Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

H19-20E

9 690 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind HjermstadFossum IF1.52.26
2Sebastian DalandKristiansand OK1.52.32+0.06
3Sindre R HoltHedrum OL1.54.06+1.40
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.56.41+4.15
5Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL1.56.51+4.25
6August Asheim BirkelandNTNUI1.59.00+6.34
7Aslak HeimdalKonnerud IL2.01.46+9.20
8Anders HaugskottOL Trollelg2.02.06+9.40
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF2.03.40+11.14
10Mats EidsmoFreidig2.09.19+16.53
11Rasmus MathisenPorsgrunn OL2.12.00+19.34
12Oscar LyngenFreidig2.15.01+22.35
13Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb2.15.11+22.45
14Even LindaasVang OL2.16.09+23.43
15Kristian Fredrik LynumFreidig2.24.47+32.21
16Knut KyrkjebøTIF Viking2.25.35+33.09
17Joar GjerdahlKonnerud IL2.39.28+47.02
18Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK2.50.43+58.17
19Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL2.54.01+1.01.35
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Sander ArntzenAsker Skiklubbbrutt
Marius AurebekkKristiansand OKbrutt
Jørgen BaklidKonnerud ILbrutt
Erlend BrendstuenHalden SKbrutt
Jostein Svaland DaleVang OLbrutt
Einar EkelandOddersjaa SSKbrutt
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringbrutt
Eskil FrøislandVang OLbrutt
Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteerbrutt
Niels Christian HellerudHalden SKbrutt
Erling HjermstadFossum IFbrutt
Elias JonssonNydalens SKbrutt
Scott JuvikIL Gularbrutt
Even-Johan KaspersenMo OKbrutt
Prøveløper L302 (2)NOTEAMbrutt
Lukas LilandNydalens SKbrutt
Njaal Ellegaard MelbyVang OLbrutt
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
Oskar Spets StorhovFreidigbrutt
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILbrutt
Emil StørmerFossum IFbrutt
Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerinbrutt
Lavran ThorstensenNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor