Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byastafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Byastafetten
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: lørdag 25 mai 2019

MIX-stafett

21 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.16.46
1. Yngve Skogstad25.312+0.5225.312+0.52
2. Magnus Alstad16.522+0.1642.231-1
3. Ådne Krogstad Stendahl34.237+10.581.16.4610
2Verdal OK 41.16.51+0.05
1. Jon Sivertsen29.564+5.1729.564+5.17
2. Aleksander Tanem Iversen20.224+3.4650.183-1+7.55+2.38
2. Filip Mitchell Iversen20.224+3.46fullført
3. Vidar Skjerve26.333+3.081.16.512-1+0.05-7.50
3Steinkjer OK 21.18.46+2.00
1. Svein Anders Melhus30.235+5.4430.235+5.44
2. Mari Ann Landsem Melhus22.199+5.4352.4250+10.19+4.35
3. Niklas Landsem Melhus26.042+2.391.18.463-2+2.00-8.19
4Frol IL 21.18.55+2.09
1. Ulf Forseth Indgaard25.493+1.1025.493+1.10
2. Jonas Alstad16.36142.252-1+0.02
3. Knut Skjeset36.3012+13.051.18.554+2+2.09+2.07
5Verdal OK 51.21.56+5.10
1. Kurt Ove Melbye31.127+6.3331.127+6.33
2. Fredrikke Baglo Bjørkeng21.156+4.3952.274-3+10.04+3.31
2. Mia Stensland Melbye21.156+4.39fullført
3. Arne Okkenhaug29.295+6.041.21.565+1+5.10-4.54
6Verdal OK 31.22.17+5.31
1. Fredrik Vehus Skjerve31.006+6.2131.006+6.21
2. Anne Eline Vehus Skjerve27.5214+11.1658.529+3+16.29+10.08
2. Tuva Snøfugl27.5214+11.16fullført
3. Martin Vehus Skjerve23.2511.22.176-3+5.31
7Frol IL / Vang OL 71.28.32+11.46
1. Hermann Leithe32.148+7.3532.148+7.35
2. Ane Skulbørstad27.4513+11.0959.5910+2+17.36+10.01
3. Arne Grevskott28.334+5.081.28.327-3+11.46-5.50
8Steinkjer OK 11.36.00+19.14
1. Marius Møller37.1712+12.3837.1711+12.38
2. Karita Møller24.1610+7.401.01.33110+19.10+6.32
3. Fredrik Møller34.278+11.021.36.008-3+19.14+0.04
9Verdal OK 61.37.34+20.48
1. Svein Inge Ydse39.4416+15.0539.4415+15.05
2. Mathea Baglo Bjørkeng21.548+5.181.01.3812-3+19.15+4.10
3. Trude Markhus35.5610+12.311.37.349-3+20.48+1.33
10Steinkjer OK 41.38.28+21.42
1. Henrik Belbo33.3710+8.5833.3710+8.58
2. Astrid Marie Sandhaugen28.0616+11.301.01.4313+3+19.20+10.22
3. Kari Grindberg36.4513+13.201.38.2810-3+21.42+2.22
11Frol IL 61.39.35+22.49
1. Gunnar Vatn32.199+7.4032.199+7.40
2. Noah Nicolai Rønning24.5211+8.1657.118-1+14.48+7.08
3. Fritjof Sandstad42.2414+18.591.39.3511+3+22.49+8.01
12Steinkjer OK 51.43.38+26.52
1. Sigurd Landsem Melhus39.4215+15.0339.4214+15.03
2. Sondre Aalberg Bylund34.1221+17.361.13.5417+3+31.31+16.28
3. Arve Lægran29.446+6.191.43.3812-5+26.52-4.39
13Frol IL 31.46.28+29.42
1. Sara Profors40.5217+16.1340.5216+16.13
2. Randi Jensen29.5920+13.231.10.5114-2+28.28+12.15
3. Olav Martin Indgaard35.379+12.121.46.2813-1+29.42+1.14
14Verdal OK 71.54.24+37.38
1. Tor Ove Hallem41.2618+16.4741.2617+16.47
2. Ulrik Haugen36.4623+20.101.18.1219+2+35.49+19.02
2. Jonas Lunnan/ Matias Storfors36.4623+20.10fullført
3. Elin H. Sikkeland36.1211+12.471.54.2414-5+37.38+1.49
15OK Skøynar 11.54.30+37.44
1. Hallvar Hallan37.2713+12.4837.2712+12.48
2. Håkon Hallan19.203+2.4456.477-5+14.24+1.36
3. Ole Andreas Veske57.4318+34.181.54.3015+8+37.44+23.20
16Frol IL 51.56.44
1. Lars Sandstad Skjeset24.39124.391
2. Sondre Skoglund Leithe28.0616+11.3052.456+5
3. Marianne Langøygard1.03.5919+40.341.56.4416+10
17Steinkjer OK 31.56.54+40.08
1. Terje Skrattalsrud37.4714+13.0837.4713+13.08
2. Rolf Karset36.2722+19.511.14.1418+5+31.51+18.43
3. Geir Gilde42.4015+19.151.56.5417-1+40.08+8.17
18Verdal OK 11.58.07+41.21
1. Iver Gjedrem Lund44.0419+19.2544.0418+19.25
2. Torstein Gjedrem Lund29.3919+13.031.13.4316-2+31.20+11.55
3. Mona Elisabeth Gjedrem Lund44.2416+20.591.58.0718+2+41.21+10.01
19Frol IL 42.04.19+47.33
1. Kine Sofie Sandstad45.0720+20.2845.0719+20.28
2. Ludvig Langøygard28.2518+11.491.13.3215-4+31.09+10.41
3. Marte Skoglund50.4717+27.222.04.1919+4+47.33+16.24
Frol IL 8diskvalifisert
1. Jo Langøygard52.1321+27.34diskvalifisert
2. Marit Hæreid Sandstad25.3612+9.00diskvalifisert
3. Lena Lyngsaunet Alstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Verdal OK 2brutt
1. Einar Lund37.1611+12.37brutt
2. John Olav Lund40.2525+23.49brutt
3. Olav Gjedrem Lundbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival