Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 5
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 12 januar 2019

Herrer

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK30.17
2Thomas Natvig ÅrstadHalden SK30.36+0.19
3Magne DæhliHalden SK30.54+0.37
4Bjørn EkebergIL Tyrving31.50+1.33
5Torgeir NørbechIL Tyrving32.13+1.56
6Bojan BlumensteinNydalens SK32.29+2.12
7Alan CherryNydalens SK32.42+2.25
8Håkon Jarvis WestergårdIL Tyrving32.51+2.34
9Anders NordbergNydalens SK33.06+2.49
10Eirik Kamstrup HovindNydalens SK33.21+3.04
11Henrik EijsinkNydalens SK33.26+3.09
12Jesse LaukkarinenHalden SK33.31+3.14
13Elias Bäcklund EkvallHalden SK33.41+3.24
14Anders VisterNydalens SK33.45+3.28
14Fredrik EliassonHalden SK33.45+3.28
16Håvard HagaNydalens SK33.52+3.35
17Niels Christian HellerudHalden SK35.05+4.48
18Ivar LundanesIL Tyrving35.13+4.56
19Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK35.40+5.23
20Viktor WassénHalden SK36.08+5.51
21Elias JonssonNydalens SK36.22+6.05
22Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb36.49+6.32
23Sverre Turter SandvoldNydalens SK36.52+6.35
24Sander ArntzenAsker Skiklubb36.56+6.39
25Sigurd Myhre AndreassenHalden SK38.02+7.45
26Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38.05+7.48
27Linus KristianssonTrollhättans SOK39.43+9.26
28Einar MelsomFossum IF40.10+9.53
29Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40.33+10.16
30Øyvind HelgerudHalden SK41.51+11.34
31Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL43.49+13.32
32Beat RothNydalens SK44.14+13.57
Erlend BrendstuenHalden SKikke startet
Johan HellmanVänersborgs SKikke startet
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet

Damer

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK32.31
2Helena KarlssonIFK Lidingö SOK34.15+1.44
3Marthe GløersenBækkelagets SK37.09+4.38
4Maren Jansson HaverstadIL Tyrving37.16+4.45
5Eveliina HirvonenHalden SK38.24+5.53
6Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK39.08+6.37
7Kine Hallan SteiwerHalden SK39.26+6.55
8Jenny WegebroHalden SK39.36+7.05
9Ida Marie Næss BjørgulHalden SK40.21+7.50
10Oda ScheeleNydalens SK40.57+8.26
11Jo ShepherdHalden SK42.37+10.06
12Karoline AuneHalden SK43.07+10.36
13Siri UlvestadNydalens SK46.11+13.40
14Marie Lindløv JensenSarpsborg OL49.01+16.30
15Marie LilandNydalens SK49.48+17.17
16Marianne DæhliNydalens SK57.20+24.49
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKdiskvalifisert
Hedda Raadal BjørloHalden SKikke startet
Bodil HelgerudHalden SKikke startet

Åpen mellom

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen JakobsenIL Tyrving31.12
2Dag BrenåsVarteig OL41.05+9.53
3Øystein JensenSarpsborg OL41.48+10.36
4Jon Iver BakkenNydalens SK43.07+11.55
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK43.16+12.04
6Sture OttesenIndre Østfold OK44.57+13.45
7Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK45.11+13.59
8Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL48.26+17.14
9Marte NarumNydalens SK49.40+18.28
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK51.33+20.21
11Terje MelsomFossum IF58.46+27.34
Rune ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Lis DæhliLøten o-lagikke startet
Reidunn HallanLillomarka OLikke startet
Iliana IlievaHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor