Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola #9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 9 januar 2019

A-lang

5 010 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29.475.56
2Cornelius BjørkSandefjord OK34.50+5.036.57
3Tobias MathisenPorsgrunn OL35.53+6.067.09
4Jørn SundbyLarvik OK36.04+6.177.11
5Benjamin GjoneSandefjord OK36.35+6.487.18
6Rasmus MathisenPorsgrunn OL36.40+6.537.19
7Iver RingheimLarvik OK36.48+7.017.20
8Halvard KornmoPorsgrunn OL36.57+7.107.22
9Une HoltermannPorsgrunn OL39.09+9.227.48
10Hanne VassendPorsgrunn OL39.56+10.097.58
11Helge GisholtOK Skeidi40.05+10.188.00
12Arne DirdalLarvik OK40.42+10.558.07
13Alexander StormyrPorsgrunn OL41.20+11.338.15
14Per Olav GulbrandsenLarvik OK42.34+12.478.29
15Anders Kristian HoltHedrum OL42.39+12.528.30
16Gabriel GjoneSandefjord OK43.30+13.438.40
17Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL48.02+18.159.35
18Jan GatevoldPorsgrunn OL48.10+18.239.36
19Dag AusenPorsgrunn OL48.25+18.389.39
20Ole Petter AasrumLarvik OK48.29+18.429.40
21Tone StoklandSandefjord OK1.09.28+39.4113.51

A-kort

3 400 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK27.107.59
2Lars FremstadLarvik OK28.27+1.178.22
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn29.51+2.418.46
4Kjell WestinPorsgrunn OL29.58+2.488.48
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL30.05+2.558.50
6Espen RaastadSkien OK30.13+3.038.53
7Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL33.56+6.469.58
8Tom AasrumHedrum OL34.51+7.4110.15
9Per Henrik ZagarLarvik OK34.56+7.4610.16
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL35.09+7.5910.20
11Espen JohnsenHedrum OL37.59+10.4911.10
12Kai MidtskogenBotne SK39.53+12.4311.43
13Jesper FlogstadIL Hauken39.56+12.4611.44
14Bjørn Richard KirsteSkien OK40.26+13.1611.53
15Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL40.35+13.2511.56
16Ole JohanssonPorsgrunn OL41.39+14.2912.15
17Bjørn LiePorsgrunn OL41.55+14.4512.19
18Harald OmlandSkien OK42.08+14.5812.23
19Henrik StoremyrIL Hauken43.37+16.2712.49
20Elling AakreAndebu IL46.43+19.3313.44
21Ingrid MobråthenBotne SK50.00+22.5014.42
22Pernille ZagarLarvik OK50.57+23.4714.59
23Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK52.21+25.1115.23
24Atle RemmePorsgrunn OL52.52+25.4215.32
25Kay JørgensenPorsgrunn OL57.20+30.1016.51
26Iril RingheimLarvik OK58.45+31.3517.16
27Kjell MeenPorsgrunn OL58.47+31.3717.17
28Per Øystein AndersenLarvik OK59.11+32.0117.24
29Elin BordøyHedrum OL1.00.15+33.0517.43
29Tone Sølie LysnesHedrum OL1.00.15+33.0517.43
31Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.00.30+33.2017.47
32Per Einar StrømHedrum OL1.00.39+33.2917.50
32Lenka WestinPorsgrunn OL1.00.39+33.2917.50
34Jan BøhleOL Trollo1.00.58+33.4817.55
35Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.01.41+34.3118.08
36Knut GjoneSandefjord OK1.01.43+34.3318.09
Morten AndresenOL Trollodiskvalifisert
Mie ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

C-løype

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL26.0311.31
2Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK29.25+3.2213.00
3Sigrid Bakken HamreLarvik OK29.26+3.2313.01
4Rita RaastadSkien OK29.31+3.2813.03
5Siv WiersdalenPorsgrunn OL32.25+6.2214.20
6Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi36.27+10.2416.07
7Eli KlovningPorsgrunn OL38.43+12.4017.07
8Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL38.55+12.5217.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor