Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

D15

4 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn37.499.27
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)40.31+2.4210.07
3Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø41.14+3.2510.18
4Mille Baastad BergTyrving IL44.33+6.4411.08
5Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)44.37+6.4811.09
6Mathea Spets StorhovFreidig45.00+7.1111.15
7Klara GraversenIL BUL-Tromsø45.29+7.4011.22
8Vida Helland-HansenTyrving IL46.38+8.4911.39
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK47.11+9.2211.47
10Mina Akiko JohnsenSturla, IF47.20+9.3111.50
11Eline Horten JordetVingelen IL49.11+11.2212.17
12Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL52.27+14.3813.06
13Alida OftedalÅlgård Orientering52.28+14.3913.07
14Linnea HolstTyrving IL52.30+14.4113.07
15Maria GrovanOL Tønsberg og omegn52.30+14.4113.07
16Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering52.46+14.5713.11
17Eileen BjanesTyrving IL53.53+16.0413.28
18Kathinka Zahl HagenFossum IF55.53+18.0413.58
19Hannah Syrdal ØenHeming Orientering57.47+19.5814.26
20Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.00.10+22.2115.02
21Ingvild GustafssonKongsberg OL1.02.16+24.2715.34
22Anja HoleFørde IL1.09.43+31.5417.25
23Amanda AxelsonEiker OL1.29.11+51.2222.17
24Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.32.19+54.3023.04
Marie KvarmeSturla, IFdiskvalifisert

H15

4 890 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss43.448.56
2Christian Fredrik BorgIL Koll44.42+0.589.08
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK46.03+2.199.25
4Sondre LadimOK Moss46.07+2.239.25
5Sigurd RødnesOppsal Orientering46.44+3.009.33
6Benjamin GjoneSandefjord OK47.02+3.189.37
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)48.53+5.099.59
8Herman Lien BackstrømHalden SK49.12+5.2810.03
9Edvin AakreEgersund OK51.19+7.3510.29
10Martin Størmer-AntonsenNydalens SK51.48+8.0410.35
11Ask OlaussenOppsal Orientering52.02+8.1810.38
12Axel AaldeNydalens SK52.04+8.2010.38
13Eirik FrostAlta OL52.10+8.2610.40
14Emil Reinertsen LeroyerFreidig52.35+8.5110.45
15Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)52.42+8.5810.46
16Halvor LøkenKongsberg OL52.51+9.0710.48
17Sindre Vie StrislandFossum IF53.19+9.3510.54
18Markus RichterSandnes IL (Rogaland)54.07+10.2311.04
19Eirik Vie StrislandFossum IF56.46+13.0211.36
20Mikael BirkelundAsker Skiklubb58.02+14.1811.52
21Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)59.29+15.4512.09
22Arne BerganKongsberg OL59.32+15.4812.10
23Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL59.33+15.4912.10
24Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL59.38+15.5412.11
25Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss1.01.12+17.2812.30
26Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.02.43+18.5912.49
27Oliver LarsenMo OK1.03.55+20.1113.04
28Brage Bell LysakerFana IL1.04.32+20.4813.11
29Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.04.46+21.0213.14
30Tord RomundstadNidarøst OK1.06.35+22.5113.36
31Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.06.54+23.1013.40
32Hallvard TjentlandLardal OL1.07.40+23.5613.50
33Vilmer NybergAsker Skiklubb1.09.11+25.2714.08
34Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.10.10+26.2614.20
35Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.20.13+36.2916.24
36Henrik Andreas TømtIL Imås1.33.48+50.0419.10
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Martin Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D16

4 700 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK46.189.51
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.34+1.1610.07
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL51.06+4.4810.52
4Kristine Bog VikaneFana IL51.57+5.3911.03
5Mari EidsmoFreidig52.34+6.1611.11
6Selma HøivoldKongsberg OL53.16+6.5811.20
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL54.34+8.1611.36
8Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK55.30+9.1211.48
9Eline SchjervenLardal OL57.31+11.1312.14
10Ane Malene KolstadFreidig1.00.29+14.1112.52
11Konstanse MoholthKongsberg OL1.02.25+16.0713.16
12Tiril HolenKonnerud IL1.04.02+17.4413.37
13Julie BerntzenFet OL1.04.16+17.5813.40
14Mari BrendeFossum IF1.04.17+17.5913.40
15Trude MarkhusVerdal OK1.05.27+19.0913.55
16Mari ØverbyKongsberg OL1.05.31+19.1313.56
17Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.05.33+19.1513.56
18Marie Roll-TørnqvistFana IL1.06.00+19.4214.02
19Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.06.11+19.5314.04
20Hedda SpangbergKonnerud IL1.06.18+20.0014.06
21Astrid RognstadHadeland OL1.07.54+21.3614.26
22Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.08.06+21.4814.29
23Johanne Rognerud BøeFossum IF1.11.20+25.0215.10
24Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.14.55+28.3715.56
25Emma EngehultNotodden OL1.15.08+28.5015.59
26Ingrid MobråthenBotne SK1.16.29+30.1116.16
27Ida SolliMo OK1.17.16+30.5816.26
28Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.21.55+35.3717.25
29Kristin LundanesEmblem IL1.22.56+36.3817.38
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H16

5 760 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø52.429.08
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK52.46+0.049.09
3Brage TakleKristiansand OK54.13+1.319.24
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK54.52+2.109.31
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK57.48+5.0610.02
6Sigurd Saxe SandvikHalden SK1.01.45+9.0310.43
7Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.03.03+10.2110.56
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.03.37+10.5511.02
9Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.03.53+11.1111.05
10Mikkel BerglundRingerike OL1.06.48+14.0611.35
11Mats LindaasElverum OK1.09.47+17.0512.06
12Rolf Andreas BergNydalens SK1.11.57+19.1512.29
13Per Ingvar TollehaugEiker OL1.15.38+22.5613.07
14Johan EgerKongsberg OL1.15.42+23.0013.08
15Elias StubberudNydalens SK1.22.22+29.4014.17
16Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.22.23+29.4114.18
17Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.22.25+29.4314.18
18Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.22.25+29.4314.18
19Kristian Norum MeløysundNydalens SK1.23.22+30.4014.28
20Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.29.01+36.1915.27
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.37.27+44.4516.55
22Tor Erling GjølsjøOK Moss1.38.17+45.3517.03
23Erlend AuneByåsen IL1.39.41+46.5917.18
24Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.48.07+55.2518.46
25Birk Felland SætnanFossum IF1.50.12+57.3019.07
26Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.51.19+58.3719.19
27Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.56.02+1.03.2020.08
Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Erlend LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert

D17-18 E

5 690 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg1.02.0710.55
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.04.29+2.2211.19
3Kristine KravdalGjø-Vard OL1.05.38+3.3111.32
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.06.31+4.2411.41
5Marte Madslien BakkenNydalens SK1.06.41+4.3411.43
6Tina KallesonOppsal Orientering1.07.55+5.4811.56
7Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.10.03+7.5612.18
8Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.10.48+8.4112.26
9Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering1.10.59+8.5212.28
10Elise AusenPorsgrunn OL1.13.48+11.4112.58
11Tuva Aas StræteRingerike OL1.13.51+11.4412.58
12Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.14.35+12.2813.06
13Ea LunøeNydalens SK1.16.11+14.0413.23
14Ingrid LamarkGanddal IL1.17.19+15.1213.35
15Malene Teresia JebsenHeming Orientering1.17.33+15.2613.37
16Stine AuneNidarøst OK1.17.39+15.3213.38
17Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.17.42+15.3513.39
18Ingvild LangeggenKongsberg OL1.17.46+15.3913.40
19Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.17.54+15.4713.41
20Christine HoenEiker OL1.18.43+16.3613.50
21Malene InstanesSturla, IF1.20.40+18.3314.10
22Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.21.03+18.5614.14
23Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.25.06+22.5914.57
24Ingeborg RognstadHadeland OL1.26.18+24.1115.10
25Solveig Moen LetmolieEiker OL1.26.49+24.4215.15
26Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.33.54+31.4716.30
27Marie Lindløv JensenOK Moss1.34.48+32.4116.39
28Ine InstanesSturla, IF1.34.49+32.4216.39
29Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.34.52+32.4516.40
30Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.35.54+33.4716.51
31Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.37.22+35.1517.06
32Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.37.45+35.3817.10
33Oda Isnes TyseEiker OL1.40.36+38.2917.40
34Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.58.27+56.2020.49
35Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.58.34+56.2720.50
Stella HolmboeTyrving ILdiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Anna Jacobsen-GaskiBardu ILdiskvalifisert

H17-18E

7 080 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.00.178.30
2Jonas GrønliFreidig1.01.33+1.168.41
3Lars Young VikNydalens SK1.03.03+2.468.54
4Simen Spets StorhovFreidig1.03.23+3.068.57
5Mikkel HoltFreidig1.03.26+3.098.57
6David RundeKristiansand OK1.03.32+3.158.58
7Lars SandstadFreidig1.05.38+5.219.16
8Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.06.19+6.029.22
9Anders VestølVegårshei IL1.06.25+6.089.22
10Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.06.50+6.339.26
11Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.06.58+6.419.27
12Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.07.50+7.339.34
13Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.08.43+8.269.42
14Vetle DrageKongsberg OL1.09.16+8.599.47
15Johan Kristian UndelandSturla, IF1.09.56+9.399.52
16Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.09.57+9.409.52
17Jørgen SchjølbergTynset IF1.10.01+9.449.53
18Håkon HolstadFreidig1.10.04+9.479.53
19Tobias EspedalNydalens SK1.10.15+9.589.55
20Birk Bell LysakerFana IL1.10.16+9.599.55
21Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.10.58+10.4110.01
22Tobias RøddeGanddal IL1.11.12+10.5510.03
23Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.11.28+11.1110.05
24Eivind Berner MyhreFossum IF1.12.02+11.4510.10
25Erlend Odd BergeKristiansand OK1.13.29+13.1210.22
26Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.14.07+13.5010.28
27Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.14.08+13.5110.28
28Åsmund SlokvikNotodden OL1.14.32+14.1510.31
29Halvard KornmoPorsgrunn OL1.15.26+15.0910.39
30Viljan van RaaijHedrum OL1.15.38+15.2110.40
31Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.15.57+15.4010.43
32Kristian ØstermannHeming Orientering1.16.16+15.5910.46
33Eirik ImrikFredrikstad SK1.16.21+16.0410.47
34Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.16.34+16.1710.48
35Gaute FosstveitRaumar Orientering1.17.40+17.2310.58
36Henrik ReuschHeming Orientering1.17.42+17.2510.58
37Henrik R HoltHedrum OL1.18.17+18.0011.03
38Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.18.29+18.1211.05
39Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.19.30+19.1311.13
40Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.20.45+20.2811.24
41Jo Even KolstadFreidig1.21.25+21.0811.29
42Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.21.56+21.3911.34
43August Syrdal ØenHeming Orientering1.21.59+21.4211.34
44Ferdinand FremmingHeming Orientering1.26.00+25.4312.08
45Johannes LangaasNidarøst OK1.26.05+25.4812.09
46Alf Kristian HelleHalden SK1.26.33+26.1612.13
47Kristoffer FjæreHedrum OL1.31.57+31.4012.59
48Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1.36.23+36.0613.36
Iver RingheimLarvik OKdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Eskil FrischknechtAlta OLdiskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

D19-20 E

6 040 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF58.539.44
2Ida KristianssonHalden SK59.09+0.169.47
3Ragnhild EideByåsen IL59.09+0.169.47
4Aurora GjølsjøOK Moss1.01.19+2.2610.09
5Pernille KatlaFossum IF1.02.01+3.0810.16
6Marlin HaavengenKongsberg OL1.03.43+4.5010.32
7Helene EgerKongsberg OL1.04.03+5.1010.36
8Hanne VassendPorsgrunn OL1.04.23+5.3010.39
9Thea DyrkornNTNUI1.04.44+5.5110.43
10Lene Berg HanssenByåsen IL1.04.45+5.5210.43
11Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.06.14+7.2110.57
12Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.08.48+9.5511.23
13Vera MelkildFreidig1.08.53+10.0011.24
14Agnethe HasliBækkelagets SK1.09.08+10.1511.26
15Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.12.10+13.1711.56
16Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.15.17+16.2412.27
17Kristina VollHaugesund IL Orientering1.16.19+17.2612.38
18Hedda Raadal BjørloHalden SK1.16.28+17.3512.39
19Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.16.30+17.3712.39
20Linn Mei WaalerMåren OK1.17.18+18.2512.47
21Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.17.25+18.3212.49
22Maria Ulseth SylteFreidig1.18.48+19.5513.02
23Ingrid HasaasFossum IF1.26.27+27.3414.18
24Sofie AndersenBOK1.50.42+51.4918.19
Aurora MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

H19-20E

9 690 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind HjermstadFossum IF1.13.497.37
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.14.04+0.157.38
3Sebastian DalandKristiansand OK1.14.36+0.477.41
4Sindre R HoltHedrum OL1.15.26+1.377.47
5Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL1.16.28+2.397.53
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.18.22+4.338.05
7Marius AurebekkKristiansand OK1.19.30+5.418.12
8Anders HaugskottOL Trollelg1.20.01+6.128.15
9August Asheim BirkelandNTNUI1.20.03+6.148.15
10Aslak HeimdalKonnerud IL1.20.22+6.338.17
11Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.27.36+13.479.02
12Oscar LyngenFreidig1.28.00+14.119.04
13Even LindaasVang OL1.28.58+15.099.10
14Mats EidsmoFreidig1.29.38+15.499.15
15Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.30.55+17.069.22
16Kristian Fredrik LynumFreidig1.32.04+18.159.30
17Scott JuvikIL Gular1.37.00+23.1110.00
18Knut KyrkjebøTIF Viking1.38.23+24.3410.09
19Joar GjerdahlKonnerud IL1.41.25+27.3610.27
20Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.42.40+28.5110.35
21Emil StørmerFossum IF1.49.00+35.1111.14
22Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.50.10+36.2111.22
23Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.57.40+43.5112.08
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Erlend BrendstuenHalden SKdiskvalifisert
Jostein Svaland DaleVang OLdiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Lavran ThorstensenNTNUIdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbbrutt
Jørgen BaklidKonnerud ILbrutt

D21-E

8 760 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL1.23.349.32
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.23.50+0.169.34
3Elena RoosHalden SK1.23.55+0.219.34
4Lone BrochmannBækkelagets SK1.26.41+3.079.53
5Runa FremstadLarvik OK1.27.22+3.489.58
6Kine GulliksenBækkelagets SK1.27.30+3.569.59
7Charlotte WatsonLillomarka OL1.27.51+4.1710.01
8Bodil HelgerudHalden SK1.30.07+6.3310.17
9Irina NybergAlfta-Ösa OK1.30.42+7.0810.21
10Karen Oline KolstadNTNUI1.33.06+9.3210.37
11Tilla Farnes HennumNTNUI1.34.10+10.3610.44
12Emma ArnesenByåsen IL1.36.13+12.3910.59
13Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.39.32+15.5811.21
14Therese HaareKonnerud IL1.40.39+17.0511.29
15Nina Asheim BirkelandNTNUI1.40.51+17.1711.30
16Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.41.48+18.1411.37
17Cecilie AndersenBOK1.43.43+20.0911.50
18Malin SandstadNTNUI1.46.15+22.4112.07
19Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.47.06+23.3212.13
20Anne EikenNTNUI1.48.40+25.0612.24
21Sunniva OmdalNTNUI1.57.50+34.1613.27
22Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL2.04.30+40.5614.12
23Helene OmdalNTNUI2.05.17+41.4314.18
24Marte Hoff HagenNTNUI2.06.47+43.1314.28
25Line SølbergIL Leik2.07.37+44.0314.34
26Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus2.19.08+55.3415.52
Åsne Skram TrømborgNTNUIdiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert
Marthe GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Beatrice LawBOKdiskvalifisert
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKdiskvalifisert

H21-E

11 590 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI1.23.507.13
2Dag BlandkjennKristiansand OK1.23.51+0.017.14
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.24.48+0.587.18
4Emil AhlbäckFossum IF1.25.10+1.207.20
5Olle BoströmTyrving IL1.25.48+1.587.24
6Oskar RøenVaregg Fleridrett1.27.20+3.307.32
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.27.49+3.597.34
8Vegard DanielsenKristiansand OK1.27.49+3.597.34
9Florian HowaldTampereen Pyrintö1.28.08+4.187.36
10Jo Forseth IndgaardFrol IL1.28.29+4.397.38
11Anders VisterNydalens SK1.28.40+4.507.39
12Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.29.08+5.187.41
13Jostein TandbergNTNUI1.30.05+6.157.46
14Anders NordbergNydalens SK1.30.11+6.217.46
15Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.30.12+6.227.46
16Isak BergsetFrol IL1.30.24+6.347.47
17Oskar AndrénIL Leik1.31.11+7.217.52
18Stian SundsvikFrol IL1.31.53+8.037.55
19Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.32.00+8.107.56
20Ludvig RødnesOppsal Orientering1.32.56+9.068.01
21Brodie NankervisLillomarka OL1.33.24+9.348.03
22Simon JakobssonFrol IL1.33.53+10.038.06
23Andreas SølbergIL Leik1.34.57+11.078.11
24Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.35.13+11.238.12
25Bjørn LundanesNTNUI1.35.21+11.318.13
26Olai Stensland LillevoldNTNUI1.35.25+11.358.13
27Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.35.38+11.488.15
28Herman Ryen MartinsenNTNUI1.36.19+12.298.18
29Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.36.58+13.088.21
30Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK1.37.00+13.108.22
31Håvard WedegeFredrikstad SK1.37.15+13.258.23
32Andreas G. PoldenNydalens SK1.38.02+14.128.27
33Magnus SvingheimRaumar Orientering1.39.10+15.208.33
34Henrik EijsinkNydalens SK1.40.17+16.278.39
35Ola KeiseråsIL Leik1.41.46+17.568.46
36Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.48.45+24.559.22
37Olav VestølVegårshei IL1.48.51+25.019.23
38Torkil Eide SolstadTyrving IL1.49.20+25.309.26
39Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.49.35+25.459.27
40Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1.49.59+26.099.29
41Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.00.58+37.0810.26
42Are WigaardNTNUI2.05.32+41.4210.49
43Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI2.17.28+53.3811.51
44Itsuki ItoKOLC2.19.34+55.4412.02
Håvard HagaNydalens SKdiskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIdiskvalifisert
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OLdiskvalifisert
Kristian GræsliHamar OKdiskvalifisert
Martin Borge HeirNTNUIdiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Sander H. RogndokkenNydalens SKdiskvalifisert
Thomas TubbehaugenOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor