Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for DM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: DM Lang
Arrangørorganisasjon: Sogndal IL
Dato: søndag 1 september 2019

N-åpen

1 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SolvikGneist, IL12.399.43
2Fredrik BlomquistBergens TF15.51+3.1212.11
3Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett27.59+15.2021.31
4Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett28.24+15.4521.50
Viljar Mølmesdal LauritsenNOTEAMutenfor konkurranse

B-åpen

3 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas ScheiberSogndal IL31.0310.00
2Anne Marie SvarstadMarkane IL37.17+6.1412.01
3Bjørn Inge SkageGneist, IL38.32+7.2912.25
4Sondre BataldenFana IL42.43+11.4013.46
5Gro MadslienVaregg Fleridrett44.26+13.2314.20
6Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)44.53+13.5014.28
7Knut Even HoleFørde IL48.00+16.5715.29
8Ina Hopland SkageGneist, IL49.53+18.5016.05
9Turid VrålstadVaregg Fleridrett49.57+18.5416.06
10Anne WestergårdVaregg Fleridrett51.17+20.1416.32
11Lars Olav ToloGneist, IL51.18+20.1516.32
12Linda BønesVaregg Fleridrett53.01+21.5817.06
13Ingelinn MolvikGneist, IL54.12+23.0917.29
14Marie DymbeGneist, IL54.14+23.1117.29
15May-lill DammTIF Viking54.28+23.2517.34
16Margrete SolvikGneist, IL55.31+24.2817.54
17Tone RosenlundVaregg Fleridrett58.20+27.1718.49
18Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL59.15+28.1219.06
19Anita E. HoleFørde IL1.00.09+29.0619.24
20Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.06.27+35.2421.26
21Bjørn BataldenFana IL1.08.08+37.0521.58
22Tore LidVaregg Fleridrett1.16.05+45.0224.32
Siren HoplandGneist, ILdiskvalifisert

A-åpen

5 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Hem OlsenTyrving IL48.149.16
2Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.18.55+30.4115.10
3Runar SivertsenBergens TF1.49.00+1.00.4620.57
4Otto EikesetKaupanger2.01.17+1.13.0323.19

D 9-10

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Josefine BlomquistBergens TF20.1312.10
0Olina Svarstad HeggdalMarkane IL19.5011.56

D 11-12

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering28.1712.21
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)31.15+2.5813.38
3Emilie SolvikGneist, IL33.47+5.3014.45
4Triana K NerhusIL Strand-Ulv36.54+8.3716.06
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett39.18+11.0117.09
6Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett44.46+16.2919.32

D 13-14

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett40.2913.03
2Karoline StrandenesFana IL43.52+3.2314.09
3Judit M. MøllerFana IL48.37+8.0815.40
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.15+8.4615.53
5Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)51.41+11.1216.40
6Stine Marie Tefre GriegFana IL53.19+12.5017.11
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 15-16

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL41.179.49
2Kristine Bog VikaneFana IL41.50+0.339.57
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)43.09+1.5210.16
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF52.52+11.3512.35

D 17-A kort

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett1.10.1016.42
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettbrutt

D 17-18

5 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.07.0412.53
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.17.10+10.0614.50
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.32.23+25.1917.45
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett2.14.57+1.07.5325.57

D 19-20

7 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.55.4215.50

D 21-

7 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.24.3811.35
2Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL1.28.25+3.4712.06
3Hanna Axelsson MeyersonSogndal IL1.30.58+6.2012.27
Elise ElvehøySogndal ILikke startet

D 40-

5 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HoleBergens TF57.2011.01
2Rannveig NordhagenFana IL1.03.15+5.5512.09
3Lise ChristensenTIF Viking1.14.04+16.4414.14
4Vibeke Tefre GriegFana IL1.14.08+16.4814.15
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett1.18.53+21.3315.10
Karin StreetHafslo ILdiskvalifisert
Ragnhild BalsvikOsterøy ILikke startet

D 50-

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Kroken BergsetIL Veten1.33.3222.16

D 60-

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit HegdalBergens TF1.02.1914.50
2Siren GreveBergens TF1.02.46+0.2714.56
3Nina SoligardBergens TF1.08.18+5.5916.15

D 70-

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF38.4214.36
2Astrid OrmbergFana IL47.08+8.2617.47
3Brita Eilertsen GrønliFørde IL49.28+10.4618.40
4Astri Ese HoleBergens TF1.08.43+30.0125.55

H 11-12

2 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett30.1613.13
2William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)30.45+0.2913.25
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34.35+4.1915.06
4Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)35.51+5.3515.39

H 13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)31.0910.02
2Håkon GrønliFørde IL32.00+0.5110.19
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.20+1.1110.25
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)32.39+1.3010.31
5Oskar HeksemFana IL34.53+3.4411.15
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrettikke startet

H 15-16

5 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF44.238.32
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)56.59+12.3610.57
3Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.04.37+20.1412.25
4Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.11.48+27.2513.48
5Tord SølvbergIL Veten1.13.46+29.2314.11
6Brage Bell LysakerFana IL1.19.59+35.3615.22
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.25.02+40.3916.21
8Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.28.26+44.0317.00
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.30.29+46.0617.24
10Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.32.31+48.0817.47
Vegard Velle SivertsenBergens TFdiskvalifisert
Rasmus JordeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)brutt
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-A kort

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus TonjerSogndal IL56.5210.56
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.09.43+12.5113.24
3Sturle NordeideGneist, IL1.37.58+41.0618.50
Espen LærkIL Gularikke startet

H 17-18

7 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øien KlosterFitjar IL1.21.0111.05
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1.23.32+2.3111.26
3Elias BergsetIL Veten1.28.24+7.2312.06
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.30.22+9.2112.22
5Sven Bergset LangvikIL Veten1.34.37+13.3612.57
6Mads Jørgen SkageGneist, IL1.42.19+21.1814.00
7Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.49.29+28.2814.59
Leif-Inge JevnlidIL Vetendiskvalifisert

H 21-

11 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune NygaardIL Gular1.30.438.14
2Per Arne AadlandSamnanger IL1.42.19+11.369.18
3Kenneth WesterheimStord Orientering1.42.45+12.029.20
4Tore NymarkVaregg Fleridrett1.43.49+13.069.26
5Scott JuvikIL Gular1.50.21+19.3810.01
Oskar RøenVaregg Fleridrettbrutt

H 40-

7 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.05.278.57
2Jan KocbachFana IL1.08.32+3.059.23
3Trygve HermansenFørde IL1.11.29+6.029.47
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.11.45+6.189.49
5Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.24.41+19.1411.36
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.27.19+21.5211.57
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.31.42+26.1512.33
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 50-

5 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular52.5310.10
2Jan SteinegerGneist, IL58.03+5.1011.09
3Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett1.01.31+8.3811.49
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.02.02+9.0911.55
5Erik VikaneFana IL1.03.01+10.0812.07
6Ørjan TotlandTIF Viking1.03.44+10.5112.15
7Arne JohannesenIL Gular1.04.38+11.4512.25
8Tord Bell MykingFana IL1.05.50+12.5712.39
9Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.07.09+14.1612.54
10Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.08.00+15.0713.04
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.09.54+17.0113.26
12Tore JuvikIL Gular1.15.02+22.0914.25
13Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.17.57+25.0414.59
14Vidar EideFjellhug/Vereide IL1.18.24+25.3115.04
15Jan HauglandÅrstad IL1.19.30+26.3715.17
Kjetil DammTIF Vikingbrutt
Axel EiknerFana ILikke startet

H 60-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar51.0812.10
2Svein LingaIL Gular54.42+3.3413.01
3Torgeir StrandFana IL55.31+4.2313.13
4Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.02.12+11.0414.48
5Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar1.09.37+18.2916.34
6Knut J NerhusIL Strand-Ulv1.12.24+21.1617.14
7Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.13.46+22.3817.33
8Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.42.12+51.0424.20
Dag-Arne EideMarkane ILbrutt

H 70-

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL1.01.0714.33
2Dagfinn HoleBergens TF1.02.48+1.4114.57
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL1.04.46+3.3915.25
4Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.18.23+17.1618.39
5Jan Olav OrmbergFana IL1.26.46+25.3920.39
6Torodd OsFørde IL1.41.11+40.0424.05
Per VoldFana ILdiskvalifisert
Sigvald RobberstadStord Orienteringdiskvalifisert

H 80-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per VikaneFana IL42.3316.03
2Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL45.02+2.2916.59

Utvikling N

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett24.4414.53

Utvikling C

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica StrandSogndal IL39.0117.02
2Rosenlund Jan ToreSogndal IL1.27.24+48.2338.09
3Gro HovlandSogndal IL1.27.29+48.2838.12

Utvikling B

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)58.1018.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor