Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 29 september 2019

Ringreven

27 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vang OL 11.52.19
1. Sofie Johansson23.323+1.2623.323+1.26
2. Anne Frøisland20.097+4.2243.4130+3.11+1.45
3. Eskil Frøisland32.5511.16.361-2-3.11
4. Ingvild Gjessing18.033+2.261.34.392+1+1.00+1.00
5. Kenneth Bilstad17.4011.52.191-1-1.00
2Gjø-Vard OL 12.04.34+12.15
1. Even Lien24.598+2.5324.598+2.53
2. Arnfinn Pedersen18.193+2.3243.182-6+2.48-0.05
3. Lars Lien34.544+1.591.18.123+1+1.36-1.12
4. Margrete Jørandli22.2613+6.491.40.386+3+6.59+5.23
5. Martin Øhman23.562+6.162.04.342-4+12.15+5.16
3Løten o-lag 12.04.36+12.17
1. Emilie Westli Andersen22.06122.061
2. June Rogstad Bekkevold23.3817+7.5145.445+4+5.14+5.14
3. Marius Øie35.005+2.051.20.446+1+4.08-1.06
4. Henriette Berg19.308+3.531.40.145-1+6.35+2.27
5. Evine Westli Andersen24.223+6.422.04.363-2+12.17+5.42
4Ringsaker OK 32.09.40+17.21
1. Ingjerd Sommerstad27.2510+5.1927.2510+5.19
2. Synne Sommerstad Røste18.394+2.5246.046-4+5.34+0.15
3. Espen Røste38.378+5.421.24.418+2+8.05+2.31
4. Simen Sommerstad Røste18.385+3.011.43.1980+9.40+1.35
5. Arne Røste26.214+8.412.09.404-4+17.21+7.41
5Fredrikstad SK 12.11.06+18.47
1. Emil Husebye Aamodt24.557+2.4924.557+2.49
2. Marte Hox Brynildsen19.576+4.1044.524-3+4.22+1.33
3. Bent Olav Aamodt33.102+0.151.18.022-2+1.26-2.56
4. Birgitte Husebye15.3711.33.391-1-1.26
5. Anders Brynildsen37.2715+19.472.11.065+4+18.47+18.47
6Vang OL 22.11.30+19.11
1. Pål Stenberg24.165+2.1024.165+2.10
2. Maren Henriksen21.5211+6.0546.088+3+5.38+3.28
3. Ove Antvord Haugereid36.336+3.381.22.417-1+6.05+0.27
4. Knut Skjeset20.069+4.291.42.4770+9.08+3.03
5. Stein Arne Negård28.437+11.032.11.306-1+19.11+10.03
7Elverum OK 12.13.55+21.36
1. Mats Lindaas23.102+1.0423.102+1.04
2. Sylvia Andersen23.1813+7.3146.289+7+5.58+4.54
3. Sander Tonjer Fingarsen33.563+1.011.20.245-4+3.48-2.10
4. Stein Nordvi19.237+3.461.39.474-1+6.08+2.20
5. Harald Østbye34.0810+16.282.13.557+3+21.36+15.28
8Lillehammer OK 12.16.59+24.40
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien24.024+1.5624.024+1.56
2. Valborg Madslien16.282+0.4140.301-3-1.56
3. Ole Gunnar Kleppa Madslien37.547+4.591.18.244+3+1.48+1.48
4. Ane Bjørnsgaard18.476+3.101.37.113-1+3.32+1.44
5. Tormod Kleppa39.4818+22.082.16.598+5+24.40+21.08
9Vang OL 32.24.03+31.44
1. Øivind Frøisland24.226+2.1624.226+2.16
2. Mina Bleken Rud21.4510+5.5846.077+1+5.37+3.21
3. Jan Ola Pedersen42.0912+9.141.28.169+2+11.40+6.03
4. Solveig Stenberg21.0510+5.281.49.2190+15.42+4.02
5. Jan Åsmund Sætaberget34.4211+17.022.24.0390+31.44+16.02
10Hamar OK 12.32.51+40.32
1. Einar Lund43.1621+21.1043.1621+21.10
2. Mona Lome15.47159.0320-1+18.33-2.37
3. Tore Borchgrevink Alu40.5910+8.041.40.0213-7+23.26+4.53
4. Terje Gudbrandsen17.592+2.221.58.0110-3+24.22+0.56
5. Harald Volden34.5012+17.102.32.51100+40.32+16.10
10Snertingdal IF Orientering 22.32.51+40.32
1. Frode Ødegårdstuen36.0219+13.5636.0219+13.56
2. Unn Mette Klopbakken20.529+5.0556.5415-4+16.24+2.28
3. Steinar Lyshaug44.5818+12.031.41.5217+2+25.16+8.52
4. Anita Stenseth22.5114+7.142.04.4316-1+31.04+5.48
5. Michael Sætvedt28.085+10.282.32.5110-6+40.32+9.28
12OL Toten-Troll 22.35.09+42.50
1. Håvard Kvamme30.1013+8.0430.1013+8.04
2. Johannes Bjørke Sollien28.0820+12.2158.1817+4+17.48+9.44
3. Sigurd Kvamme42.2513+9.301.40.4315-2+24.07+6.19
4. Hildegunn Lindstad25.4817+10.112.06.3117+2+32.52+8.45
5. Rolf Pettersen Mo28.386+10.582.35.0912-5+42.50+9.58
13Stokke IL 32.36.27+44.08
1. Hallgeir Brevik29.5212+7.4629.5212+7.46
2. Elin Gravningen23.3316+7.4653.2511-1+12.55+5.09
3. Bjørnar Olsrød44.1817+11.231.37.4312+1+21.07+8.12
4. Astrid Brevik21.4611+6.091.59.2911-1+25.50+4.43
5. Tor Sverre Gravningen36.5814+19.182.36.2713+2+44.08+18.18
14Hadeland OL 12.40.04+47.45
1. Ingeborg Rognstad27.5311+5.4727.5311+5.47
2. Tobias Tronbøl Lium20.128+4.2548.0510-1+7.35+1.48
3. Guttorm Egge48.3020+15.351.36.3511+1+19.59+12.24
4. John Hofoss25.5318+10.162.02.2812+1+28.49+8.50
5. Berthe Teslo37.3616+19.562.40.0414+2+47.45+18.56
15Ringsaker OK 12.40.28+48.09
1. Ingeborg Hasle Haslestad35.1317+13.0735.1317+13.07
2. Isabel Einrem Hagevik19.385+3.5154.5112-5+14.21+1.14
3. Henrik Bordal39.509+6.551.34.4110-2+18.05+3.44
4. Eyvind Hasle Haslestad29.0420+13.272.03.4514+4+30.06+12.01
5. Anne Storihle Svenskerud36.4313+19.032.40.2815+1+48.09+18.03
16Løten o-lag 22.43.20+51.01
1. Einar Lien32.0714+10.0132.0714+10.01
2. Einar Stensby24.2818+8.4156.35140+16.05+6.04
3. Harald Berge45.2019+12.251.41.5518+4+25.19+9.14
4. Randi Fallbakken Berge29.2721+13.502.11.22180+37.43+12.24
5. Nina Smestad31.588+14.182.43.2016-2+51.01+13.18
17Gjø-Vard OL 22.43.51+51.32
1. Are Strandlie27.159+5.0927.159+5.09
2. Petra Kaderkova31.3322+15.4658.4819+10+18.18+13.09
3. Øyvind Lien41.2311+8.281.40.1114-5+23.35+5.17
4. Mats Ligaarden23.4416+8.072.03.5515+1+30.16+6.41
5. May Lise Kloppbakken39.5619+22.162.43.5117+2+51.32+21.16
18Hamar OK 22.50.07+57.48
1. Håkon Beitnes53.0822+31.0253.0822+31.02
2. Frode Bergersen23.2315+7.361.16.31220+36.01+4.59
3. Andreas Meyer42.3214+9.371.59.03220+42.27+6.26
4. Bjarne Harkinn18.104+2.332.17.1320-2+43.34+1.07
5. Margrethe Nilsen32.549+15.142.50.0718-2+57.48+14.14
19Ringsaker OK 22.50.08+57.49
1. Terese Syljuåsen33.0015+10.5433.0015+10.54
2. Sidsel Storihle25.1719+9.3058.1716+1+17.47+6.53
3. Anne Marit Bordal42.5515+10.001.41.12160+24.36+6.49
4. Kristin Hasle Haslestad21.5612+6.192.03.0813-3+29.29+4.53
5. Jørn Eugen Haslestad47.0022+29.202.50.0819+6+57.49+28.20
20Raufoss IL Orientering 12.55.40+1.03.21
1. Eirin Lodgaard35.1718+13.1135.1718+13.11
2. Hans A. Tingvold23.2014+7.3358.37180+18.07+4.56
3. Lars Lodgaard49.0021+16.051.47.3719+1+31.01+12.54
4. Eivor Stensrud Aas30.2322+14.462.18.0021+2+44.21+13.20
5. Leif Anders Strande37.4017+20.002.55.4020-1+1.03.21+19.00
21Snertingdal IF Orientering 32.55.42+1.03.23
1. Erik Hasli41.0420+18.5841.0420+18.58
2. Hanne Holmen28.1921+12.321.09.2321+1+28.53+9.55
3. Anders Kvamme Felde43.0416+10.091.52.27210+35.51+6.58
4. Øystein Holmen23.0215+7.252.15.2919-2+41.50+5.59
5. Jan-Erik Boday40.1320+22.332.55.4221+2+1.03.23+21.33
22Stokke IL 43.04.11+1.11.52
1. Ernst Hiis33.2116+11.1533.2116+11.15
2. Eirunn Hiis22.4612+6.5956.0713-3+15.37+4.22
3. Arne Kristensen56.0622+23.111.52.1320+7+35.37+20.00
4. Jon Harald Bøvre28.5119+13.142.21.0422+2+47.25+11.48
5. Kristine Sparre Knudsen43.0721+25.273.04.11220+1.11.52+24.27
23Stokke IL 13.31.58+1.39.39
1. Kenneth Dybvik46.1924+24.1346.1924+24.13
2. Ove Gunnar Jacobsen23.0224+7.151.09.21240+28.51+4.38
3. Sigurdur Freyr Sigurdsson52.1323+19.182.01.3423-1+44.58+16.07
4. Margareta Brynhildsen30.1624+14.392.31.50230+58.11+13.13
5. Rune Røed1.00.0824+42.283.31.58230+1.39.39+41.28
24Stokke IL 23.32.34+1.40.15
1. Atle Jensen42.3023+20.2442.3023+20.24
2. Martin Dybvik20.3923+4.521.03.09230+22.39+2.15
3. Magne Kløve59.4224+26.472.02.5124+1+46.15+23.36
4. Anikken Gjein Dybvik29.4023+14.032.32.31240+58.52+12.37
5. Kjetil Solvang1.00.0323+42.233.32.34240+1.40.15+41.23
Elverum OK 2diskvalifisert
1. Jørgen Glorvigendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kari Undrumdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Fingarsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Stein Erik Edvardsendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Gaute Lindaasdiskvalifisertdiskvalifisert
OL Toten-Troll 1diskvalifisert
1. Nils Harald Staffdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vanja Staffdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Ballangruddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Bjarte Lindstaddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Anders Solliendiskvalifisertdiskvalifisert
Vang OL 4diskvalifisert
1. Tone Bleken Ruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Børke Sætabergetdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anders Skjesetdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Stein Sandakerdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Morten Stenbergdiskvalifisertdiskvalifisert

D/H 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Elverum OK 130.50
1. Aksel Tonjer Fingarsen16.254+0.4316.254+0.43
2. Emil Tonjer Fingarsen14.25130.501-3-0.43
2Lillehammer OK 132.52+2.02
1. Ida Øverli Støen15.442+0.0215.442+0.02
2. Magnhild Kleppa Madslien17.083+2.4332.5220+2.02+2.00
3Stokke IL 233.01+2.11
1. Jens G. Dybvik17.375+1.5517.375+1.55
2. Magnus Sigurdsson15.242+0.5933.013-2+2.11+0.16
4OL Vallset/Stange 133.39+2.49
1. Ole Solli Kvikstad15.442+0.0215.442+0.02
2. Magnus Svaland Dale17.554+3.3033.394+2+2.49+2.47
5Rond OL 136.05+5.15
1. Nikolai Teslo15.42115.421
2. Amund Solum20.235+5.5836.055+4+5.15+5.15
6Ringsaker OK 140.53+10.03
1. Torgrim Hasle Haslestad18.347+2.5218.347+2.52
2. Elias Hvoslef Urstad22.196+7.5440.536-1+10.03+7.11
7Fredrikstad SK 142.22+11.32
1. Malin Husebye Aamodt18.236+2.4118.236+2.41
2. Ingrid Sofie Hox Brynildsen23.597+9.3442.227+1+11.32+8.51
8Ringsaker OK 253.28+22.38
1. Sondre Borgedal18.368+2.5418.368+2.54
2. Simen Antonsen34.529+20.2753.2880+22.38+19.44
9Gjø-Vard OL 11.04.05+33.15
1. Emilie Kloppbakken Stenbrenden34.3310+18.5134.3310+18.51
2. Elisa Kaderkova Mæhlum29.328+15.071.04.059-1+33.15+14.24
10Stokke IL 11.34.17+1.03.27
1. Magnus Veum Skretteberg25.219+9.3925.219+9.39
2. Leo Mathias Skjelbred Fevang1.08.5610+54.311.34.1710+1+1.03.27+53.48
Gjø-Vard OL 2brutt
1. Karen Haanes Strandliebruttbrutt
2. Josef Öhmanbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor