Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 26

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 26
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 1 desember 2018

Lang

5 800 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Eide FredriksenHeming Orientering47.108.07
2Øystein HoloFossum IF48.25+1.158.20
3Skage GrønnebergHeming Orientering48.38+1.288.23
4Holger SchlaupitzIL GeoForm50.11+3.018.39
5Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL54.02+6.529.18
6Eivind RuthVBIL58.03+10.5310.00
7Harald IweIL GeoForm58.25+11.1510.04
8Hallvard FjærLillomarka OL59.37+12.2710.16
9Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.00.06+12.5610.21
10Sture OttesenIndre Østfold OK1.00.17+13.0710.23
11Håkon JendalFossum IF1.02.06+14.5610.42
12Torstein HoleNydalens SK1.02.48+15.3810.49
13Atle PedersenFossum IF1.03.46+16.3610.59
14Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.06.37+19.2711.29
15Guttorm EggeOslostudentenes IK1.06.40+19.3011.29
16Ftidtjof JebsenOver toppen1.07.10+20.0011.34
17Bjørn ChristensenØstmarka OK1.07.20+20.1011.36
18Harald Østgaard LundIL GeoForm1.08.45+21.3511.51
19Christian ReuschHeming Orientering1.10.07+22.5712.05
20Jarle RotiFossum IF1.11.20+24.1012.17
21Terje MelsomFossum IF1.11.55+24.4512.23
22Per OsenEquinor BIL1.12.02+24.5212.25
23Eskil ÅsmulOL Trollelg1.12.29+25.1912.29
24Harald AulieIL Koll1.13.50+26.4012.43
25Trude FixdalIL Koll1.14.13+27.0312.47
26Martin GranlySiemens Oslo1.14.14+27.0412.47
27Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.15.43+28.3313.03
28Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.15.57+28.4713.05
29Frode JohansenEquinor BIL1.18.16+31.0613.29
30Maren NorderudIL Tyrving1.18.40+31.3013.33
31Tormod BøeVBIL1.19.16+32.0613.40
32Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.19.49+32.3913.45
33Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.21.48+34.3814.06
34Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.25.26+38.1614.43
35Brita SauarIL Koll1.26.50+39.4014.58
36Anne DahlNydalens SK1.56.35+1.09.2520.06
37Lars ChristensenVBILikke godkjent
38Håvard BergetFredrikstad SKikke godkjent
39Rune TungenPrivatikke godkjent
40Dag WangLillomarka OLikke godkjent

Mellom

3 900 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor MellaOppsal Orientering32.458.23
2Are KristiansenIL Tyrving33.15+0.308.31
3Espen AubertDaimyo33.44+0.598.38
4Nils Petter FremmingHeming Orientering35.18+2.339.03
5Stein BlomsethVålerenga35.31+2.469.06
6Knut HellandØstmarka OK36.52+4.079.27
7Morten FismenFossum IF37.22+4.379.34
8Øystein KildahlØstmarka OK37.34+4.499.37
9Børge PedersenNydalens SK38.53+6.089.58
10Brita FismenFossum IF39.27+6.4210.06
11Rolv Anders SystadLyn39.52+7.0710.13
12Paul SolheimPrivat39.59+7.1410.15
13Trond LundIL Tyrving41.17+8.3210.35
14Torgeir StrandhagenRøyken OL42.20+9.3510.51
15Vidar BerteigIL GeoForm42.33+9.4810.54
16Steinar LågVeritas43.09+10.2411.03
17Per SlungaardIL Tyrving43.52+11.0711.14
18Arne FossheimAsker Skiklubb44.33+11.4811.25
19Olav HasaasFossum IF44.37+11.5211.26
20Harald Eide-FredriksenHeming Orientering45.08+12.2311.34
21Jørn MjøsterØstmarka OK45.41+12.5611.42
22Roar SigurdsenRingnes BIL45.43+12.5811.43
23Torunn Drage RotiFossum IF46.03+13.1811.48
24Stein MellaPraxair46.12+13.2711.50
25Marianne NjåsteinIL Tyrving46.33+13.4811.56
26Jon Ivar JuvikStatnett BIL46.55+14.1012.01
27Rune TeiglandØstmarka OK47.35+14.5012.12
28Gunnar HaldenNydalens SK47.53+15.0812.16
29Vemund KongsnesØstmarka OK48.39+15.5412.28
30Bjørn Are CarlssonFossum IF48.57+16.1212.33
31Lars Petter EndresenMåren OK49.25+16.4012.40
32Terje NæssFossum IF49.36+16.5112.43
32Kjersti SkantzeIL Tyrving49.36+16.5112.43
34Dagrun MelkildHeming Orientering49.46+17.0112.45
35Per KaarbyOver toppen49.59+17.1412.48
36Knut OnsagerIL GeoForm50.05+17.2012.50
37Eivind SørlieOver toppen50.06+17.2112.50
38Richard BlomFBI51.02+18.1713.05
39Truls AngellLillomarka OL51.35+18.5013.13
40Helene Bjørkvold JendalFossum IF51.43+18.5813.15
41Tor LeaNydalens SK51.45+19.0013.16
42Espen HolmOver toppen52.38+19.5313.29
43Pål W HansenBDO53.20+20.3513.40
44Ingrid HasaasFossum IF53.52+21.0713.48
45Knut-Anders LøkenFossum IF54.15+21.3013.54
46Hans-Henrik FremmingMeteorologen54.17+21.3213.55
47May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering55.01+22.1614.06
48Hans Kristian AlvebergPrivat55.17+22.3214.10
49Arild NyhaugAsker Skiklubb55.26+22.4114.12
50Svenja KernstockVBIL56.24+23.3914.27
51Aleidis LøkenHeming Orientering56.42+23.5714.32
52Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm57.51+25.0614.50
53Liv PaltielFolkehelseinstituttet57.55+25.1014.51
54Tora Drage RotiFossum IF58.50+26.0515.05
55Sharon BroadwellIL GeoForm59.40+26.5515.17
56Randi NilstadIL Tyrving59.53+27.0815.21
57Harald GefleOver toppen59.54+27.0915.21
58Morten HjelmVBIL1.00.00+27.1515.23
59Olav NipenIL Tyrving1.00.36+27.5115.32
60Ørjan WaagVBIL1.01.56+29.1115.52
61Hallvard BjørgumVBIL1.02.49+30.0416.06
62Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1.03.06+30.2116.10
63Håvard ChristiansenPrivat1.04.02+31.1716.25
64Bjørn EgnerHeming Orientering1.04.07+31.2216.26
65Rune HultgreenIL GeoForm1.05.14+32.2916.43
66Gisela SundelinPrivat1.05.47+33.0216.52
67Tom EdvardsenIL Koll1.07.53+35.0817.24
68Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.08.25+35.4017.32
69Kjersti ThoStabæk IF1.08.34+35.4917.34
70Eldri HoloFossum IF1.08.59+36.1417.41
71Helge RevhaugRingerike OL1.09.04+36.1917.42
72Uno HanslienBilpost BIL1.09.18+36.3317.46
73Roy GjerdingOK Moss1.09.30+36.4517.49
74Peter KlavenessMåren OK1.09.43+36.5817.52
75Nora UrsinBærum kom1.10.23+37.3818.02
75Arne KongsnesOppsal Orientering1.10.23+37.3818.02
77Ann Kristin FosseOPIL1.13.53+41.0818.56
78Ellen BrodinNydalens SK1.13.54+41.0918.56
79Jon C. FougnerHeming Orientering1.20.03+47.1820.31
80Karen Johanne StrømstadBækkelaget1.33.01+1.00.1623.51
81Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.58.29+1.25.4430.22
82Trond HolePrivat1.58.30+1.25.4530.23
83Bjørn GunnerødIL GeoForm1.58.49+1.26.0430.27
84Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orienteringikke godkjent
85Preben von der Lippenorsk kulturrådikke godkjent
86Mikael BirkelundAsker Skiklubbikke godkjent
87Don SkantzeIL Tyrvingikke godkjent

Kort

2 000 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat26.0313.01
2Jo Ulltveit-MoeIL Koll28.28+2.2514.14
3Mathias NyhaugAsker Skiklubb29.35+3.3214.47
4Vilmer NybergAsker Skiklubb30.16+4.1315.08
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb30.29+4.2615.14
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving33.55+7.5216.57
7Tor OmmundsenVBIL33.56+7.5316.58
8Øystein MadsenHaugerud IF33.57+7.5416.58
9Anne Regine BakstadFriskis&Svettis34.40+8.3717.20
10Unni DrageAker Solutions38.08+12.0519.04
11Merete BuggeSTAMI41.23+15.2020.41
12Tor DrageAker Solutions44.02+17.5922.01
13Terje TrondsenNittedal OL46.02+19.5923.01
14Hildegunn GrønsethFossum IF46.36+20.3323.18
15Eyvind AasIL GeoForm46.41+20.3823.20
16Marte EdvardsenIL Koll50.34+24.3125.17
17Lene Anett KillingmoOK Øst50.46+24.4325.23
18Steinar RuudKonnerud IL51.22+25.1925.41
19Eilen Arctander VikIL Koll1.00.21+34.1830.10
20Knut HangeraasIL GeoForm1.06.02+39.5933.01
21Per GjermoAsker Skiklubb1.14.10+48.0737.05
22Sigurd HaugerudIL GeoForm1.15.01+48.5837.30
23Eva FixdalHeming Orientering1.23.54+57.5141.57
24Celia FixdalIL Koll1.24.05+58.0242.02
25Aud SpjelkavikIL Tyrvingikke godkjent
26Sturle HånesIL GeoFormikke godkjent
27Jo 2 Ulltveit-MoeIL Kollikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor