Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 29 september 2019

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Elverum OK 1D/H 11-12 (10)30.50
1. Aksel Tonjer Fingarsen16.254+0.4316.254+0.43
2. Emil Tonjer Fingarsen14.25130.501-3-0.43
7Elverum OK 1Ringreven (27)2.13.55+21.36
1. Mats Lindaas23.102+1.0423.102+1.04
2. Sylvia Andersen23.1813+7.3146.289+7+5.58+4.54
3. Sander Tonjer Fingarsen33.563+1.011.20.245-4+3.48-2.10
4. Stein Nordvi19.237+3.461.39.474-1+6.08+2.20
5. Harald Østbye34.0810+16.282.13.557+3+21.36+15.28
Elverum OK 2Ringreven (27)diskvalifisert
1. Jørgen Glorvigendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kari Undrumdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Fingarsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Stein Erik Edvardsendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Gaute Lindaasdiskvalifisertdiskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Fredrikstad SK 1Ringreven (27)2.11.06+18.47
1. Emil Husebye Aamodt24.557+2.4924.557+2.49
2. Marte Hox Brynildsen19.576+4.1044.524-3+4.22+1.33
3. Bent Olav Aamodt33.102+0.151.18.022-2+1.26-2.56
4. Birgitte Husebye15.3711.33.391-1-1.26
5. Anders Brynildsen37.2715+19.472.11.065+4+18.47+18.47
7Fredrikstad SK 1D/H 11-12 (10)42.22+11.32
1. Malin Husebye Aamodt18.236+2.4118.236+2.41
2. Ingrid Sofie Hox Brynildsen23.597+9.3442.227+1+11.32+8.51

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Gjø-Vard OL 1Ringreven (27)2.04.34+12.15
1. Even Lien24.598+2.5324.598+2.53
2. Arnfinn Pedersen18.193+2.3243.182-6+2.48-0.05
3. Lars Lien34.544+1.591.18.123+1+1.36-1.12
4. Margrete Jørandli22.2613+6.491.40.386+3+6.59+5.23
5. Martin Øhman23.562+6.162.04.342-4+12.15+5.16
9Gjø-Vard OL 1D/H 11-12 (10)1.04.05+33.15
1. Emilie Kloppbakken Stenbrenden34.3310+18.5134.3310+18.51
2. Elisa Kaderkova Mæhlum29.328+15.071.04.059-1+33.15+14.24
17Gjø-Vard OL 2Ringreven (27)2.43.51+51.32
1. Are Strandlie27.159+5.0927.159+5.09
2. Petra Kaderkova31.3322+15.4658.4819+10+18.18+13.09
3. Øyvind Lien41.2311+8.281.40.1114-5+23.35+5.17
4. Mats Ligaarden23.4416+8.072.03.5515+1+30.16+6.41
5. May Lise Kloppbakken39.5619+22.162.43.5117+2+51.32+21.16
Gjø-Vard OL 2D/H 11-12 (10)brutt
1. Karen Haanes Strandliebruttbrutt
2. Josef Öhmanbruttbrutt

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Hadeland OL 1Ringreven (27)2.40.04+47.45
1. Ingeborg Rognstad27.5311+5.4727.5311+5.47
2. Tobias Tronbøl Lium20.128+4.2548.0510-1+7.35+1.48
3. Guttorm Egge48.3020+15.351.36.3511+1+19.59+12.24
4. John Hofoss25.5318+10.162.02.2812+1+28.49+8.50
5. Berthe Teslo37.3616+19.562.40.0414+2+47.45+18.56

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Hamar OK 1Ringreven (27)2.32.51+40.32
1. Einar Lund43.1621+21.1043.1621+21.10
2. Mona Lome15.47159.0320-1+18.33-2.37
3. Tore Borchgrevink Alu40.5910+8.041.40.0213-7+23.26+4.53
4. Terje Gudbrandsen17.592+2.221.58.0110-3+24.22+0.56
5. Harald Volden34.5012+17.102.32.51100+40.32+16.10
18Hamar OK 2Ringreven (27)2.50.07+57.48
1. Håkon Beitnes53.0822+31.0253.0822+31.02
2. Frode Bergersen23.2315+7.361.16.31220+36.01+4.59
3. Andreas Meyer42.3214+9.371.59.03220+42.27+6.26
4. Bjarne Harkinn18.104+2.332.17.1320-2+43.34+1.07
5. Margrethe Nilsen32.549+15.142.50.0718-2+57.48+14.14

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Lillehammer OK 1D/H 11-12 (10)32.52+2.02
1. Ida Øverli Støen15.442+0.0215.442+0.02
2. Magnhild Kleppa Madslien17.083+2.4332.5220+2.02+2.00
8Lillehammer OK 1Ringreven (27)2.16.59+24.40
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien24.024+1.5624.024+1.56
2. Valborg Madslien16.282+0.4140.301-3-1.56
3. Ole Gunnar Kleppa Madslien37.547+4.591.18.244+3+1.48+1.48
4. Ane Bjørnsgaard18.476+3.101.37.113-1+3.32+1.44
5. Tormod Kleppa39.4818+22.082.16.598+5+24.40+21.08

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Løten o-lag 1Ringreven (27)2.04.36+12.17
1. Emilie Westli Andersen22.06122.061
2. June Rogstad Bekkevold23.3817+7.5145.445+4+5.14+5.14
3. Marius Øie35.005+2.051.20.446+1+4.08-1.06
4. Henriette Berg19.308+3.531.40.145-1+6.35+2.27
5. Evine Westli Andersen24.223+6.422.04.363-2+12.17+5.42
16Løten o-lag 2Ringreven (27)2.43.20+51.01
1. Einar Lien32.0714+10.0132.0714+10.01
2. Einar Stensby24.2818+8.4156.35140+16.05+6.04
3. Harald Berge45.2019+12.251.41.5518+4+25.19+9.14
4. Randi Fallbakken Berge29.2721+13.502.11.22180+37.43+12.24
5. Nina Smestad31.588+14.182.43.2016-2+51.01+13.18

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12OL Toten-Troll 2Ringreven (27)2.35.09+42.50
1. Håvard Kvamme30.1013+8.0430.1013+8.04
2. Johannes Bjørke Sollien28.0820+12.2158.1817+4+17.48+9.44
3. Sigurd Kvamme42.2513+9.301.40.4315-2+24.07+6.19
4. Hildegunn Lindstad25.4817+10.112.06.3117+2+32.52+8.45
5. Rolf Pettersen Mo28.386+10.582.35.0912-5+42.50+9.58
OL Toten-Troll 1Ringreven (27)diskvalifisert
1. Nils Harald Staffdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vanja Staffdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Ballangruddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Bjarte Lindstaddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Anders Solliendiskvalifisertdiskvalifisert

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4OL Vallset/Stange 1D/H 11-12 (10)33.39+2.49
1. Ole Solli Kvikstad15.442+0.0215.442+0.02
2. Magnus Svaland Dale17.554+3.3033.394+2+2.49+2.47

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
20Raufoss IL Orientering 1Ringreven (27)2.55.40+1.03.21
1. Eirin Lodgaard35.1718+13.1135.1718+13.11
2. Hans A. Tingvold23.2014+7.3358.37180+18.07+4.56
3. Lars Lodgaard49.0021+16.051.47.3719+1+31.01+12.54
4. Eivor Stensrud Aas30.2322+14.462.18.0021+2+44.21+13.20
5. Leif Anders Strande37.4017+20.002.55.4020-1+1.03.21+19.00

Ringsaker OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Ringsaker OK 3Ringreven (27)2.09.40+17.21
1. Ingjerd Sommerstad27.2510+5.1927.2510+5.19
2. Synne Sommerstad Røste18.394+2.5246.046-4+5.34+0.15
3. Espen Røste38.378+5.421.24.418+2+8.05+2.31
4. Simen Sommerstad Røste18.385+3.011.43.1980+9.40+1.35
5. Arne Røste26.214+8.412.09.404-4+17.21+7.41
6Ringsaker OK 1D/H 11-12 (10)40.53+10.03
1. Torgrim Hasle Haslestad18.347+2.5218.347+2.52
2. Elias Hvoslef Urstad22.196+7.5440.536-1+10.03+7.11
8Ringsaker OK 2D/H 11-12 (10)53.28+22.38
1. Sondre Borgedal18.368+2.5418.368+2.54
2. Simen Antonsen34.529+20.2753.2880+22.38+19.44
15Ringsaker OK 1Ringreven (27)2.40.28+48.09
1. Ingeborg Hasle Haslestad35.1317+13.0735.1317+13.07
2. Isabel Einrem Hagevik19.385+3.5154.5112-5+14.21+1.14
3. Henrik Bordal39.509+6.551.34.4110-2+18.05+3.44
4. Eyvind Hasle Haslestad29.0420+13.272.03.4514+4+30.06+12.01
5. Anne Storihle Svenskerud36.4313+19.032.40.2815+1+48.09+18.03
19Ringsaker OK 2Ringreven (27)2.50.08+57.49
1. Terese Syljuåsen33.0015+10.5433.0015+10.54
2. Sidsel Storihle25.1719+9.3058.1716+1+17.47+6.53
3. Anne Marit Bordal42.5515+10.001.41.12160+24.36+6.49
4. Kristin Hasle Haslestad21.5612+6.192.03.0813-3+29.29+4.53
5. Jørn Eugen Haslestad47.0022+29.202.50.0819+6+57.49+28.20

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Rond OL 1D/H 11-12 (10)36.05+5.15
1. Nikolai Teslo15.42115.421
2. Amund Solum20.235+5.5836.055+4+5.15+5.15

Snertingdal IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Snertingdal IF Orientering 2Ringreven (27)2.32.51+40.32
1. Frode Ødegårdstuen36.0219+13.5636.0219+13.56
2. Unn Mette Klopbakken20.529+5.0556.5415-4+16.24+2.28
3. Steinar Lyshaug44.5818+12.031.41.5217+2+25.16+8.52
4. Anita Stenseth22.5114+7.142.04.4316-1+31.04+5.48
5. Michael Sætvedt28.085+10.282.32.5110-6+40.32+9.28
21Snertingdal IF Orientering 3Ringreven (27)2.55.42+1.03.23
1. Erik Hasli41.0420+18.5841.0420+18.58
2. Hanne Holmen28.1921+12.321.09.2321+1+28.53+9.55
3. Anders Kvamme Felde43.0416+10.091.52.27210+35.51+6.58
4. Øystein Holmen23.0215+7.252.15.2919-2+41.50+5.59
5. Jan-Erik Boday40.1320+22.332.55.4221+2+1.03.23+21.33

Stokke IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Stokke IL 2D/H 11-12 (10)33.01+2.11
1. Jens G. Dybvik17.375+1.5517.375+1.55
2. Magnus Sigurdsson15.242+0.5933.013-2+2.11+0.16
10Stokke IL 1D/H 11-12 (10)1.34.17+1.03.27
1. Magnus Veum Skretteberg25.219+9.3925.219+9.39
2. Leo Mathias Skjelbred Fevang1.08.5610+54.311.34.1710+1+1.03.27+53.48
13Stokke IL 3Ringreven (27)2.36.27+44.08
1. Hallgeir Brevik29.5212+7.4629.5212+7.46
2. Elin Gravningen23.3316+7.4653.2511-1+12.55+5.09
3. Bjørnar Olsrød44.1817+11.231.37.4312+1+21.07+8.12
4. Astrid Brevik21.4611+6.091.59.2911-1+25.50+4.43
5. Tor Sverre Gravningen36.5814+19.182.36.2713+2+44.08+18.18
22Stokke IL 4Ringreven (27)3.04.11+1.11.52
1. Ernst Hiis33.2116+11.1533.2116+11.15
2. Eirunn Hiis22.4612+6.5956.0713-3+15.37+4.22
3. Arne Kristensen56.0622+23.111.52.1320+7+35.37+20.00
4. Jon Harald Bøvre28.5119+13.142.21.0422+2+47.25+11.48
5. Kristine Sparre Knudsen43.0721+25.273.04.11220+1.11.52+24.27
23Stokke IL 1Ringreven (27)3.31.58+1.39.39
1. Kenneth Dybvik46.1924+24.1346.1924+24.13
2. Ove Gunnar Jacobsen23.0224+7.151.09.21240+28.51+4.38
3. Sigurdur Freyr Sigurdsson52.1323+19.182.01.3423-1+44.58+16.07
4. Margareta Brynhildsen30.1624+14.392.31.50230+58.11+13.13
5. Rune Røed1.00.0824+42.283.31.58230+1.39.39+41.28
24Stokke IL 2Ringreven (27)3.32.34+1.40.15
1. Atle Jensen42.3023+20.2442.3023+20.24
2. Martin Dybvik20.3923+4.521.03.09230+22.39+2.15
3. Magne Kløve59.4224+26.472.02.5124+1+46.15+23.36
4. Anikken Gjein Dybvik29.4023+14.032.32.31240+58.52+12.37
5. Kjetil Solvang1.00.0323+42.233.32.34240+1.40.15+41.23

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vang OL 1Ringreven (27)1.52.19
1. Sofie Johansson23.323+1.2623.323+1.26
2. Anne Frøisland20.097+4.2243.4130+3.11+1.45
3. Eskil Frøisland32.5511.16.361-2-3.11
4. Ingvild Gjessing18.033+2.261.34.392+1+1.00+1.00
5. Kenneth Bilstad17.4011.52.191-1-1.00
6Vang OL 2Ringreven (27)2.11.30+19.11
1. Pål Stenberg24.165+2.1024.165+2.10
2. Maren Henriksen21.5211+6.0546.088+3+5.38+3.28
3. Ove Antvord Haugereid36.336+3.381.22.417-1+6.05+0.27
4. Knut Skjeset20.069+4.291.42.4770+9.08+3.03
5. Stein Arne Negård28.437+11.032.11.306-1+19.11+10.03
9Vang OL 3Ringreven (27)2.24.03+31.44
1. Øivind Frøisland24.226+2.1624.226+2.16
2. Mina Bleken Rud21.4510+5.5846.077+1+5.37+3.21
3. Jan Ola Pedersen42.0912+9.141.28.169+2+11.40+6.03
4. Solveig Stenberg21.0510+5.281.49.2190+15.42+4.02
5. Jan Åsmund Sætaberget34.4211+17.022.24.0390+31.44+16.02
Vang OL 4Ringreven (27)diskvalifisert
1. Tone Bleken Ruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Børke Sætabergetdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anders Skjesetdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Stein Sandakerdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Morten Stenbergdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor