Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-Sprint 5, finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-Sprint 5, finale
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 9 mai 2019

Åpen 1,5 km

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid TanumVerdal OK10.15
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK13.39
Eline Konradsen SætherVerdal OK20.35
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.37
Olav Magne Stormo OpdahlVerdal OK17.27
William Andre Stormo OpdahlVerdal OK17.05
Olea Brønstad LilleløkkenVerdal OK28.14
Samantha HolmliVerdal OK28.15
Noelle HendersonSteinkjer OK21.40
Even Ydse SivertsenVerdal OK21.38
Siri Ydse SivertsenVerdal OK29.35
Lage InderdalSteinkjer OK11.48
Torje Eggen VatneVerdal OK15.57
Eirin KonradsenVerdal OKfullført
Johannes MatbergFrol IL25.19
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK10.41
Sander MatbergFrol IL30.21
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10.44
Mateo HendersonSteinkjer OK14.26
Brage ReinåsFrol IL12.07
Mari FrøsethVerdal OK11.35

Åpen 2,0 km

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1William Mitchell IversenVerdal OK16.05
2Jan Petter JermstadSteinkjer OK29.23+13.18
3Kristian MidthjellVerdal OK30.47+14.42
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert
Magnhild KvaalVerdal OKikke startet
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

Åpen 2,5 km

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias AlstadFrol IL13.18
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK13.44+0.26
3Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK14.42+1.24
4Håvard VeieOK Skøynar15.02+1.44
5Marius MøllerSteinkjer OK15.40+2.22
6Hallvar HallanOK Skøynar15.45+2.27
7Henrik BelboSteinkjer OK16.00+2.42
8Vidar SkjerveVerdal OK16.34+3.16
9Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering16.51+3.33
10Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16.52+3.34
11Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.52+5.34
12Bjørn Åge ReinåsFrol IL21.20+8.02
13Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.56+8.38
14Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering22.51+9.33

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK8.28
2Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering8.53+0.25
3Mia ReinåsFrol IL8.55+0.27
4Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK10.33+2.05
5Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK10.39+2.11
6Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK11.48+3.20

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas AlstadFrol IL7.21
2Sondre Aalberg BylundSteinkjer OK8.38+1.17
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering9.45+2.24
4Edvard Konradsen SætherVerdal OK10.37+3.16
5Sverre Ivar HåskollVerdal OK14.42+7.21

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK15.20
2Guro HegstadOK Skøynar16.59+1.39
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK17.03+1.43
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.56+5.36

H 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.59
2Magnus AlstadFrol IL13.51+0.52
3Håkon HallanOK Skøynar14.03+1.04
4Torstein Gjedrem LundVerdal OK18.12+5.13
5Ole Andreas VeskeOK Skøynar18.21+5.22
6Vinjar Eggen VatneVerdal OK18.23+5.24
7Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL18.27+5.28
8Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK18.42+5.43
9Edvard Skoknes WollVerdal OK25.27+12.28
10Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering26.44+13.45
11Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering27.08+14.09
Filip Mitchell IversenVerdal OKdiskvalifisert

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trude MarkhusVerdal OK13.28
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK15.29+2.01

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK9.46
2Iver Gjedrem LundVerdal OK12.33+2.47
3Vegard JermstadSteinkjer OK13.17+3.31
4Ådne Krogstad StendahlFrol IL13.19+3.33
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Olav Gjedrem LundVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor