Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gimse by Night

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gimse by Night
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 25 september 2019

A

4 100 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Langedal BreivikNTNUI27.32
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27.36+0.04
3Rasmus Rørholt TheisenNTNUI27.37+0.05
4Sindre Østgulen DeiszNTNUI28.06+0.34
5Aslak HeimdalNTNUI29.17+1.45
6Herman Ryen MartinsenNTNUI29.27+1.55
7Anders HaugskottOL Trollelg31.33+4.01
8Olav Milian Schmitt GranNTNUI31.51+4.19
9Lars SandstadFreidig31.53+4.21
10Ingrid LundanesNTNUI33.49+6.17
11Pål KittilsenFreidig34.02+6.30
12Thorstein WangNTNUI34.13+6.41
13Karen Oline KolstadNTNUI34.15+6.43
14Espen Samuelsen SkiriNTNUI35.18+7.46
15Bjørn Anders FlågenHeming Orientering35.23+7.51
16Ola KeiseråsIL Leik35.28+7.56
17Simen Eid NielsenNTNUI35.41+8.09
18Jørgen FiskumFreidig35.51+8.19
19Kristoffer Strømdal WikFreidig36.09+8.37
20Vemund MølnvikFreidig36.22+8.50
21Emma ArnesenByåsen IL36.23+8.51
22Roar SkulbørstadOL Trollelg36.31+8.59
23Eivind LonaWing OK36.54+9.22
24Fredrik PerssonWing OK37.26+9.54
25Ingunn Egeberg VáriNTNUI38.33+11.01
26Jo Even KolstadFreidig39.08+11.36
27Marius StaffNTNUI39.09+11.37
28Erlend AuneByåsen IL39.12+11.40
29Jens Even StorhovFreidig39.16+11.44
30Petter Andreas LonaWing OK39.40+12.08
31Håkon SæternesByåsen IL39.53+12.21
32Frode HaugskottOL Trollelg40.00+12.28
33Stein Ivar FossMelhus IL40.15+12.43
34Ingvild WangNTNUI41.33+14.01
35Kristin HaugskottOL Trollelg44.34+17.02
36Øyvind SchjelderupWing OK46.19+18.47
37Mathea Spets StorhovFreidig46.26+18.54
38Idunn HaavengenNTNUI48.47+21.15
39Øystein WiggenByåsen IL48.54+21.22
40Emma StenbackaNTNUI53.39+26.07
41Hans Helmer SæternesByåsen IL53.48+26.16
42Iver Dalsaune ThunFreidig56.11+28.39
43Rune StræteWing OK59.57+32.25
44Tone AlmåsIL Leik1.05.31+37.59
Mari Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
Emil GrønliFreidigdiskvalifisert
Sverre HellevikFreidigdiskvalifisert
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILdiskvalifisert
Randi Marie MohusWing OKdiskvalifisert
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Camilla ÖhmanNTNUIdiskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIbrutt
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIbrutt
Emil GranqvistNTNUIbrutt
Hedwig HaasNTNUIbrutt
Martin Borge HeirNTNUIbrutt
Are WigaardNTNUIbrutt
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Ane Malene KolstadFreidigikke startet
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor