Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 5 desember 2018

Damer - kort

2 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.1410.37
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb29.52+3.3812.05
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb31.55+5.4112.55
4Helga KlausenKlepp Kommune BIL35.47+9.3314.29
5Randi RothSandnes IL (Rogaland)45.10+18.5618.17
6Synne Skeie PettersonEgersund OK50.22+24.0820.23
7Thea Beate PuntervoldEgersund OK50.25+24.1120.24
Siv Hilde BergSUS BILdiskvalifisert

Herrer - kort

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.1410.37
2Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb44.10+17.5617.52

Damer - mellom

3 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.438.02
2Ragnhild AuglændGanddal IL40.11+13.2812.06
3Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)42.04+15.2112.40
4Mariann SveinsvollGanddal IL50.19+23.3615.09
5Hilde HetlandEgersund OK51.09+24.2615.24
6Inger Skretting OpstadEgersund OK54.53+28.1016.31
7Kristin SkadsemGanddal IL55.14+28.3116.38

Herrer - mellom

3 320 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars PrimstadKlepp Kommune BIL27.258.15
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb28.04+0.398.27
3Edvin AakreEgersund OK28.42+1.178.38
4Rune SvihusFrøyland IL31.05+3.409.21
5Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.25+5.009.45
6Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb32.34+5.099.48
7Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)33.04+5.399.57
8Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.08+5.439.58
9Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb35.02+7.3710.33
10Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL36.03+8.3810.51
11Raymond B PettersenÅlgård Orientering36.06+8.4110.52
12Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb36.50+9.2511.05
13Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)38.14+10.4911.30
14Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)39.46+12.2111.58
15Håvard SvihusFrøyland IL40.26+13.0112.10
16Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.51+13.2612.18
17Bjørn SivertsenSkanska Norge43.22+15.5713.03
18Ole AuklendSkattesport BIL43.53+16.2813.13
19Ernst KristensenStatoil BIL44.38+17.1313.26
20Bjørn BjellandGanddal IL45.25+18.0013.40
21Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb47.15+19.5014.13
22Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb48.44+21.1914.40
23Gudmund  GauselNOTEAM50.50+23.2515.18
24Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)51.15+23.5015.26
25Terje StokkelandÅlgård Orientering52.09+24.4415.42
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang

4 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb34.027.58
2Inger Tone NygårdEgersund OK38.45+4.439.04
3Trine BolstadGanddal IL38.49+4.479.05
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)42.02+8.009.50
5Ingrid LamarkGanddal IL42.25+8.239.56
6Vibeke LamarkGanddal IL43.20+9.1810.08
7Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb57.58+23.5613.34
8Helen LomelandÅlgård Orientering1.10.32+36.3016.31

Herrer - lang

4 270 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb33.567.56
2Øyvind LamarkGanddal IL34.20+0.248.02
3Per Olav HaarrGanddal IL34.22+0.268.02
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL35.55+1.598.24
5Paul Terje HaarrGanddal IL37.15+3.198.43
6Markus RichterSandnes IL (Rogaland)37.27+3.318.46
7Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)39.17+5.219.11
8Inge LølandNOTEAM40.15+6.199.25
9Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)42.13+8.179.53
10Per Ingar HadlandGanddal IL42.19+8.239.54
11Per OsenVestre Akers SK43.56+10.0010.17
12Gunnar PettersonEgersund OK44.32+10.3610.25
13Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL44.59+11.0310.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Geir FrøytlogEgersund OK45.30+11.3410.39
15Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)48.50+14.5411.26
16Ove OalandGanddal IL50.09+16.1311.44
17Bertrand DenieulNOTEAM1.34.39+1.00.4322.09
Otte OmdalGanddal ILdiskvalifisert
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - XL

5 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL39.517.55
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL43.37+3.468.40

Herrer - XL

5 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL31.456.18
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering32.09+0.246.23
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb32.25+0.406.26
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)37.08+5.237.22
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)37.23+5.387.25
6Arild AasheimGanddal IL37.50+6.057.31
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)39.15+7.307.48
8Oddvar TaksdalGanddal IL39.25+7.407.50
9Odd FuglestadÅlgård Orientering39.34+7.497.51
10Erik LimaGanddal IL39.42+7.577.53
11Kristian Frafjord HaarrGanddal IL39.49+8.047.54
12Tobias RøddeGanddal IL41.34+9.498.15
13Arne Jacob OlsenStavanger Orienteringsklubb43.41+11.568.41
14Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44.00+12.158.44
15Henning SundbyGanddal IL44.10+12.258.46
16Svein-Erik KvameGanddal IL46.04+14.199.09
17Jakob KarlsenGanddal IL59.56+28.1111.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor