Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 5 desember 2018

Egersund OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger Tone NygårdDamer - lang (8)38.45+4.439.04
3Edvin AakreHerrer - mellom (27)28.42+1.178.38
5Hilde HetlandDamer - mellom (7)51.09+24.2615.24
6Synne Skeie PettersonDamer - kort (8)50.22+24.0820.23
6Inger Skretting OpstadDamer - mellom (7)54.53+28.1016.31
7Thea Beate PuntervoldDamer - kort (8)50.25+24.1120.24
12Gunnar PettersonHerrer - lang (19)44.32+10.3610.25
14Geir FrøytlogHerrer - lang (19)45.30+11.3410.39

Frøyland IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rune SvihusHerrer - mellom (27)31.05+3.409.21
10Jonas Bolstad ScheieHerrer - mellom (27)36.03+8.3810.51
15Håvard SvihusHerrer - mellom (27)40.26+13.0112.10

Ganddal IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalDamer - XL (2)39.517.55
1Clemens Sundby ØxnevadHerrer - XL (17)31.456.18
2Ragnhild AuglændDamer - mellom (7)40.11+13.2812.06
2Øyvind LamarkHerrer - lang (19)34.20+0.248.02
2Janne Tjørhom AasheimDamer - XL (2)43.37+3.468.40
3Trine BolstadDamer - lang (8)38.49+4.479.05
3Per Olav HaarrHerrer - lang (19)34.22+0.268.02
4Mariann SveinsvollDamer - mellom (7)50.19+23.3615.09
4Ole Kristian TaksdalHerrer - lang (19)35.55+1.598.24
5Ingrid LamarkDamer - lang (8)42.25+8.239.56
5Paul Terje HaarrHerrer - lang (19)37.15+3.198.43
6Vibeke LamarkDamer - lang (8)43.20+9.1810.08
6Arild AasheimHerrer - XL (17)37.50+6.057.31
7Kristin SkadsemDamer - mellom (7)55.14+28.3116.38
8Oddvar TaksdalHerrer - XL (17)39.25+7.407.50
10Per Ingar HadlandHerrer - lang (19)42.19+8.239.54
10Erik LimaHerrer - XL (17)39.42+7.577.53
11Kristian Frafjord HaarrHerrer - XL (17)39.49+8.047.54
12Tobias RøddeHerrer - XL (17)41.34+9.498.15
15Henning SundbyHerrer - XL (17)44.10+12.258.46
16Ove OalandHerrer - lang (19)50.09+16.1311.44
16Svein-Erik KvameHerrer - XL (17)46.04+14.199.09
17Jakob KarlsenHerrer - XL (17)59.56+28.1111.54
20Bjørn BjellandHerrer - mellom (27)45.25+18.0013.40
Otte OmdalHerrer - lang (19)diskvalifisert

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars PrimstadHerrer - mellom (27)27.258.15
4Helga KlausenDamer - kort (8)35.47+9.3314.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Gudmund  GauselHerrer - mellom (27)50.50+23.2515.18

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Inge LølandHerrer - lang (19)40.15+6.199.25

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Bertrand DenieulHerrer - lang (19)1.34.39+1.00.4322.09

Riska Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Arvid ThorsenHerrer - mellom (27)32.34+5.099.48

Sandnes IL (Rogaland)

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marte Roth AarskogDamer - mellom (7)42.04+15.2112.40
4Jorunn JohannesenDamer - lang (8)42.02+8.009.50
4Tor Gunnar AkslandHerrer - XL (17)37.08+5.237.22
5Randi RothDamer - kort (8)45.10+18.5618.17
5Ola Wathne ThingbøHerrer - mellom (27)32.25+5.009.45
5Tom FurlandHerrer - XL (17)37.23+5.387.25
6Markus RichterHerrer - lang (19)37.27+3.318.46
7Simon Fjermestad HelgesenHerrer - mellom (27)33.04+5.399.57
7Kjell DaleHerrer - lang (19)39.17+5.219.11
7Kim RichterHerrer - XL (17)39.15+7.307.48
8Jonas Vistnes MyklebostHerrer - mellom (27)33.08+5.439.58
9Andreas Vistnes MyklebostHerrer - lang (19)42.13+8.179.53
13Stian HaugvaldstadHerrer - mellom (27)38.14+10.4911.30
14Geir HaugvaldstadHerrer - mellom (27)39.46+12.2111.58
15Sturle OmdalHerrer - lang (19)48.50+14.5411.26
16Ole Morten ThingbøHerrer - mellom (27)40.51+13.2612.18
24Hermann SkogsholmHerrer - mellom (27)51.15+23.5015.26
Erik BakkeHerrer - mellom (27)diskvalifisert

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Bjørn SivertsenHerrer - mellom (27)43.22+15.5713.03

Skattesport BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Ole AuklendHerrer - mellom (27)43.53+16.2813.13

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ernst KristensenHerrer - mellom (27)44.38+17.1313.26

Stavanger kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Gunnar ThorsetHerrer - lang (19)44.59+11.0310.32Last ned GPS-spor i gpx-format

Stavanger Orienteringsklubb

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Wenche Margrethe SæbbøDamer - kort (8)26.1410.37
1Peter SæbbøHerrer - kort (2)26.1410.37
1Vilde Margrethe SæbbøDamer - mellom (7)26.438.02
1Sara Nystrøm OlsenDamer - lang (8)34.027.58
1Nils John VestølHerrer - lang (19)33.567.56
2Turid NystrømDamer - kort (8)29.52+3.3812.05
2Arne KarlsenHerrer - kort (2)44.10+17.5617.52
2Bjørn AlsakerHerrer - mellom (27)28.04+0.398.27
3Haldis GlendrangeDamer - kort (8)31.55+5.4112.55
3Johan Christie ØrkeHerrer - XL (17)32.25+0.406.26
7Irene RummelhoffDamer - lang (8)57.58+23.5613.34
9Paul Andreas PaulsenHerrer - mellom (27)35.02+7.3710.33
12Kjell SkjævelandHerrer - mellom (27)36.50+9.2511.05
13Arne Jacob OlsenHerrer - XL (17)43.41+11.568.41
14Øyvind RummelhoffHerrer - XL (17)44.00+12.158.44
21Jørgen NilsenHerrer - mellom (27)47.15+19.5014.13
22Tore KarlsenHerrer - mellom (27)48.44+21.1914.40
Asgeir BellHerrer - mellom (27)diskvalifisert
Kjetil WirakHerrer - lang (19)diskvalifisert

SUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Siv Hilde BergDamer - kort (8)diskvalifisert

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Per OsenHerrer - lang (19)43.56+10.0010.17

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola Magnus LaugalandHerrer - XL (17)32.09+0.246.23
8Helen LomelandDamer - lang (8)1.10.32+36.3016.31
9Odd FuglestadHerrer - XL (17)39.34+7.497.51
11Raymond B PettersenHerrer - mellom (27)36.06+8.4110.52
25Terje StokkelandHerrer - mellom (27)52.09+24.4415.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor