Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 13 november 2018

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering52.14
2Siri UlvestadNydalens SK53.32+1.18
3Mariann UlvestadBækkelagets SK58.23+6.09
4Karoline BjørnerødOK Moss1.11.11+18.57
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.15.41+23.27
6Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering1.17.07+24.53

H 17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.06.33
2Anders NordbergNydalens SK1.10.57+4.24
3Ivar LundanesIL Tyrving1.13.05+6.32
4Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.13.06+6.33
5Göran WinbladRehns BK1.16.41+10.08
6Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.18.30+11.57
7Øystein SørensenNydalens SK1.19.00+12.27
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.19.07+12.34
9Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.19.16+12.43
10Anders VisterNydalens SK1.20.27+13.54
11Torkil Eide SolstadIL Tyrving1.27.02+20.29
12Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.33.21+26.48
13Tor Andreas AndersenOppsal Orientering1.33.48+27.15
14Svein NygårdLillomarka OL1.43.18+36.45
15Thor MellaOppsal Orientering1.45.04+38.31
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Henrik UpsalÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Bojan BlumensteinNydalens SKdiskvalifisert
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Thomas RuudOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sindre NordhagenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Johan SvedbergHeming Orienteringikke startet

H 17- A kort

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audun BjerknesMåren OK54.49
2Thomas BedinIndre Østfold OK54.53+0.04
3Alfred BjørnerødOK Moss56.36+1.47
4Halvor SaunesNydalens SK1.00.23+5.34
5Henning Bratland CarlsenOK Moss1.01.35+6.46
6Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.03.22+8.33
7Øystein OlsenOK Moss1.04.26+9.37
8Rune BlågestadIndre Østfold OK1.05.10+10.21
9Erik Rytter JakobsenOK Moss1.07.45+12.56
10Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.09.40+14.51
11Thomas RoskifteOK Moss1.11.26+16.37
12Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.18.50+24.01
13Kent KopperudIndre Østfold OK1.19.59+25.10
14Sondre LadimOK Moss1.26.44+31.55
Morten Tangen FredhOK Mossdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Fredrik HolthÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringikke startet

Night & Fog Masters Men

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torgeir SnilsbergOK Moss55.01
2Jan Tore HenriksenNydalens SK56.42+1.41
3Tore BjørnerødOK Moss56.43+1.42
4Terje Wiig MathisenNydalens SK1.00.22+5.21
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.00.57+5.56
6Lars Petter EndresenMåren OK1.05.15+10.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Ove MartinsenHauketo IF1.06.18+11.17
8Kjetil KarlsenTeam Jeløy1.06.28+11.27
9Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.07.06+12.05
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.08.18+13.17
11Karl Aasmund ErøyOK Moss1.11.26+16.25
12Bjørn BakkevigHeming Orientering1.12.49+17.48
13Even Woldstad HanssenEiker OL1.13.34+18.33
14Hallvard FjærLillomarka OL1.15.52+20.51
15Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.15.54+20.53
16Øystein KildahlØstmarka OK1.15.55+20.54
17Peter KlavenessMåren OK1.16.23+21.22
18Christopher SchiveOK Moss1.19.17+24.16
19Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.21.26+26.25
20Are EriksenOslostudentenes IK1.22.52+27.51
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Sture OttesenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jon FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Jon FredriksenHauketo IFdiskvalifisert
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLikke startet
Rune TeiglandØstmarka OKikke startet
Tormod ØvergaardVestre Akers SKikke startet

D 13-16 C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Julie Sophie WoldOK Moss37.46
2Hanna RehnKolbotn og Skimt OL37.57+0.11
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss38.31+0.45
4Erika Lind-LarsenOK Moss44.52+7.06
5Erle Elise WoldOK Moss58.11+20.25
6Emma Aune JakobsenOK Moss1.02.57+25.11
6Tuva LundsrudOK Moss1.02.57+25.11

H 13-16 C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss33.11
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss52.31+19.20

Åpen C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm33.23
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL35.09+1.46
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering43.27+10.04
4Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering45.47+12.24
5Hanne WoldOK Moss52.21+18.58
6Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.04.24+31.01
7Ingrid Kristine YdseÅs-NMBU Orientering1.08.54+35.31
Marit-Elin IdenTeam Jeløydiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor