Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 24

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 24
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 17 november 2018

Lang

6 100 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger SchlaupitzIL GeoForm51.108.23
2Johan SvedbergHeming Orientering51.21+0.118.25
3Øystein HoloFossum IF55.07+3.579.02
4Are KristiansenIL Tyrving55.45+4.359.08
5Tor Andreas AndersenOppsal Orientering56.02+4.529.11
6Magnus Eide FredriksenHeming Orientering56.42+5.329.17
7Knut BårtveitBø OL57.54+6.449.29
8Jon KaarbyNydalens SK1.01.19+10.0910.03
9Eivind RuthVBIL1.06.02+14.5210.49
10Børge PedersenNydalens SK1.06.14+15.0410.51
11Skage GrønnebergHeming Orientering1.06.56+15.4610.58
12Harald IweIL GeoForm1.07.09+15.5911.00
13Harald Østgaard LundIL GeoForm1.07.35+16.2511.04
14Bjørn ChristensenØstmarka OK1.11.00+19.5011.38
15Louise OramBækkelaget SK1.12.01+20.5111.48
16Ivar RefslandUiO1.12.21+21.1111.51
17Jon LahlumIL GeoForm1.15.52+24.4212.26
18Arne TorgersenBækkelaget1.17.58+26.4812.46
19Rolv Anders SystadLyn1.18.35+27.2512.52
20Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.18.38+27.2812.53
21Hans WangPrivat1.20.20+29.1013.10
22Terje MelsomFossum IF1.20.38+29.2813.13
23Ole Kristian KristensenBodø orientering1.21.47+30.3713.24
24Steinar BrodinNydalens SK1.22.19+31.0913.29
25Per Martin RørvikFBI1.23.13+32.0313.38
26Harald AulieIL Koll1.25.01+33.5113.56
27Trude FixdalIL Koll1.25.14+34.0413.58
28Tor Kristian TallaksenPrivat1.26.16+35.0614.08
29Lars ChristensenVBIL1.26.41+35.3114.12
30Frode JohansenEquinor BIL1.27.10+36.0014.17
31William OnstadKjelsås IL1.31.29+40.1914.59
32Zoltan HorvathVBIL1.52.26+1.01.1618.25
33Marie LilandNydalens SKikke godkjent
34Jan R. EriksenAsker Skiklubbikke godkjent
35Rafael NitoPrivatikke godkjent
36Øystein KildahlØstmarka OKikke godkjent

Mellom

4 400 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul SolheimPrivat43.339.53
2Pål TherkelsenPrivat43.49+0.169.57
3Per Kristian EkebergIL Tyrving45.10+1.3710.15
4Espen AubertDaimyo45.43+2.1010.23
5Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb46.04+2.3110.28
6Mari AarsethNydalens SK46.18+2.4510.31
7Einar JensenNydalens SK46.41+3.0810.36
8Hallvard FjærLillomarka OL46.57+3.2410.40
9Eirik TandrevoldFossum IF47.14+3.4110.44
10Vidar BerteigIL GeoForm47.44+4.1110.50
11Olav HasaasFossum IF48.22+4.4910.59
12Håkon JendalFossum IF48.51+5.1811.06
13Petter NæssOppsal Orientering49.08+5.3511.09
14Marianne NjåsteinIL Tyrving49.55+6.2211.20
15Gunnar HaldenNydalens SK50.22+6.4911.26
16Bente LandmarkFossum IF50.47+7.1411.32
17Magne VollenOslostudentenes IK51.20+7.4711.39
18Toril NesNydalen52.16+8.4311.52
19Tore SannesLillomarka OL52.20+8.4711.53
19Håvard ChristiansenPrivat52.20+8.4711.53
21Anne DanielsenNydalens SK52.29+8.5611.55
22Toril HallanLillomarka OL52.38+9.0511.57
23Fredrik HøyerFossum IF52.56+9.2312.01
24Atanaska BedelevaNydalen53.31+9.5812.09
25Berit DanielsenIL Tyrving54.47+11.1412.27
26Harald RikheimRådtassene55.20+11.4712.34
27Kristin Dale SelvigNydalens SK55.36+12.0312.38
28Roar SigurdsenRingnes BIL55.37+12.0412.38
29Knut-Anders LøkenFossum IF55.44+12.1112.39
30Anne DahlNydalens SK57.03+13.3012.57
31Truls AngellLillomarka OL57.36+14.0313.05
32Tormod ØvergaardVestre Akers SK57.39+14.0613.06
33Margrete EngzeliusAsker Skiklubb57.43+14.1013.07
34Øyvind GylverAsker Skiklubb58.43+15.1013.20
35Anne Berit EidNydalens SK58.44+15.1113.20
36Helene Bjørkvold JendalFossum IF59.18+15.4513.28
37Tor LeaNydalens SK59.33+16.0013.32
38Morten KongsbergIL Tyrving1.00.01+16.2813.38
39Bjørn SandelienVegdirektoratet1.00.51+17.1813.49
40Roar BjordalOppsal Orientering1.00.52+17.1913.49
41Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK1.00.55+17.2213.50
42Pål W HansenBDO1.01.58+18.2514.04
43Jacob DybwadWSP Engineering1.02.11+18.3814.07
44Marie SaugestadNydalens SK1.02.41+19.0814.14
45Jon FerdenKolbotn & Skimt OL1.02.51+19.1814.17
46Ann Kristin FosseOPIL1.03.16+19.4314.22
47Ellen BrodinNydalens SK1.03.17+19.4414.22
48Jonas AarsethFBI1.04.01+20.2814.32
49Maren NorderudIL Tyrving1.04.52+21.1914.44
50Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.05.02+21.2914.46
51Synne BøhlerengenOppsal Orientering1.06.11+22.3815.02
52Tone Jahren HerudFossum IF1.07.11+23.3815.16
53Uno HanslienBilpost BIL1.08.26+24.5315.33
54Rune HultgrenIL GeoForm1.08.41+25.0815.36
55Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.08.53+25.2015.39
56Olav NipenIL Tyrving1.08.55+25.2215.39
57Hallvard BjørgumVBIL1.09.25+25.5215.46
58Hans Kristian AlvebergPrivat1.09.32+25.5915.48
59Roy GjerdingOK Moss1.10.31+26.5816.01
60Tom EdvardsenIL Koll1.11.01+27.2816.08
61Tobias LiumIL Koll1.14.11+30.3816.51
62Randi NilstadIL Tyrving1.14.34+31.0116.56
63Kathinka Zahl HagenFossum IF1.15.05+31.3217.03
64Morten HjelmVBIL1.15.08+31.3517.04
65Stein MyhreOslo sporveier BIL1.15.16+31.4317.06
66Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.16.07+32.3417.17
67Bjørn EgnerHeming Orientering1.16.25+32.5217.22
68Maria TorgersenBækkelagets SK1.18.19+34.4617.47
69Preben von der Lippenorsk kulturråd1.19.23+35.5018.02
70Sharon BroadwellIL GeoForm1.29.23+45.5020.18
71Magnus LandstadFreidig1.30.47+47.1420.37
72Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.31.47+48.1420.51
73Kåre KnudsenIL GeoForm1.31.48+48.1520.51
74Marit VogsnesKolbotn & Skimt OL1.38.11+54.3822.18
75Boye BøhlerengenOppsal Orienteringikke godkjent
76Tove StrandMåren OKikke godkjent

Kort

2 100 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Are CarlssonFossum IF25.1812.02
2Per OngstadPrivat26.57+1.3912.50
3Karen Johanne StrømstadKlubbløs33.22+8.0415.53
4Tor OmmundsenVBIL34.13+8.5516.17
5Finn GangePrivat34.52+9.3416.36
6Lene Anett KillingmoOK Øst35.39+10.2116.58
7Kaare SolhjellPrivat36.34+11.1617.24
8Øystein MadsenHaugerud IF38.18+13.0018.14
9Torbjørn BreistrandPrivat38.47+13.2918.28
10Eyvind AasIL GeoForm42.19+17.0120.09
11Aud SpjelkavikIL Tyrving43.06+17.4820.31
12Arne Christian ScheieØstmarka OK43.33+18.1520.44
13Terje TrondsenNittedal OL43.50+18.3220.52
14Bjørn GunnerødIL GeoForm44.28+19.1021.10
15Kjell TeiglandØstmarka OK45.22+20.0421.36
15Unni Dirro BøhlerengenMåren OK45.22+20.0421.36
17Gisela SundelinPrivat45.36+20.1821.42
18Tor DrageAker Solutions45.41+20.2321.45
19Eilen Arctander VikIL Koll45.50+20.3221.49
20Per HaugenLillomarka OL46.38+21.2022.12
21Knut HangeraasIL GeoForm46.46+21.2822.16
22Nils Henrik JendalStatnett BIL47.15+21.5722.30
23Svein KvalheimÅrstad IL47.26+22.0822.35
24Bjørn SpjelkavikIL Tyrving48.55+23.3723.17
25Aina GrymyrHaugerud IF49.27+24.0923.32
26Nina KolbergIL Tyrving49.42+24.2423.40
27Sidsel SandelienVegdirektoratet51.15+25.5724.24
28Sissel PlejdrupOppsal Orientering51.26+26.0824.29
29Arne ØfsthusAsker Skiklubb55.29+30.1126.25
30Merete BuggeSTAMI58.06+32.4827.40
31Julie OnstadOslostudentenes IK1.00.51+35.3328.58
32Per GjermoAsker Skiklubb1.02.53+37.3529.56
33Merete SaugestadNydalens SK1.22.05+56.4739.05
34Oddny Feragen VedeldIL GeoForm1.29.13+1.03.5542.29
35Marianne ArnesenAsker Skiklubbikke godkjent
36Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbikke godkjent
Tiril NaveauPrivatikke godkjent
Karla NaveauPrivatikke godkjent

Nybegynner

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund SaugestadNydalens SK37.4225.08
2Ole Sebastian EngerstuenÅrvoll IL58.45+21.0339.10
3Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb1.15.35+37.5350.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor