Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 22 januar 2019

Klasser: Visa alla | H17- | D17- | H-16 | D-16 | H40 | D40 | H60 | D60 | HN | DN

H17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niklas ProforsVaregg Fleridrett14.14
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett14.19+0.05
3Lars RøttingenIL Gular14.21+0.07
4Stian RykkjeVaregg Fleridrett14.35+0.21
5Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett15.03+0.49
6Øyvind JohannessenGneist, IL15.05+0.51
7Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett15.32+1.18
8Kasper ValestrandVaregg Fleridrett16.40+2.26
9Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett17.28+3.14
10Jørgen EkerhovdVaregg Fleridrett18.19+4.05
11Sverre SoløyVaregg Fleridrett18.33+4.19
Knut UtneFana ILdiskvalifisert

D17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett15.51
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett15.55+0.04
3Gunhild ForlandAskøy OL19.11+3.20
4Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett24.50+8.59

H-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett16.58
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.14+1.16
3Andreas KragsethIL Gular32.57+15.59
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tonje RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett15.16
2Håkon ReikvamIL Gular15.25+0.09
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett16.05+0.49
4Helge RosenlundVaregg Fleridrett16.07+0.51
5Tore NymarkVaregg Fleridrett16.52+1.36
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.34+2.18
7Tom Øyvind JohannessenGneist, IL18.11+2.55
8Sverre Johan NærheimIL Gular19.49+4.33
9Helge EmhjellenIL Gular20.24+5.08
10Kjetil DammTIF Viking28.52+13.36
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett20.00
2Tove AasheimVaregg Fleridrett21.09+1.09
3Rannveig NordhagenFana IL21.36+1.36
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett26.10+6.10
5Wenche GjesdalVaregg Fleridrett26.21+6.21
6Anne WestergårdVaregg Fleridrett31.04+11.04
7Vibeke NymoVaregg Fleridrett33.06+13.06
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingdiskvalifisert

H60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Axel IngvaldsenTIF Viking27.28
2Magne RaadalFana IL28.59+1.31
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking37.54+10.26
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid OrmbergFana IL33.29

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrettfullført
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrettfullført
Emil Øye KragsethIL Gularfullført
Axel TveitVaregg Fleridrettfullført

DN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettfullført
Marie ThomassenVaregg Fleridrettfullført
Vibeke ØyeIL Gularfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor