Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gimse by Night

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gimse by Night
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 25 september 2019

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Henrik Fredriksen AasA (51)27.36+0.046.43
Vegard GulbrandsenA (51)ikke startet

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Emma ArnesenA (51)36.23+8.518.52
28Erlend AuneA (51)39.12+11.409.33
31Håkon SæternesA (51)39.53+12.219.43
39Øystein WiggenA (51)48.54+21.2211.55
41Hans Helmer SæternesA (51)53.48+26.1613.07
Hans Aleksander ØsthagenA (51)ikke startet

Freidig

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hallvard HellevikC (4)18.56+4.0614.33
2Alf Petter LynumB (19)26.07+6.3110.26
3Vegard Lereim StorliB (19)27.15+7.3910.54
3Maria Strømdal WikB (19)27.15+7.3910.54
5Tristan HalvorsenB (19)30.35+10.5912.14
6Arild HeggesetB (19)30.41+11.0512.16
7Nora HalvorsenB (19)32.13+12.3712.53
9Lars SandstadA (51)31.53+4.217.46
10Tora KittilsenB (19)34.20+14.4413.44
11Pål KittilsenA (51)34.02+6.308.18
11Una KittilsenB (19)37.30+17.5415.00
12Magnus LandstadB (19)38.41+19.0515.28
13Nils Olav VennevikB (19)39.25+19.4915.46
16Tina Strømdal WikB (19)43.40+24.0417.28
18Jørgen FiskumA (51)35.51+8.198.44
19Kristoffer Strømdal WikA (51)36.09+8.378.49
20Vemund MølnvikA (51)36.22+8.508.52
26Jo Even KolstadA (51)39.08+11.369.32
29Jens Even StorhovA (51)39.16+11.449.34
37Mathea Spets StorhovA (51)46.26+18.5411.19
42Iver Dalsaune ThunA (51)56.11+28.3913.42
Mari Angell-PetersenA (51)diskvalifisert
Emil GrønliA (51)diskvalifisert
Sverre HellevikA (51)diskvalifisert
Anna Aurora NolteA (51)diskvalifisert
Ane Malene KolstadA (51)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Bjørn Anders FlågenA (51)35.23+7.518.37

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Ola KeiseråsA (51)35.28+7.568.39
44Tone AlmåsA (51)1.05.31+37.5915.58

Melhus IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erik BakkC (4)14.5011.24
1Kristoffer LerliB (19)19.367.50
3Johannes HalvorsrudC (4)20.10+5.2015.30
4Martin MelhuusC (4)23.37+8.4718.10
8Hege Solhjem MelhuusB (19)32.31+12.5513.00
9John LerliB (19)33.32+13.5613.24
15Erik BakkB (19)42.33+22.5717.01
17Kåre OnsøyenB (19)47.39+28.0319.03
33Stein Ivar FossA (51)40.15+12.439.49
Erik BakkNY (3)9.239.23
Kjell Rune Logan-HalvorsrudA (51)diskvalifisert
Mona WindsethB (19)diskvalifisert

NTNUI

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikA (51)27.326.42
3Rasmus Rørholt TheisenA (51)27.37+0.056.44
4Sindre Østgulen DeiszA (51)28.06+0.346.51
5Aslak HeimdalA (51)29.17+1.457.08
6Herman Ryen MartinsenA (51)29.27+1.557.10
8Olav Milian Schmitt GranA (51)31.51+4.197.46
10Ingrid LundanesA (51)33.49+6.178.14
12Thorstein WangA (51)34.13+6.418.20
13Karen Oline KolstadA (51)34.15+6.438.21
14Espen Samuelsen SkiriA (51)35.18+7.468.36
17Simen Eid NielsenA (51)35.41+8.098.42
25Ingunn Egeberg VáriA (51)38.33+11.019.24
27Marius StaffA (51)39.09+11.379.32
34Ingvild WangA (51)41.33+14.0110.08
38Idunn HaavengenA (51)48.47+21.1511.53
40Emma StenbackaA (51)53.39+26.0713.05
Camilla ÖhmanA (51)diskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthA (51)brutt
Håkon Fruseth ChristiansenA (51)brutt
Emil GranqvistA (51)brutt
Hedwig HaasA (51)brutt
Martin Borge HeirA (51)brutt
Are WigaardA (51)brutt

OL Trollelg

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anders HaugskottA (51)31.33+4.017.41
14Egil RepvikB (19)40.11+20.3516.04
18Øistein ÅsmulB (19)57.54+38.1823.09
22Roar SkulbørstadA (51)36.31+8.598.54
32Frode HaugskottA (51)40.00+12.289.45
35Kristin HaugskottA (51)44.34+17.0210.52
Geir PaulsenB (19)ikke startet

Wing OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Eivind LonaA (51)36.54+9.229.00
24Fredrik PerssonA (51)37.26+9.549.07
30Petter Andreas LonaA (51)39.40+12.089.40
36Øyvind SchjelderupA (51)46.19+18.4711.17
43Rune StræteA (51)59.57+32.2514.37
Sindre MohusNY (3)11.3011.30
Michael Angen VikenNY (3)11.2911.29
Randi Marie MohusA (51)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor