Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsserien løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 27 august 2019

N-åpen

2 110 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKfullført
Anders BergerudVarteig OLfullført
Elias Hauge BjuganHalden SKfullført
Aisha Rostveit ElmiOK Mossfullført
Aron Rostveit ElmiOK Mossfullført
Elida EspenesVarteig OLfullført
Milli EspenesVarteig OLfullført
Live Ek HedlundTrøsken ILfullført
Signe KjerkreitTrøsken ILfullført
Tora Marie KjerkreitTrøsken ILfullført
Pål Steinar KureSarpsborg OLfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Viktor Johannessen NilsenTrøsken ILfullført
Ahmed OmerTrøsken ILfullført
Mohammed OmerTrøsken ILfullført
Shirin OmerTrøsken ILfullført
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Olivia RoskifteOK Mossfullført
Sixten SandHalden SKfullført
Iver SkauenFredrikstad SKfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Troy StoksethHalden SKfullført
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SKikke startet
Trym StrømbergFredrikstad SKikke startet

D 9-10

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK22.1310.31
India HaavaldsenHalden SK32.4315.30
Elise HaugeSarpsborg OL52.1424.45
Tuva LundsrudOK Moss21.1610.04
Elise Holm NedrebøOK Moss38.5218.25

D 11-12

2 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie Holm NedrebøOK Moss32.4912.40
2Emma Aune JakobsenOK Moss35.31+2.4213.42
3Malin Husebye AamodtFredrikstad SK37.31+4.4214.29
4Thea KvalheimHalden SK40.05+7.1615.28
5Guro OttesenFredrikstad SK44.52+12.0317.19
Ingrid SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SKdiskvalifisert
Jenny DanevadFredrikstad SKikke startet

D 13-14

2 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Schmitt GranHalden SK31.4011.38
2Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL33.25+1.4512.17
3Erika Lind-LarsenOK Moss37.30+5.5013.47
4Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK39.27+7.4714.30
5Sigrid HaugeSarpsborg OL41.45+10.0515.20
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK47.47+16.0717.34
7Julie BrenåsVarteig OL51.54+20.1419.04
8Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK1.01.48+30.0822.43
9Viola VedvikOK Moss1.04.02+32.2223.32
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKdiskvalifisert

D 15-16

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK35.2311.22
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss36.58+1.3511.53
3Emma Helene OlsenHalden SK39.42+4.1912.45
4Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL43.45+8.2214.04
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK46.46+11.2315.02
6Julie Sophie WoldOK Moss50.45+15.2216.19
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK53.23+18.0017.09

D 17-20

3 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFossum IF45.4612.12
2Marie Lindløv JensenOK Moss56.27+10.4115.03
3Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK58.08+12.2215.30
4Nina Bianca  PedersenSarpsborg OL1.13.00+27.1419.28
5Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.21.36+35.5021.45
Mia Bohlin JønsbergGimle IFdiskvalifisert

H 9-10

2 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trym BreimoOK Moss50.3623.58
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK30.2414.24
Anders Rostveit ElmiOK Moss33.5316.03
Halvor Ek HedlundTrøsken IL53.0825.10
Cornelius KvevikFredrikstad SK56.2626.44
Isak SolbergFredrikstad SK21.3010.11
Sondre StrømbergFredrikstad SK28.0713.19
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK24.0811.26
Ville Emil WingstedtHalden SK20.229.39
Håkon BryggenHalden SKdiskvalifisert
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILikke startet

H 11-12

2 590 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selmer LøkenOK Moss32.1512.27
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss33.11+0.5612.48
3Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL39.39+7.2415.18
4Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK40.37+8.2215.40
5Alvar VedvikOK Moss42.21+10.0616.21
6Peder KjerkreitTrøsken IL42.29+10.1416.24
7Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL43.35+11.2016.49
8Fredrik SignebøenTistedal FL44.56+12.4117.20
9Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL50.49+18.3419.37
10Oskar RoskifteOK Moss57.31+25.1622.12
11Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL1.03.49+31.3424.38
12Axel SandvikHalden SK1.06.24+34.0925.38
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Brage KristiansenOK Mossdiskvalifisert

H 13-14

2 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL22.378.18
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK23.14+0.378.32
3Audun NordbyFredrikstad SK31.19+8.4211.30
4Martin BryggenHalden SK32.02+9.2511.46
5Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK36.04+13.2713.15
6Elias MosebekkHalden SK39.24+16.4714.29
7Sivert FinstadFredrikstad SK44.16+21.3916.16
8Birk BreimoOK Moss46.05+23.2816.56
9Sverre SandvikHalden SK53.38+31.0119.43
10Elias ThoresenHalden SK56.43+34.0620.51
Eivind ImrikFredrikstad SKbrutt

H 15-16

3 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK25.548.19
2Alfred BjørnerødOK Moss27.35+1.418.52
3Sondre LadimOK Moss30.29+4.359.48
4Peder HaugaardHalden SK34.26+8.3211.04
5Jonathan EylertsenHalden SK41.12+15.1813.14
6Peder BryggenHalden SK54.10+28.1617.25
7Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK54.51+28.5717.38
8Christoffer GzylOK Moss59.46+33.5219.13
William FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Herman Lien BackstrømHalden SKikke startet

H 17-20

3 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob TorgersenHalden SK39.2710.31
2Alf Kristian HelleHalden SK43.23+3.5611.34
3Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK47.59+8.3212.47
4Adam KristiansenOK Moss52.47+13.2014.04

D 10-20 Utvikling

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Josefin EylertsenHalden SK1.15.5829.13
Synne Marie JenssenHalden SK46.1317.46
Mathilde KlausenFredrikstad SK59.2122.49
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK34.3413.17
Hermine AndersenSarpsborg OLikke startet

H 10-20 Utvikling

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes BergerudVarteig OL1.07.3425.59
Jacob EylertsenHalden SK54.5221.06
Balder Hasvik LarsenHalden SK23.138.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor