Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 23

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 23
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 10 november 2018

Lang

5 100 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ralph StreetBækkelagets SK40.477.59
2Ivar LundanesIL Tyrving42.34+1.478.20
3Simen  VestlundBækkelagets SK44.09+3.228.39
4Erik PerssonOppsal Orientering47.44+6.579.21
5Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL53.37+12.5010.30
6Holger SchlaupitzIL GeoForm54.53+14.0610.45
7Ivar SeierstadIL GeoForm54.59+14.1210.46
8Are KristiansenIL Tyrving55.03+14.1610.47
9Karl Even RyghHeming Orientering55.55+15.0810.57
10Tor Andreas AndersenOppsal Orientering55.57+15.1010.58
11Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK56.41+15.5411.06
12Magnus Eide FredriksenHeming Orientering56.42+15.5511.07
13Florian BochudNydalens SK57.09+16.2211.12
14Anders StorbråtenBækkelagets SK57.24+16.3711.15
15Niklas NormanIL GeoForm57.29+16.4211.16
16Knut BårtveitBø OL58.29+17.4211.28
17Morten HeierFossum IF58.46+17.5911.31
18Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL59.08+18.2111.35
19Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.01.02+20.1511.58
20Georg BuggeAas Jakobsen1.01.14+20.2712.00
21Bjørn BakkevigHeming Orientering1.01.27+20.4012.02
22Jon Iver BakkenNydalens SK1.03.21+22.3412.25
23Guttorm EggeOslostudentenes IK1.05.03+24.1612.45
24Harald IweIL GeoForm1.06.30+25.4313.02
25Atgeir TakleNydalens SK1.06.47+26.0013.05
26Børge PedersenNydalens SK1.06.56+26.0913.07
27Tina KallesonOppsal Orientering1.08.53+28.0613.30
28Marthe GløersenBækkelagets SK1.09.44+28.5713.40
29Eivind RuthVBIL1.11.09+30.2213.57
30Torstein HoleNydalens SK1.11.40+30.5314.03
31Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.11.43+30.5614.03
32Ståle HeitmannFossum IF1.11.54+31.0714.05
33Harald Østgaard LundIL GeoForm1.13.11+32.2414.20
34Tor Kristian TallaksenPrivat1.13.17+32.3014.22
35Knut OnsagerIL GeoForm1.13.27+32.4014.24
36Jon LahlumIL GeoForm1.13.34+32.4714.25
37Olav VoldenSkyblazers1.15.08+34.2114.43
38Brita FismenFossum IF1.16.08+35.2114.55
39Bjørn ChristensenØstmarka OK1.17.30+36.4315.11
40Heidi TronbølFet OL1.18.40+37.5315.25
41Are EriksenOslostudentenes IK1.20.46+39.5915.50
42Kjersti HovFossum IF1.21.35+40.4815.59
43Bjørne SyverstenPrivat1.22.10+41.2316.06
44Trude FixdalIL Koll1.22.16+41.2916.07
45Anne DanielsenNydalens SK1.25.18+44.3116.43
46Terje MelsomFossum IF1.25.53+45.0616.50
47Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.30.32+49.4517.45
48Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.31.54+51.0718.01
49Zoltan HorvathVBIL1.33.12+52.2518.16
50Lars ChristensenVBIL1.35.48+55.0118.47
51Frode JohansenEquinor BIL1.36.34+55.4718.56
52Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL1.47.12+1.06.2521.01

Mellom

4 000 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann UlvestadBækkelagets SK40.1910.04
2Skage GrønnebergHeming Orientering42.47+2.2810.41
3Odin GramstadVBIL42.49+2.3010.42
4Kine GulliksenBækkelagets SK47.40+7.2111.55
5Vidar GjelstadOppsal Orientering48.14+7.5512.03
6Martin GranlySiemens Oslo48.31+8.1212.07
7Per Morten LefdahlOEC49.14+8.5512.18
8Vidar BerteigIL GeoForm49.26+9.0712.21
9Odd Arne LianIL Koll50.07+9.4812.31
10Eirik TandrevoldFossum IF50.50+10.3112.42
11Paul SolheimPrivat50.52+10.3312.43
12Rune TeiglandØstmarka OK51.01+10.4212.45
13Marianne NjåsteinIL Tyrving51.48+11.2912.57
14Håkon JendalFossum IF53.07+12.4813.16
15Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering53.36+13.1713.24
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering54.15+13.5613.33
17Petter NessOppsal Orientering54.57+14.3813.44
18Peter KlavenessMåren OK55.01+14.4213.45
19Milda ØhlckersIL Tyrving55.06+14.4713.46
20Bente LandmarkFossum IF55.07+14.4813.46
21Malin EijsinkNydalens SK56.47+16.2814.11
22Per StiansenNydalen57.44+17.2514.26
23Morten KongsbergIL Tyrving57.54+17.3514.28
24Per KaarbyOvertoppen IL57.56+17.3714.29
25Hege FeiringIL Tyrving58.13+17.5414.33
26Per  ØhlckersIL Tyrving59.31+19.1214.52
27Bjørn Are CarlssonFossum IF1.00.12+19.5315.03
28Fredrik HøyerFossum IF1.01.03+20.4415.15
29Marie SaugestadNydalens SK1.01.14+20.5515.18
30May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.01.28+21.0915.22
31Kjersti SkantzeIL Tyrving1.01.34+21.1515.23
32Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.01.53+21.3415.28
33Stein MyhreOslo sporveier BIL1.02.21+22.0215.35
34Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.02.59+22.4015.44
35Per JohansonPrivat1.03.21+23.0215.50
36Esben BachOslostudentenes IK1.03.32+23.1315.53
37Knut-Anders LøkenFossum IF1.04.09+23.5016.02
38Pål W HansenBDO1.05.13+24.5416.18
39Magne VollenOslostudentenes IK1.06.01+25.4216.30
40Håvard ChristiansenForsvarsbygg1.06.59+26.4016.44
41Bjørn SandelienVegdirektoratet1.08.27+28.0817.06
42Helge RevhaugRingerike OL1.08.32+28.1317.08
43Harald RikheimRådtassene1.09.19+29.0017.19
44Stein H. HagenFossum IF1.09.52+29.3317.28
45Sharon BroadwellIL GeoForm1.10.57+30.3817.44
46Ingemar  PersonSverige1.11.04+30.4517.46
47Roar BjordalOppsal Orientering1.13.25+33.0618.21
48Kjersti ThoStabæk IF1.15.08+34.4918.47
49Fredrik SaugestadNydalens SK1.16.37+36.1819.09
50Gunde TumelionisFossum IF1.19.28+39.0919.52
51Arne KongsnesOppsal Orientering1.19.40+39.2119.55
52Lena PersonSverige1.21.15+40.5620.18
53Knut Tore SolheimNydalens SK1.22.47+42.2820.41
54Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.24.06+43.4721.01
55Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.24.27+44.0821.06
56Morten HjelmVBIL1.26.37+46.1821.39
57Tom EdvardsenIL Koll1.28.08+47.4922.02
58Marit VogsnesKolbotn & Skimt OL1.35.52+55.3323.58
59Jon C. FougnerHeming Orientering2.12.18+1.31.5933.04
60Kari MadslienNydalens SKikke godkjent
61Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoFormikke godkjent
61Hanne SølnaHeming Orienteringikke godkjent
63Don SkantzeIL Tyrvingikke godkjent
64Vigdis HobølOppsal Orienteringikke godkjent
65Geir TrøanKolbotn & Skimt OLikke godkjent
66Per FosserIndre Østfold OKikke godkjent
67Ola NilsenOppsal Orienteringikke godkjent
68Lise HugdalLillomarka OLikke godkjent
69Truls AngellLillomarka OLikke godkjent
70Preben von der Lippenorsk kulturrådikke godkjent

Kort

2 400 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik EggenNydalens SK37.3515.39
2Kjell StenstadvollIL Tyrving41.52+4.1717.26
3Nils Henrik JendalStatnett BIL43.38+6.0318.10
4Odd KletteliBsk43.39+6.0418.11
5Tor OmmundsenVBIL45.22+7.4718.54
6Maren EdvardsenIL Koll46.49+9.1419.30
7Egil HusethKamp/Vestheim IF47.22+9.4719.44
8Nora UrsinBærum kom47.32+9.5719.48
9Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK51.21+13.4621.23
10Håvard Rekve LianFossum IF52.14+14.3921.45
11Svein KvalheimÅrstad IL53.35+16.0022.19
12Gisela SundelinPrivat54.41+17.0622.47
13Lene Anett KillingmoOK Øst55.16+17.4123.01
14Marte EdvardsenIL Koll55.59+18.2423.19
15Unni DrageAker Solutions57.14+19.3923.50
16Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering57.48+20.1324.05
17Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering58.02+20.2724.10
18Merete BuggeSTAMI1.01.17+23.4225.32
19Terje TrondsenNittedal OL1.06.42+29.0727.47
20Sidsel SandelienVegdirektoratet1.07.54+30.1928.17
21Aina GrymyrHaugerud IF1.08.36+31.0128.35
22Tor DrageAker Solutions1.11.15+33.4029.41
23Tor HenriksenÅrvoll IL1.11.52+34.1729.56
24Eyvind AasIL GeoForm1.24.20+46.4535.08
25Eilen Arctander VikIL Koll1.46.28+1.08.5344.21
27Jon FerdenKolbotn & Skimt OLikke godkjent
28Eivind RuthVBILikke godkjent
Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor