Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 24 november 2018

Herrer

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK48.53
2Fredrik EliassonHalden SK51.54+3.01
3Emil WingstedtHalden SK52.24+3.31
4Elias Bäcklund EkvallHalden SK52.26+3.33
5Markus HolterHalden SK52.33+3.40
6Bojan BlumensteinNydalens SK52.58+4.05
7Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund53.56+5.03
8Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund53.59+5.06
9Heino OllinSävedalens AIK54.04+5.11
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK54.10+5.17
11Niels Christian HellerudHalden SK54.43+5.50
12Johan HellmanVänersborgs SK54.46+5.53
13Magne DæhliHalden SK55.44+6.51
14Sindre R HoltHedrum OL55.48+6.55
15Sigurd Myhre AndreassenHalden SK57.10+8.17
16Viktor WassénHalden SK57.28+8.35
17Mats HaldinHalden SK58.44+9.51
18Vitalii Hychko1.00.06+11.13
19Erlend BrendstuenHalden SK1.00.34+11.41
20Guilhem EliasHalden SK1.01.03+12.10
21Jesse LaukkarinenHalden SK1.01.59+13.06
22Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund1.02.14+13.21
23Kristian VadDansk Orienterings-Forbund1.12.17+23.24
24Carl JosefssonSävedalens AIK1.12.35+23.42
25Einar MelsomFossum IF1.16.48+27.55
26Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbund1.32.28+43.35
Ilya BeliankaSävedalens AIKdiskvalifisert
Axel PannierSävedalens AIKdiskvalifisert
Jeppe RuudDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Viacheslav Zhuravlevdiskvalifisert
Søren BobachDansk Orienterings-Forbundbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Albin ThunbergSävedalens AIKbrutt
Andreas JohanssonHalden SKikke startet
Matthieu PuechHalden SKikke startet

Damer

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL40.38
2Marika TeiniHalden SK44.31+3.53
3Lizzie InghamHalden SK44.50+4.12
4Jo ShepherdHalden SK46.15+5.37
5Kine Hallan SteiwerHalden SK46.50+6.12
6Eveliina HirvonenHalden SK47.00+6.22
7Charlotte WatsonLillomarka OL47.01+6.23
8Eva JurenikovaHalden SK47.05+6.27
9Kristina YakubkinaLillomarka OL48.10+7.32
10Hedda Raadal BjørloHalden SK50.16+9.38
11Niina HulkkonenDansk Orienterings-Forbund50.54+10.16
12Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK51.08+10.30
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK52.25+11.47
14Maria MagnussonSävedalens AIK53.42+13.04
15Jenny WegebroHalden SK53.57+13.19
16Bodil HelgerudHalden SK55.11+14.33
17Amanda Falck WeberDansk Orienterings-Forbund55.54+15.16
18Kateryna Dzema1.00.14+19.36
Karoline AuneHalden SKdiskvalifisert
Ida KristianssonHalden SKdiskvalifisert
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKbrutt
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbundbrutt
Vendula HaldinHalden SKbrutt
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKbrutt
Anne Julsrud HaugenHalden SKikke startet

Åpen mellom

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats NordbrødenHalden SK41.47
2Elias Ljungqvist45.15+3.28
3Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund50.25+8.38
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK50.35+8.48
5Per NordholmSävedalens AIK50.49+9.02
6Magnus NordbrødenHalden SK56.58+15.11
7Rune BlågestadIndre Østfold OK1.01.48+20.01
Magnus Josefssondiskvalifisert
Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
Bjørn BrækkeHalden SKbrutt
Nils Grimbeckikke startet
Lovisa NilssonSävedalens AIKikke startet
Øyvind StoksethHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor