunderseter ILdiskvalifisert
Mariell SmestadLunderseter ILdiskvalifisert
Veslemøy SmestadLunderseter ILdiskvalifisert
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OKutenfor konkurranse
Andréa Tangen HoltetEidskog OLikke startet

D 11-12

2 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marianne BergersenEidskog OL52.1419.25

D 10-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL27.2216.05

D 13-14

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Marissa BergersenEidskog OL1.05.2522.06

D 17-B

3 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin FøyenEidskog OL57.4319.06

D 17-C

2 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rebekka MarkovAustmarka IL44.5316.41

D 17-N

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SimonsenOK Øst42.2216.21
2Tina BjørnstadRaumar Orientering55.25+13.0321.23
3Marissa Penelope BergersenEidskog OL1.05.00+22.3825.05

D 50-

3 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL56.4615.43
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering58.22+1.3616.10
3Ida EngenRaumar Orientering1.00.40+3.5416.48
4Lisa AnnersandOK Tyr1.06.30+9.4418.25
5Mette SolbergseterAustmarka IL1.24.41+27.5523.27

D 65-

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK36.0913.17

D 70-

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering1.03.2223.17

H 11-12

2 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel MichelsenFossum IF30.2011.16
2Asbjørn LandeEidskog OL33.17+2.5712.22
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL47.15+16.5517.33
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL56.19+25.5920.56
5Alfred Holtan SanderudLillomarka OL56.46+26.2621.06

H 13-14

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL32.3811.01

H 13-16C

2 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering46.4117.21

H 17-

6 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK52.227.54
2Eivind LandeEidskog OL56.24+4.028.31
3Svein NygårdLillomarka OL59.18+6.568.57
4Johan SöderlundOK Tyr59.52+7.309.02
5Johan MichelsenFossum IF1.07.16+14.5410.09
6Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.08.39+16.1710.22
7Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1.35.02+42.4014.21
8Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.38.48+46.2614.55
9Philip FøyenEidskog OL1.39.31+47.0915.01
10Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.48.35+56.1316.24

H 17-B

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK34.3811.28
2John TangenEidskog OL44.30+9.5214.44

H 17-N

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst38.0514.42
2Tristan ZainalOdal OL - Orientering1.10.02+31.5727.02

H 40-

4 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering43.5110.51
2Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK48.20+4.2911.57
3Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.14.57+31.0618.33
Audun SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

H 50-

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL35.159.31
2Jon Ivar BergersenEidskog OL37.33+2.1810.08
3Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK39.41+4.2610.43
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK41.16+6.0111.09
5Stein Magnus MoenGrue IL1.03.57+28.4217.17
6Svein ThorsbergGrue IL1.21.28+46.1322.01

H 60-

3 610 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL37.3010.23
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF40.30+3.0011.13
3Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK41.23+3.5311.27
4Knut EngenRaumar Orientering41.51+4.2111.35
4Egil RundbergetNydalens SK41.51+4.2111.35
6Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK42.03+4.3311.38
7Tor StrandRaumar Orientering43.13+5.4311.58
8Tor SolbergseterAustmarka IL44.12+6.4212.14
9Tron Erik HovindRaumar Orientering47.41+10.1113.12
10Sigbjørn ModalsliFossum IF48.46+11.1613.30
11Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL54.44+17.1415.09
12Jan SveenRaumar Orientering59.56+22.2616.36
13Kai Jostein BergersenEidskog OL1.09.47+32.1719.19

H 70-

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering34.1512.35
2Leif BillingsøEidskog OL35.58+1.4313.13
3Klaus EngenEidskog OL40.42+6.2714.57
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangeikke startet

A-direkte

5 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Glenn BergersenEidskog OL1.10.1912.52
2Per Ole DahlsrudNydalens SK1.25.49+15.3015.43

B-Direkte

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas StolpeEidskog OL45.5015.10
2Stine AustadRaumar Orientering47.56+2.0615.52

C-direkte

2 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenOK Hierne40.5515.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor