Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 25

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 25
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 24 november 2018

Lang

6 400 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar EkelandOddersjaa52.378.13
2Skage GrønnebergHeming Orientering53.22+0.458.20
3Steinar EastwoodLillomarka OL54.24+1.478.30
4Thomas NipenBekkelaget56.07+3.308.46
5Ola LestebergKongsberg OL57.44+5.079.01
6Tor Andreas AndersenOppsal IF58.21+5.449.07
7Stein BlomsethVålerenga59.21+6.449.16
8Niklas NormanIL GeoForm59.41+7.049.19
9Øystein HoloFossum IF1.00.28+7.519.26
10Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.01.09+8.329.33
11Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.03.41+11.049.57
12Erik HolterLarvik OK1.03.57+11.209.59
13Knut HellandØstmarka OK1.06.11+13.3410.20
14Lars EnerhaugenModum OL1.11.42+19.0511.12
15Jens Olav KløverudLillomarka OL1.12.21+19.4411.18
16Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.12.23+19.4611.18
17Harald IweIL GeoForm1.13.26+20.4911.28
18Per OsenEquinor BIL1.15.57+23.2011.52
19Lars BaklidKonnerud IL1.18.37+26.0012.17
20Ståle HeitmannFossum IF1.18.58+26.2112.20
21Audrun UtskarpenOSI1.21.06+28.2912.40
22Per StiansenNydalen1.22.34+29.5712.54
23Knut OnsagerIL GeoForm1.23.05+30.2812.58
24Harald AulieIL Koll1.24.43+32.0613.14
25Jon LahlumIL GeoForm1.26.56+34.1913.35
26Trude FixdalIL Koll1.27.42+35.0513.42
27Per Martin RørvikFBI1.28.37+36.0013.50
28Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL1.29.56+37.1914.03
29Audun BjørgensenØstmarka OK1.32.13+39.3614.24
30Frode JohansenEquinor BIL1.39.52+47.1515.36
31Hasse BergstrømIL Tyrving1.46.36+53.5916.39
32Ann Kristin FosseOPIL1.47.47+55.1016.50
33Håkon BuggePrivat1.48.25+55.4816.56

Mellom

4 300 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge GunnesNorconsult36.208.26
2Philip Lehmann RomørenFossum IF37.01+0.418.36
3Einar JensenNydalens SK40.15+3.559.21
4Håvard HågårdKonnerud IL40.35+4.159.26
5Paul SolheimPrivat40.37+4.179.26
6Torgeir StrandhagenRøyken OL41.00+4.409.32
7Børge PedersenNydalens SK43.02+6.4210.00
8Hallvard FjærLillomarka OL44.10+7.5010.16
9Øystein KildahlØstmarka OK44.47+8.2710.24
10Vidar BerteigIL GeoForm44.51+8.3110.25
11Louise OramBækkelaget SK45.26+9.0610.33
12Marie Rygh HoltenNydalens SK45.45+9.2510.38
13Brita FismenFossum IF47.49+11.2911.07
14Anne DanielsenNydalens SK48.04+11.4411.10
15Jon Ivar JuvikStatnett48.48+12.2811.20
16Tore SundtjønnSparebank151.34+15.1411.59
17Bjørn Are CarlssonFossum IF52.03+15.4312.06
18Dag WangLillomarka OL52.23+16.0312.10
19Harald RikheimRådtassene52.36+16.1612.13
20Uno HanslienBilpost BIL52.43+16.2312.15
21Frederik SaugestadNydalens SK52.51+16.3112.17
22Per JohansonPrivat53.06+16.4612.20
23Håvard ChristiansenPrivat53.36+17.1612.27
24Richard BlomFBI54.24+18.0412.39
25Øyvind GylverAsker SK55.01+18.4112.47
26Truls AngellLillomarka OL55.05+18.4512.48
27Tone SundtjønnLillomarka OL55.16+18.5612.51
28Torunn Økern JensenRingerike OL55.33+19.1312.55
29John Thomas PetersenNittedal OL57.20+21.0013.20
30Ann-Karin LestebergKongsberg OL58.09+21.4913.31
31Atanaska BedelevaNydalen58.19+21.5913.33
32Sharon BroadwellIL GeoForm59.47+23.2713.54
33Margrete EngzeliusAsker SK1.00.24+24.0414.02
34Erik PaulsenPrivat1.00.29+24.0914.03
35Rune HultgreenIL GeoForm1.00.56+24.3614.10
36Tom EdvardsenIL Koll1.03.33+27.1314.46
37Roy GjerdingOK Moss1.03.52+27.3214.51
38Hallvard BjørgumDNV1.05.11+28.5115.09
39Brit Lisa SkjelkvåleGeoForm1.05.16+28.5615.10
40Marie SaugestadNydalens SK1.06.40+30.2015.30
41Bjørn SandelienVegdirektoratet1.06.44+30.2415.31
42Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering1.07.04+30.4415.35
43Kjersti ThoStabæk IF1.07.29+31.0915.41
44Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.17.19+40.5917.58
45Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1.23.35+47.1519.26
46Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoFormikke godkjent
47Toril HallanLillomarka OLikke godkjent
Julie Hilland AndersenHalden SKikke godkjent

Kort

2 500 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Økern JensenKonnerud IL29.0911.39
2Knut-Anders LøkenFossum IF30.50+1.4112.20
3Hege WangLillomarka OL37.10+8.0114.52
4Per HaugenLillomarka OL38.47+9.3815.30
5Per OngstadPrivat40.07+10.5816.02
6Knut Tore SolheimNydalens SK42.43+13.3417.05
7Sturle HånesIL GeoForm45.45+16.3618.18
8Unni DrageAker Solutions46.06+16.5718.26
9Jon C. FougnerHeming Orientering46.20+17.1118.32
10Eskil BrændenLillomarka OL47.35+18.2619.02
11Eyvind AasIL GeoForm48.02+18.5319.12
11Synne Utseth BøhlerengenOppsal48.02+18.5319.12
13Bjørn EgnerHeming Orientering48.11+19.0219.16
14Eilen Arctander VikIL Koll49.07+19.5819.38
15Lise HorntvedtLarvik OK49.55+20.4619.58
16Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.20+21.1120.08
17Øystein MadsenHaugerud IL50.49+21.4020.19
18Lene Anett KillingmoOK Øst53.09+24.0021.15
19Tor OmmundsenDNV53.52+24.4321.32
20Tor DrageAker Solutions55.22+26.1322.08
21Sidsel SandelienVegdirektoratet58.12+29.0323.16
22Nora UrsinBærum kom1.01.55+32.4624.46
23Bjørn GunnerødIL GeoForm1.03.15+34.0625.18
24Arne KongsnesOppsal Orientering1.03.32+34.2325.24
25Merete BuggeSTAMI1.03.40+34.3125.28
26Svein KvalheimÅrstad1.04.30+35.2125.48
27Aina GrymyrHaugerud IL1.06.45+37.3626.42
28Arne ØfsthusAsker skiklubb1.07.39+38.3027.03
29Sigurd HaugerudIL GeoForm1.07.44+38.3527.05
30Per GjermoAsker SK1.32.17+1.03.0836.54
31Erik SolheimPrivatikke godkjent
32Laura SlaughterPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor