Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for DM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: DM mellom
Arrangørorganisasjon: Sogndal IL
Dato: lørdag 31 august 2019

N-åpen

1 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vårin Blom AlmåsNOTEAMfullført
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Brage Hardkjer FrimanslundSogndal ILfullført
Eskil Harkjer FrimanslundSogndal ILfullført
Benjamin Barsnes FrøydSogndal ILfullført
Emil HermansenIL Strand-Ulvfullført
Johanna Tellvik HusbynSogndal ILfullført
Thea LiljedalHafslo ILfullført
Bernhard Berstad LilleheiSogndal ILfullført
Marcus SadorgeNOTEAMfullført
Håkon SolvikGneist, ILfullført
Endre Liljedal StokstadHafslo ILfullført
Tale Liljedal StokstadHafslo ILfullført

B-åpen

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore LidVaregg Fleridrett31.4612.42
2Margrete SolvikGneist, IL34.54+3.0813.57
3Ina Hopland SkageGneist, IL34.55+3.0913.58
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett37.23+5.3714.57
5Gro MadslienVaregg Fleridrett37.37+5.5115.02
6Ingelinn MolvikGneist, IL38.09+6.2315.15
7Marie DymbeGneist, IL38.33+6.4715.25
8Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange43.49+12.0317.31
9Linda BønesVaregg Fleridrett43.56+12.1017.34
9Anita E. HoleFørde IL43.56+12.1017.34
11Turid VrålstadVaregg Fleridrett44.05+12.1917.38
12May-lill DammTIF Viking44.22+12.3617.44
13Bjørn BataldenFana IL47.49+16.0319.07
14Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL48.08+16.2219.15
15Siren HoplandGneist, IL53.40+21.5421.28

A-Åpen

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas ScheiberSogndal IL46.3812.16
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett47.54+1.1612.36
3Tore FrimanslundSogndal IL1.02.22+15.4416.24
4Otto EikesetKaupanger IL1.04.13+17.3516.53
5Runar SivertsenBergens TF1.07.50+21.1217.51
6Knut Even HoleFørde IL1.27.29+40.5123.01

D 9-10

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Josefine BlomquistBergens TF19.3812.16
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL13.248.22
Ane Hjelmeset KirkeeideMarkane ILutenfor konkurranse

D 11-12

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20.0210.32
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22.02+2.0011.35
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering26.15+6.1313.48
4Emilie SolvikGneist, IL29.29+9.2715.31
5Triana K NerhusIL Strand-Ulv31.11+11.0916.24
6Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32.22+12.2017.02

D 13-14

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline StrandenesFana IL31.5012.44
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.50+2.0013.32
3Judit M. MøllerFana IL37.01+5.1114.48
4Stine Marie Tefre GriegFana IL38.11+6.2115.16
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)39.10+7.2015.40
6Tonje RykkjeVaregg Fleridrett53.05+21.1521.14
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 15-16

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL40.0311.46
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)41.34+1.3112.13
3Kristine Bog VikaneFana IL42.10+2.0712.24
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF42.56+2.5312.37
5Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL56.42+16.3916.40

D 17-A kort

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett45.5213.29

D 17-18

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett43.0011.18
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43.58+0.5811.34
3Mari Strømme LidVaregg Fleridrett47.55+4.5512.36
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.15.42+32.4219.55

D 19-20

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular58.0914.10

D 21-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett41.1810.04
2Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL46.25+5.0711.19
3Elise ElvehøySogndal IL59.33+18.1514.31

D 40-

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeVaregg Fleridrett42.5211.16
2Rannveig NordhagenFana IL44.40+1.4811.45
3Randi HoleBergens TF46.14+3.2212.10
4Karin StreetHafslo IL54.07+11.1514.14
5Vibeke Tefre GriegFana IL54.18+11.2614.17
6Anne Marie SvarstadMarkane IL59.42+16.5015.42
7Lise ChristensenTIF Viking1.03.56+21.0416.49
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.32.26+49.3424.19
Katrin Lægreid NesHafslo ILdiskvalifisert
Ragnhild BalsvikOsterøy ILikke startet

D 50-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.24.3224.51

D 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF52.1215.21
2Berit HegdalBergens TF56.51+4.3916.43
3Nina SoligardBergens TF1.04.17+12.0518.54

D 70-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF32.1314.00
2Astrid OrmbergFana IL37.56+5.4316.29
3Astri Ese HoleBergens TF59.23+27.1025.49
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

H 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett22.3111.51
2William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)23.14+0.4312.13
3Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23.38+1.0712.26
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett28.39+6.0815.04

H 13-14

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL21.558.46
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)22.12+0.178.52
3Oskar HeksemFana IL24.29+2.349.47
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)29.07+7.1211.38
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering29.19+7.2411.43
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrettikke startet

H 15-16

3 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF34.389.06
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.28+1.509.35
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)38.35+3.5710.09
4Vegard Velle SivertsenBergens TF39.09+4.3110.18
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)42.54+8.1611.17
6Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett44.56+10.1811.49
7Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett47.51+13.1312.35
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49.05+14.2712.55
9Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)59.37+24.5915.41
10Rasmus JordeVaregg Fleridrett1.00.50+26.1216.00
11Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.07.10+32.3217.40
12Sondre BataldenFana IL1.15.05+40.2719.45
13Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.24.51+50.1322.19
Brage Bell LysakerFana ILdiskvalifisert
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-A kort

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus TonjerSogndal IL38.1810.04
2Sturle NordeideGneist, IL48.10+9.5212.40
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.02.44+24.2616.30
Lars Olav ToloGneist, ILdiskvalifisert
Espen LærkIL Gulardiskvalifisert

H 17-18

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett43.0310.30
2Jens Øien KlosterFitjar IL47.13+4.1011.30
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett49.34+6.3112.05
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett58.24+15.2114.14
5Mads Jørgen SkageGneist, IL1.16.18+33.1518.36

H 21-

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar RøenVaregg Fleridrett39.488.07
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett40.18+0.308.13
3Trygve Hem OlsenTyrving IL43.52+4.048.57
4Scott JuvikIL Gular44.49+5.019.08
5Per Arne AadlandSamnanger IL45.54+6.069.22
6Jan KocbachFana IL46.55+7.079.34
7Kenneth WesterheimStord Orientering47.48+8.009.45
8Tore NymarkVaregg Fleridrett48.00+8.129.47
9Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett50.33+10.4510.18
Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert

H 40-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)39.369.39
2Trygve HermansenFørde IL41.50+2.1410.12
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering47.10+7.3411.30
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)49.42+10.0612.07
5Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.00.54+21.1814.51

H 50-

3 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular32.168.29
2Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett38.36+6.2010.09
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39.09+6.5310.18
4Arne JohannesenIL Gular39.38+7.2210.25
5Tore JuvikIL Gular40.20+8.0410.36
6Erik VikaneFana IL42.22+10.0611.08
7Tord Bell MykingFana IL43.06+10.5011.20
8Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett44.53+12.3711.48
9Kjetil DammTIF Viking44.57+12.4111.49
10Kristian LøvåsVaregg Fleridrett45.13+12.5711.53
11Ørjan TotlandTIF Viking47.19+15.0312.27
12Jan HauglandÅrstad IL48.32+16.1612.46
13Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett51.33+19.1713.33
14Bjørn-Inge SkageGneist, IL52.51+20.3513.54
15Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett59.06+26.5015.33
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Axel EiknerFana ILikke startet

H 60-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan SteinegerGneist, IL35.2310.24
2Torgeir StrandFana IL45.15+9.5213.18
3Svein LingaIL Gular48.03+12.4014.07
4Atle StøyvaBreimsbygda IL54.24+19.0116.00
5Knut J NerhusIL Strand-Ulv59.53+24.3017.36
6Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.04.07+28.4418.51
7Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.26.49+51.2625.32
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvarikke startet
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvarikke startet

H 70-

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL46.2113.37
2Torodd OsFørde IL47.54+1.3314.05
3Dagfinn HoleBergens TF48.11+1.5014.10
4Kurt GrønliFørde IL58.47+12.2617.17
5Per VoldFana IL1.00.04+13.4317.40
6Sigvald RobberstadStord Orientering1.11.54+25.3321.08
7Egil NestandeFørde IL1.14.37+28.1621.56
8Jan Olav OrmbergFana IL1.18.38+32.1723.07
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert

H 80-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL44.0819.11
2Per VikaneFana IL47.16+3.0820.33

Utvikling N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jakob Tellvik HusbynSogndal IL15.359.44

Utvikling C

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett46.2424.25
0Jakob Tellvik HusbynSogndal IL33.2317.34

Utvikling B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)32.4513.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor