Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 27 november 2018

D 17-

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering47.4810.37
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL49.55+2.0711.05
3Mariann UlvestadBækkelagets SK49.58+2.1011.06
4Karoline BjørnerødOK Moss52.42+4.5411.42
5Siri UlvestadNydalens SK53.24+5.3611.52
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.09.05+21.1715.21
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-

6 330 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK50.247.57
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK53.20+2.568.25
3Bojan BlumensteinNydalens SK54.58+4.348.41
4Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.05.26+15.0210.20
5Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.06.58+16.3410.34
6Torkil Eide SolstadIL Tyrving1.07.18+16.5410.37
7Tor Andreas AndersenOppsal Orientering1.07.53+17.2910.43
8Thomas RuudOppsal Orientering1.08.47+18.2310.51
9Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.11.17+20.5311.15
10Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.16.57+26.3312.09
11Sveinung SyversenOppsal Orientering1.34.21+43.5714.54
Göran WinbladRehns BKikke startet

H 17- A kort

4 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK46.4610.23
2Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK51.37+4.5111.28
3Thomas TubbehaugenOK Moss55.25+8.3912.18
4Audun BjerknesMåren OK55.47+9.0112.23
5Christopher LadimOK Moss57.21+10.3512.44
6Sondre LadimOK Moss57.32+10.4612.47
7Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering57.56+11.1012.52
8Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK58.56+12.1013.05
9Henning Bratland CarlsenOK Moss59.49+13.0313.17
10Erik Rytter JakobsenOK Moss1.03.41+16.5514.09
11Øystein OlsenOK Moss1.09.02+22.1615.20
12Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1.09.21+22.3515.24
13Donatas KontautasOK Moss1.10.39+23.5315.42
14Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.16.08+29.2216.55
15Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.17.43+30.5717.16
16Alfred BjørnerødOK Moss1.19.07+32.2117.34
Thomas BedinIndre Østfold OKikke startet
Morten Tangen FredhOK Mossikke startet

Night & Fog Masters Men

4 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir SnilsbergOK Moss51.3111.26
2Tore BjørnerødOK Moss52.45+1.1411.43
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering55.20+3.4912.17
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering58.49+7.1813.04
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL58.53+7.2213.05
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.01.44+10.1313.43
7Lars Petter EndresenMåren OK1.03.31+12.0014.06
8Ove MartinsenHauketo IF1.04.18+12.4714.17
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.05.24+13.5314.32
10Jon Ivar JuvikLillomarka OL1.06.46+15.1514.50
11Kjetil KarlsenTeam Jeløy1.08.37+17.0615.14
12Dag BrenåsVarteig OL1.09.01+17.3015.20
13Peter KlavenessMåren OK1.09.25+17.5415.25
14Are EriksenOslostudentenes IK1.09.55+18.2415.32
15Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.13.56+22.2516.25
16Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.17.33+26.0217.14
17Karl Aasmund ErøyOK Moss1.22.53+31.2218.25
18Even Woldstad HanssenEiker OL1.31.48+40.1720.24
19Jon FredriksenHauketo IF1.35.15+43.4421.10
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Torgeir StrandFana ILdiskvalifisert
Sture OttesenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jon Iver BakkenNydalens SKdiskvalifisert
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sören JonssonNydalens SKdiskvalifisert
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orienteringbrutt
Jan Tore HenriksenNydalens SKikke startet
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet
Øystein KildahlØstmarka OKikke startet

D 13-16 C

2 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Sophie WoldOK Moss30.3010.37
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss30.52+0.2210.45
3Erika Lind-LarsenOK Moss31.12+0.4210.52
4Hanna RehnKolbotn og Skimt OL41.03+10.3314.18
5Emma Aune JakobsenOK Moss55.55+25.2519.28
6Erle WetterhusOK Moss55.57+25.2719.29
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Mossikke startet

H 13-16 C

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss27.409.38
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss36.13+8.3312.37
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering39.28+11.4813.45
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering39.30+11.5013.45
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKikke startet

Åpen C

2 870 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm28.169.50
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering30.54+2.3810.45
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering31.23+3.0710.56
4Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK32.45+4.2911.24
5Anne NilsenÅs-NMBU Orientering33.31+5.1511.40
6Trond RetteraasenIndre Østfold OK34.41+6.2512.05
7Hanne WoldOK Moss38.28+10.1213.24
8Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering39.24+11.0813.43
9Bente LineIndre Østfold OK39.32+11.1613.46
10Marit-Elin IdenTeam Jeløy41.10+12.5414.20
11Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering48.35+20.1916.55
12Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering50.47+22.3117.41
13Elisabeth Aune JakobsenOK Moss56.45+28.2919.46
Karin WinterÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor