Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 5
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 28 november 2018

lang-A

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvard KornmoPorsgrunn OL41.42
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL42.51+1.09
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi42.51+1.09
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL43.54+2.12
5Une HoltermannPorsgrunn OL43.59+2.17
6Thore KornmoPorsgrunn OL44.27+2.45
7Hanne VassendPorsgrunn OL47.04+5.22
8Tom KristensenLarvik OK47.19+5.37
9Dag AusenPorsgrunn OL47.31+5.49
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK47.36+5.54
11Elin BjervaLarvik OK48.31+6.49
12Henrik Kaupang LyeLarvik OK49.59+8.17
13Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL50.06+8.24
14Jan GatevoldPorsgrunn OL50.41+8.59
15Kjell WestinPorsgrunn OL56.30+14.48
16Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.02.36+20.54
Anna MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLbrutt
Emilie WestinNydalens SKbrutt
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLbrutt
Ole FlaattenOK Skeidibrutt
Fredrik PollandOK Skeidibrutt

kort-A

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode RobertsenOTO35.17
2Espen RaastadSkien OK36.54+1.37
3Espen JohnsenHedrum OL37.06+1.49
4Jan GlittumOK Skeidi37.42+2.25
5Ludvig JohnsenHedrum OL37.54+2.37
6Inge GlittumOK Skeidi39.01+3.44
7Elise AusenPorsgrunn OL40.04+4.47
8Atle RemmePorsgrunn OL40.06+4.49
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL40.19+5.02
10Per FuruheimSkien OK40.56+5.39
11Per Henrik ZagarLarvik OK42.23+7.06
12Harald OmlandSkien OK43.04+7.47
13Hilde VassendPorsgrunn OL43.48+8.31
14Henrik Repstad StoremyrIL Hauken44.40+9.23
15Elling AakreAndebu IL46.57+11.40
16Kay JørgensenPorsgrunn OL52.40+17.23
17Hanne HerumOK Skeidi1.02.18+27.01
18Kjell MeenPorsgrunn OL1.04.28+29.11
19Bjørn LiePorsgrunn OL1.07.55+32.38
20Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.09.27+34.10
21Ole JohanssonPorsgrunn OL1.16.47+41.30
22Lenka WestinPorsgrunn OL1.24.17+49.00
23Tonny LindquistOK Skeidi1.24.22+49.05
24Per Øystein AndersenLarvik OK1.29.22+54.05
25Magne KlovningPorsgrunn OL1.29.24+54.07
Eli SæterdalSkien OKdiskvalifisert
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLbrutt

C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per-Gunnar MustadOK Skeidi16.22
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi33.11+16.49
3Rolf LyePorsgrunn OL33.12+16.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor