Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 11 desember 2018

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17- AK | N&F MM | N&F ML | D 13-16 C | H 13-16 C | Åpen C

D 17-

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann UlvestadBækkelagets SK53.2211.36
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering58.12+4.5012.39
3Karoline BjørnerødOK Moss1.06.07+12.4514.22
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert

H 17-

7 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkNydalens SK59.468.32
2Bojan BlumensteinNydalens SK1.04.06+4.209.09
3Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.07.12+7.269.36
4Göran WinbladRehns BK1.10.11+10.2510.01
5Svein NygårdLillomarka OL1.40.43+40.5714.23
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingikke startet
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17- A kort

4 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor SaunesNydalens SK48.2810.32
2Henning Bratland CarlsenOK Moss54.53+6.2511.55
3Morten Tangen FredhOK Moss1.00.04+11.3613.03
4Audun BjerknesMåren OK1.00.45+12.1713.12
5Erik Rytter JakobsenOK Moss1.01.41+13.1313.24
6Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.01.51+13.2313.26
7Sondre LadimOK Moss1.02.01+13.3313.28
8Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.03.31+15.0313.48
9Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1.03.43+15.1513.51
10Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.04.38+16.1014.03
11Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering1.04.52+16.2414.06
12Øyvind LøkenOK Moss1.05.17+16.4914.11
13Tore BjørnerødOK Moss1.06.09+17.4114.22
14Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.09.15+20.4715.03
15Thomas TubbehaugenOK Moss1.14.32+26.0416.12
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert
Robert BanfiÅs-NMBU Orienteringikke startet
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Timothy RichardsonNydalens SKikke startet
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet

Night & Fog Masters Men

4 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir SnilsbergOK Moss47.3611.54
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK48.23+0.4712.05
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering48.25+0.4912.06
4Terje Wiig MathisenNydalens SK50.03+2.2712.30
5Sture OttesenIndre Østfold OK50.49+3.1312.42
6Ove MartinsenHauketo IF51.25+3.4912.51
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL52.35+4.5913.08
8Jan Tore HenriksenNydalens SK53.20+5.4413.20
9Kjetil KarlsenTeam Jeløy54.41+7.0513.40
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF57.01+9.2514.15
11Karl Aasmund ErøyOK Moss57.48+10.1214.27
12Øystein KildahlØstmarka OK58.25+10.4914.36
13Are EriksenOslostudentenes IK1.02.01+14.2515.30
14Hallvard FjærLillomarka OL1.02.45+15.0915.41
15Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.02.50+15.1415.42
16Dag BrenåsVarteig OL1.04.52+17.1616.13
17Christopher SchiveOK Moss1.05.05+17.2916.16
18Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering1.06.06+18.3016.31
19Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.12.43+25.0718.10
20Peter KlavenessMåren OK1.19.38+32.0219.54
21Hasse BergstrømIL Tyrving1.47.16+59.4026.49
Jon FredriksenHauketo IFdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLikke startet

D 13-16 C

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Lind-LarsenOK Moss34.1711.49
2Julie Sophie WoldOK Moss34.45+0.2811.58
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss35.21+1.0412.11
4Erle Elise WoldOK Moss53.46+19.2918.32
5Erle WetterhusOK Moss1.01.33+27.1621.13
6Emma Aune JakobsenOK Moss1.01.35+27.1821.14
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLikke startet
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKikke startet

H 13-16 C

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK31.0510.43
2Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss32.10+1.0511.05
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss44.08+13.0315.13

Åpen C

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering31.5310.59
2Vidar BerteigIL GeoForm33.34+1.4111.34
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering35.47+3.5412.20
4Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK38.33+6.4013.17
5Trond RetteraasenIndre Østfold OK42.08+10.1514.31
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL42.53+11.0014.47
7Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK43.39+11.4615.03
8Linda FredhOK Moss45.33+13.4015.42
9Hanne WoldOK Moss53.58+22.0518.36
10Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.02.05+30.1221.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor