Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

Alfta-Ösa OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Irina NybergD21-E (77)49.10+5.0611.45

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Eirik FrostH15 (81)41.11+5.4913.40
36Eskil FrischknechtH17-18E (111)57.24+18.0114.59

Asker Skiklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne StrandD19-20 E (60)43.0611.54
2Sander ArntzenH19-20E (69)36.34+0.218.49
3Mikael BirkelundH15 (81)37.40+2.1812.30
6Jakob RastadH15 (81)40.51+5.2913.34
9Anna Øfsthus GravirD17-18 E (86)50.11+11.0715.04
14Henrik Fredriksen AasH19-20E (69)42.37+6.2410.17
18Simen Aure SkogedalH16 (68)1.06.52+26.5917.30
21Vegard GulbrandsenH21-E (137)51.44+10.289.34
36Mathias NyhaugH15 (81)1.05.57+30.3521.54
40Sondre YtterbøH17-18E (111)58.56+19.3315.23
Bjørnar LøvliH21-E (137)diskvalifisert
Vilmer NybergH15 (81)brutt

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Anna Jacobsen-GaskiD17-18 E (86)1.01.48+22.4418.33

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kaja Samuelsen SkiriD17-18 E (86)51.19+12.1515.24
Jesper HelliksrudH16 (68)diskvalifisert

BOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Cecilie AndersenD21-E (77)51.09+7.0512.14
34Sofie AndersenD19-20 E (60)1.36.51+53.4526.45
40Beatrice LawD21-E (77)2.04.40+1.20.3629.49

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Ingrid MobråthenD16 (68)57.05+21.3420.32

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Lene Berg HanssenD19-20 E (60)50.05+6.5913.50
14Ragnhild EideD19-20 E (60)51.31+8.2514.13
16Petter Liabakk EriksenH17-18E (111)46.46+7.2312.12
22Erlend AuneH16 (68)1.12.06+32.1318.52
23Emma ArnesenD21-E (77)52.24+8.2012.32
44Øyvind WiggenH21-E (137)1.00.17+19.0111.09

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lone BrochmannD21-E (77)45.23+1.1910.51
11Kine GulliksenD21-E (77)47.58+3.5411.28
11Ralph StreetH21-E (137)48.06+6.508.54
26Marthe GløersenD21-E (77)53.41+9.3712.50
31Agnethe HasliD19-20 E (60)1.11.24+28.1819.43
43Vetle ChristiansenH21-E (137)1.00.00+18.4411.06
72Vegard Ølstad DalbergH21-E (137)1.32.57+51.4117.12

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Dag Steinar RagvinH21-E (137)1.03.53+22.3711.49

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Edvin AakreH15 (81)42.21+6.5914.04

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Oda Isnes TyseD17-18 E (86)56.46+17.4217.02
23Solveig Moen LetmolieD17-18 E (86)58.21+19.1717.31
24Amanda AxelsonD15 (50)1.46.38+1.10.3540.51
28Per Ingvar TollehaugH16 (68)1.53.31+1.13.3829.42
33Lotte MyklemyrD19-20 E (60)1.16.14+33.0821.03
35Christine HoenD17-18 E (86)1.07.49+28.4520.21

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Mats LindaasH16 (68)59.12+19.1915.29
14Sander Tonjer FingarsenH16 (68)1.00.23+20.3015.48
Gaute LindaasH16 (68)diskvalifisert

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Kristin LundanesD16 (68)55.48+20.1720.04

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kristine Bog VikaneD16 (68)47.16+11.4517.00
16Brage Bell LysakerH15 (81)44.34+9.1214.48
23Birk Bell LysakerH17-18E (111)49.12+9.4912.50
29Marie Roll-TørnqvistD16 (68)1.01.17+25.4622.02

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ragnhild Mathea HelmersenD16 (68)44.47+9.1616.06
Julie BerntzenD16 (68)diskvalifisert

Fossum IF

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Pernille KatlaD19-20 E (60)43.17+0.1111.57
4Øyvind HjermstadH19-20E (69)38.37+2.249.19
10Sindre Vie StrislandH15 (81)42.11+6.4914.00
10Gunvor Hov HøydalD21-E (77)47.57+3.5311.28
10Victoria Hæstad BjørnstadD19-20 E (60)49.30+6.2413.40
14Johanne Rognerud BøeD16 (68)47.31+12.0017.05
16Ingrid G. KvålsgardD19-20 E (60)53.45+10.3914.50
16Ragnhild HjermstadD21-E (77)49.38+5.3411.52
17Eirik Vie StrislandH15 (81)45.02+9.4014.57
17Gustav Andresen SkotteH16 (68)1.06.13+26.2017.20
18Karen Hoel JomaasD17-18 E (86)55.24+16.2016.38
18Erik Hæstad BjørnstadH19-20E (69)45.18+9.0510.56
19Ingrid HasaasD19-20 E (60)58.31+15.2516.09
19Einar MelsomH21-E (137)50.44+9.289.23
20Marius BakkeH17-18E (111)47.58+8.3512.31
21Kathinka Zahl HagenD15 (50)1.05.07+29.0424.56
24Birk Felland SætnanH16 (68)1.22.02+42.0921.28
24Rikke Blakkestad IngesenD19-20 E (60)1.01.23+18.1716.57
25Henrik WoldeneH16 (68)1.23.14+43.2121.47
26Emil AhlbäckH21-E (137)52.22+11.069.41
29Mikkel KatlaH17-18E (111)52.31+13.0813.42
30Vebjørn Blom-HagenH17-18E (111)53.05+13.4213.51
32Mari BrendeD16 (68)1.01.56+26.2522.16
38Eivind Berner MyhreH17-18E (111)57.51+18.2815.06
Børge Nilsen BergH15 (81)diskvalifisert
Sondre Zahl HagenH17-18E (111)diskvalifisert
Emil StørmerH19-20E (69)diskvalifisert
Erling HjermstadH19-20E (69)diskvalifisert

Fothills Wanderers Orienteerin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Michael SvobodaH19-20E (69)diskvalifisert

Fredrikstad SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Martin HubmannH21-E (137)45.04+3.488.20
7Sivert PoppeH16 (68)52.34+12.4113.45
17Hans Petter MathisenH21-E (137)49.51+8.359.13
20Håvard WedegeH21-E (137)51.02+9.469.27
30Christian Riddervold KahrsH21-E (137)53.16+12.009.51
32Oliver Hagaseth MydskeH19-20E (69)1.08.03+31.5016.26
45Runar Saur ModahlH17-18E (111)1.05.16+25.5317.02
47Kristoffer B. HelminsenH17-18E (111)1.07.23+28.0017.35
Adine Blakkestad IngesenD17-18 E (86)diskvalifisert
Bendik EliassenH17-18E (111)diskvalifisert
Thomas BlomkvistH16 (68)diskvalifisert
Eirik ImrikH17-18E (111)brutt

Freidig

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ane Malene KolstadD16 (68)37.22+1.5113.26
2Mathea Spets StorhovD15 (50)37.22+1.1914.19
4Lars SandstadH17-18E (111)41.45+2.2210.54
5Mari EidsmoD16 (68)40.09+4.3814.26
5Simen Spets StorhovH17-18E (111)41.46+2.2310.54
6Mikkel HoltH17-18E (111)41.48+2.2510.54
8Mats EidsmoH19-20E (69)39.41+3.289.35
11Jo Even KolstadH17-18E (111)44.30+5.0711.37
12Håvard Sandstad EidsmoH21-E (137)48.40+7.249.00
14Jonas GrønliH17-18E (111)45.29+6.0611.52
17Maria Ulseth SylteD19-20 E (60)54.56+11.5015.10
19Oscar LyngenH19-20E (69)47.01+10.4811.21
22Emil Reinertsen LeroyerH15 (81)48.43+13.2116.11
22Vera MelkildD19-20 E (60)1.00.32+17.2616.43
26Kristian Fredrik LynumH19-20E (69)52.43+16.3012.44
28Dina ReitanD19-20 E (60)1.04.36+21.3017.50
Håkon HolstadH17-18E (111)diskvalifisert

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Stian SundsvikH21-E (137)46.12+4.568.33
7Eirin Svanøe-HafstadD21-E (77)47.13+3.0911.17
15Isak BergsetH21-E (137)49.06+7.509.05
18Jo Forseth IndgaardH21-E (137)50.30+9.149.21
Camilla HengebølD21-E (77)diskvalifisert
Simon JakobssonH21-E (137)diskvalifisert
Carl Petter LyngenH21-E (137)brutt

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Anja HoleD15 (50)51.26+15.2319.42

Ganddal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimD17-18 E (86)39.0411.43
12Clemens Sundby ØxnevadH17-18E (111)44.57+5.3411.44
18Øyvind LamarkH15 (81)45.28+10.0615.06
21Tobias RøddeH17-18E (111)48.28+9.0512.39
26Ingrid LamarkD17-18 E (86)1.01.16+22.1218.23
Andreas Nybak UrdalH16 (68)brutt

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kristine KravdalD17-18 E (86)49.54+10.5014.59
18Emma Visted-HansenD15 (50)59.55+23.5222.57
31Annar Erlien SolerødH15 (81)59.05+23.4319.37

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Grunde IsaksætreH17-18E (111)49.28+10.0512.54

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Ingeborg RognstadD17-18 E (86)55.16+16.1216.35
26Astrid RognstadD16 (68)1.00.04+24.3321.36

Halden SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav LundanesH21-E (137)41.167.38
2Elena RoosD21-E (77)45.08+1.0410.47
4Idun Kristine Felde OlaussenD19-20 E (60)45.36+2.3012.35
4Bodil HelgerudD21-E (77)46.23+2.1911.05
6Sigurd Saxe SandvikH16 (68)49.11+9.1812.52
8Ida KristianssonD19-20 E (60)49.10+6.0413.34
10Niels Christian HellerudH19-20E (69)41.08+4.559.56
15Erlend BrendstuenH19-20E (69)44.03+7.5010.38
18Karoline AuneD19-20 E (60)56.30+13.2415.36
25Herman Lien BackstrømH15 (81)51.19+15.5717.02
31Ane Sofie Næss BjørgulD21-E (77)1.03.39+19.3515.13
44Alf Kristian HelleH17-18E (111)1.03.12+23.4916.30
50Emil WingstedtH21-E (137)1.01.53+20.3711.27
Hedda Raadal BjørloD19-20 E (60)diskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Vegard RanestadH16 (68)1.00.27+20.3415.49
69Kristian GræsliH21-E (137)1.25.28+44.1215.49

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigurd Paulsen VieH17-18E (111)39.35+0.1210.20
9Aleksander JørgensenH16 (68)54.00+14.0714.08
21Kristina VollD19-20 E (60)1.00.09+17.0316.36
37Ingvild Paulsen VieD21-E (77)1.09.14+25.1016.33
Eivind EngløkkH16 (68)brutt

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sindre R HoltH19-20E (69)38.40+2.279.20
9Viljan van RaaijH17-18E (111)43.31+4.0811.21
46Henrik R HoltH17-18E (111)1.05.44+26.2117.09
48Kristoffer FjæreH17-18E (111)1.12.12+32.4918.51

Heming Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Malene Teresia JebsenD17-18 E (86)45.12+6.0813.34
10Maya Jones ArnesenD17-18 E (86)50.50+11.4615.15
12Hanna Eckhardt AndersenD17-18 E (86)51.14+12.1015.23
17Hannah Syrdal ØenD15 (50)56.13+20.1021.32
17Magnus Eide-FredriksenH17-18E (111)47.11+7.4812.19
20Ida Marie FlågenD16 (68)56.28+20.5720.18
22Kristian ØstermannH17-18E (111)49.04+9.4112.48
25Bjørn Anders FlågenH19-20E (69)50.16+14.0312.08
30Petter Astrup ArnesenH19-20E (69)58.42+22.2914.10
31August Syrdal ØenH17-18E (111)53.28+14.0513.57
36Ella BerstadD16 (68)1.16.46+41.1527.36
39Henrik ReuschH17-18E (111)58.25+19.0215.15
41Ferdinand FremmingH17-18E (111)59.27+20.0415.31
41Harald Astrup ArnesenH21-E (137)58.22+17.0610.48
Fridtjof ReuschH15 (81)diskvalifisert

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Malin HaugeD17-18 E (86)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Rasmus Palmqvist AslaksenH21-E (137)54.06+12.5010.01

IK Grane Arendal Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Sivert Møklegård PihlH17-18E (111)47.28+8.0512.23
23Lise MikkelsenD16 (68)58.29+22.5821.02
25Ine MikkelsenD16 (68)59.42+24.1121.28
27Christine MikkelsenD21-E (77)53.54+9.5012.53
39Stig AlvestadH21-E (137)57.05+15.4910.34
40Elias Vågsnes SælsbråtenH15 (81)1.57.59+1.22.3739.11
52Magnus FossumH17-18E (111)1.21.41+42.1821.19
Amalie RingvollD15 (50)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Klara GraversenD15 (50)42.47+6.4416.23
8Hans UrsetH16 (68)53.46+13.5314.04
9Elisa Götsch IversenD15 (50)47.00+10.5718.00
19Jonatan GraversenH17-18E (111)47.37+8.1412.25
71KyongSa RiH21-E (137)1.29.35+48.1916.35

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Eli Fjellbirkeland JohannesenD19-20 E (60)1.12.02+28.5619.53
36Mari Fjellbirkeland JohannesenD17-18 E (86)1.08.12+29.0820.28
Scott JuvikH19-20E (69)diskvalifisert

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Henrik Andreas TømtH15 (81)1.02.35+27.1320.47

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Christian Fredrik BorgH15 (81)35.32+0.1011.48

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Line SølbergD21-E (77)53.24+9.2012.46
29Andreas SølbergH21-E (137)52.45+11.299.46
35Oskar AndrénH21-E (137)55.05+13.4910.12
52Ola KeiseråsH21-E (137)1.02.42+21.2611.36

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Peder Aabogen HaugaardH16 (68)1.05.03+25.1017.01
38Gea Øiseth BedinD17-18 E (86)1.14.56+35.5222.30
Amund Øiseth BedinH16 (68)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Alva Marika NiklassonD16 (68)39.14+3.4314.06
42Celine YtternesD17-18 E (86)1.20.47+41.4324.15

KOLC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Itsuki ItoH21-E (137)1.12.22+31.0613.24

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Atle Nikolai WølloH16 (68)48.52+8.5912.47
5Marlin HaavengenD19-20 E (60)45.41+2.3512.37
8Vetle DrageH17-18E (111)42.36+3.1311.07
10Ingvild GustafssonD15 (50)47.18+11.1518.07
11Tale StrandD17-18 E (86)50.55+11.5115.17
12Selma HøivoldD16 (68)45.43+10.1216.26
13Helene EgerD19-20 E (60)51.19+8.1314.10
15Ingvild LangeggenD17-18 E (86)52.05+13.0115.38
15Mari ØverbyD16 (68)47.38+12.0717.08
15Halvor LøkenH15 (81)43.42+8.2014.31
18Konstanse MoholthD16 (68)50.40+15.0918.13
23Helene Brandal SøftingD15 (50)1.33.01+56.5835.38
23Aurora MoholthD19-20 E (60)1.00.43+17.3716.46
24Damien RenardH21-E (137)52.05+10.499.38
30Arne BerganH15 (81)56.53+21.3118.53
43Rolf Trygve HaugH17-18E (111)1.02.51+23.2816.24
43Elisabeth Brandal SøftingD17-18 E (86)1.25.37+46.3325.42
54Petter ReinemoH21-E (137)1.04.42+23.2611.58
Erlend LangeggenH16 (68)diskvalifisert
Johan EgerH16 (68)diskvalifisert

Konnerud IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Thea Sildnes BaklidD19-20 E (60)48.35+5.2913.25
7Jørgen BaklidH19-20E (69)39.06+2.539.26
10Mille Vasshaug JægtvikD16 (68)43.12+7.4115.32
11Aslak HeimdalH19-20E (69)41.24+5.1110.00
24Hedda SpangbergD16 (68)59.05+23.3421.15
24Maiken Økern HågårdD21-E (77)53.20+9.1612.45
29Joar GjerdahlH19-20E (69)58.03+21.5014.01
30Therese HaareD21-E (77)58.09+14.0513.54
32Amanda Skyttersæter SaugerudD17-18 E (86)1.05.36+26.3219.41
35Tiril HolenD16 (68)1.08.23+32.5224.35

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3David RundeH17-18E (111)40.32+1.0910.34
3Sebastian DalandH19-20E (69)37.56+1.439.09
4Brage TakleH16 (68)44.06+4.1311.32
9Dag BlandkjennH21-E (137)47.31+6.158.47
22Vegard DanielsenH21-E (137)51.53+10.379.36
33Simon Beckmann KristiansenH17-18E (111)54.17+14.5414.10
35Erlend Odd BergeH17-18E (111)56.41+17.1814.47
53Odd Kristian Hagen MyreH17-18E (111)1.26.22+46.5922.33
Eirik Heddeland MartensH21-E (137)diskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenH21-E (137)diskvalifisert
Marius AurebekkH19-20E (69)diskvalifisert

Lardal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kristin Melby JacobsenD16 (68)41.17+5.4614.51
8Eline SchjervenD16 (68)42.52+7.2115.25
22Mina SchjervenD17-18 E (86)57.22+18.1817.13
27Hallvard TjentlandH15 (81)52.12+16.5017.20
29Anne Omholt BerrefjordD19-20 E (60)1.06.22+23.1618.20

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Runa FremstadD21-E (77)48.00+3.5611.28
13Henrik Kaupang LyeH15 (81)43.06+7.4414.19
28Iver RingheimH17-18E (111)52.19+12.5613.39
31Ida Sofie HjortlandD17-18 E (86)1.05.21+26.1719.37

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ole Gunnar Kleppa MadslienH15 (81)37.45+2.2312.32
9Birgit Dorthea Kleppa MadslienD16 (68)43.00+7.2915.28
20Serine JørgensenD15 (50)1.03.34+27.3124.21
38Andreas Svingheim MagerøyH21-E (137)56.41+15.2510.29

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Charlotte WatsonD21-E (77)46.56+2.5211.13
34Brodie NankervisH21-E (137)54.58+13.4210.10

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Emilie Westli AndersenD21-E (77)51.37+7.3312.20

Mo OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Even-Johan KaspersenH19-20E (69)48.03+11.5011.36
30Ida SolliD16 (68)1.01.31+26.0022.07
33Oliver LarsenH15 (81)1.01.22+26.0020.23
68Lars SolliH21-E (137)1.24.32+43.1615.39

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Linn Mei WaalerD19-20 E (60)1.04.04+20.5817.41

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Tord RomundstadH15 (81)1.07.58+32.3622.34
41Stine AuneD17-18 E (86)1.16.51+37.4723.04
50Johannes LangaasH17-18E (111)1.14.28+35.0519.26

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Emma EngehultD16 (68)49.33+14.0217.49
32Åsmund SlokvikH17-18E (111)53.47+14.2414.02
74Robert FredriksenH21-E (137)2.12.00+1.30.4424.26

NTNUI

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun HeimdalH21-E (137)41.30+0.147.41
6August Asheim BirkelandH19-20E (69)38.57+2.449.24
6Ane DyrkornD19-20 E (60)47.18+4.1213.03
9Tilla Farnes HennumD21-E (77)47.31+3.2711.22
11Thea DyrkornD19-20 E (60)49.32+6.2613.40
14Åsne Skram TrømborgD21-E (77)49.09+5.0511.45
14Rasmus Rørholt TheisenH21-E (137)48.59+7.439.04
17Karen Oline KolstadD21-E (77)50.01+5.5711.57
18Tonje VassendD21-E (77)50.03+5.5911.58
22Malin SandstadD21-E (77)51.38+7.3412.21
28Anne EikenD21-E (77)55.24+11.2013.15
29Nina Asheim BirkelandD21-E (77)58.01+13.5713.52
31Lavran ThorstensenH19-20E (69)1.01.22+25.0914.49
33Tonje Aasheim NymarkD21-E (77)1.05.21+21.1715.38
33Ulrik Astrup ArnesenH21-E (137)54.11+12.5510.02
34Marte Hoff HagenD21-E (77)1.07.38+23.3416.10
36Camilla ÖhmanD21-E (77)1.09.09+25.0516.32
37Herman Ryen MartinsenH21-E (137)55.59+14.4310.22
38Sunniva OmdalD21-E (77)1.09.35+25.3116.38
46Vegard Jarvis WestergårdH21-E (137)1.00.43+19.2711.14
47Olai Stensland LillevoldH21-E (137)1.00.50+19.3411.15
49Bjørn LundanesH21-E (137)1.01.25+20.0911.22
51Olav Milian Schmitt GranH21-E (137)1.02.34+21.1811.35
56Martin Borge HeirH21-E (137)1.06.56+25.4012.23
60Ole Jørgen Bogen ArenthH21-E (137)1.11.52+30.3613.18
63Are WigaardH21-E (137)1.12.34+31.1813.26
64Espen Samuelsen SkiriH21-E (137)1.12.55+31.3913.30
65Jostein TandbergH21-E (137)1.15.28+34.1213.58
66Adrian OpheimH21-E (137)1.18.03+36.4714.27
73Vegard Vaeng BernhardsenH21-E (137)1.38.18+57.0218.12
Kristoffer NeslandH21-E (137)diskvalifisert
Idunn HaavengenD21-E (77)diskvalifisert
Ingrid GulbrandsenD21-E (77)diskvalifisert
Elias T. MølnvikH21-E (137)brutt

Nydalens SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pia Young VikD16 (68)35.3112.46
1Lars Young VikH17-18E (111)39.2310.16
1Lukas LilandH19-20E (69)36.138.44
1Siri UlvestadD21-E (77)44.0410.32
2Kasper Bakken UlsethH16 (68)40.16+0.2310.32
3Teodor Mo HjelsethH16 (68)41.56+2.0310.58
6Inga Skaarer WiklundD15 (50)44.31+8.2817.03
6Marte Madslien BakkenD17-18 E (86)48.52+9.4814.40
8Axel AaldeH15 (81)41.17+5.5513.42
8Jon Aukrust OsmoenH21-E (137)47.18+6.028.45
9Martin Størmer-AntonsenH15 (81)41.21+5.5913.44
10Håvard HagaH21-E (137)47.54+6.388.52
11Rolf Andreas BergH16 (68)56.49+16.5614.52
12Kristian Norum MeløysundH16 (68)57.49+17.5615.08
19Tone Bergerud LyeD21-E (77)50.56+6.5212.11
20Ea LunøeD17-18 E (86)56.03+16.5916.49
24Yngvild Langedal BreivikD17-18 E (86)58.24+19.2017.32
28Anders VisterH21-E (137)52.33+11.179.43
31Henrik EijsinkH21-E (137)53.52+12.369.58
34Ada WulfsbergD17-18 E (86)1.07.10+28.0620.10
36Alan CherryH21-E (137)55.54+14.3810.21
40Andreas G. PoldenH21-E (137)58.21+17.0510.48
67Sander H. RogndokkenH21-E (137)1.23.30+42.1415.27
Elias StubberudH16 (68)diskvalifisert
Anne Johanne Lind NørbechD21-E (77)diskvalifisert
Anders BjergaardH21-E (137)diskvalifisert
Elias JonssonH19-20E (69)diskvalifisert
Anders NordbergH21-E (137)diskvalifisert
Bojan BlumensteinH21-E (137)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tone Wigemyr SnerthammerD21-E (77)47.11+3.0711.17
13Einar EkelandH19-20E (69)42.06+5.5310.10

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre LadimH15 (81)35.2211.44
5Alfred BjørnerødH15 (81)38.57+3.3512.56
9Aurora GjølsjøD19-20 E (60)49.21+6.1513.37
15Frida Hovgaard EisvangD15 (50)53.21+17.1820.26
19Tor Erling GjølsjøH16 (68)1.08.37+28.4417.57
19Julie Sophie WoldD15 (50)1.02.52+26.4924.05
20Johanne Bratland TjernshaugenD19-20 E (60)59.58+16.5216.33
25Marie Lindløv JensenD17-18 E (86)1.01.15+22.1118.23
28Sebastian Blomfeldt UnnerudH15 (81)53.20+17.5817.43
70Thomas TubbehaugenH21-E (137)1.29.06+47.5016.30

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Henriette Nygaard SkjørbækD21-E (77)1.13.15+29.1117.31

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Frida HaugskottD17-18 E (86)44.59+5.5513.30
12Anders HaugskottH19-20E (69)42.05+5.5210.09

OL Tønsberg og omegn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenD15 (50)36.0313.48
15Jakob HjelsethH17-18E (111)45.42+6.1911.55
25Oliver ØstbyH17-18E (111)50.08+10.4513.05
31Lerke HjelsethD16 (68)1.01.36+26.0522.09
34Mari Loftesnes KaupangD16 (68)1.06.22+30.5123.52
42Morten Krona HaflanH17-18E (111)1.01.24+22.0116.01
Maria GrovanD15 (50)brutt

Oppsal Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ane Sofie KroghD17-18 E (86)43.46+4.4213.08
5Tina KallesonD17-18 E (86)47.12+8.0814.10
12Sigurd RødnesH15 (81)42.45+7.2314.12
24Ask OlaussenH15 (81)50.36+15.1416.48
42Ola Marius PedersenH21-E (137)59.13+17.5710.57
Ingrid Solheim UndebergetD17-18 E (86)diskvalifisert
Vigdis HobølD21-E (77)diskvalifisert
Ludvig RødnesH21-E (137)diskvalifisert

Peninsula and Plains Orienteer

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Felix HarrisonH19-20E (69)diskvalifisert

Porsgrunn OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Une HoltermannD16 (68)39.12+3.4114.06
3Hanne VassendD19-20 E (60)45.08+2.0212.28
16Elise AusenD17-18 E (86)52.23+13.1915.43
17Rasmus MathisenH19-20E (69)44.24+8.1110.43
22Anine Kjørholt LieD16 (68)57.46+22.1520.46
26Anders L. RosenvoldH16 (68)1.27.59+48.0623.01
26Halvard KornmoH17-18E (111)50.20+10.5713.08
27Martin AusenH16 (68)1.45.03+1.05.1027.30
27Alexander Repstad StoremyrH19-20E (69)56.21+20.0813.36
32Kjersti Adéla WestinD21-E (77)1.04.26+20.2215.24
39Oscar Wiersdalen ThunoldH15 (81)1.13.05+37.4324.16
Tobias MathisenH16 (68)brutt

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Gaute FosstveitH17-18E (111)57.43+18.2015.04
44Pernille SønsterudbråtenD17-18 E (86)1.26.37+47.3326.00
45Magnus SvingheimH21-E (137)1.00.25+19.0911.11

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Mikkel BerglundH16 (68)55.48+15.5514.36
14Tuva Aas StræteD17-18 E (86)51.20+12.1615.24
19Martin Nøkleby MellingH15 (81)47.14+11.5215.41

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Ingeborg Hasle HaslestadD16 (68)1.01.12+25.4122.00

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Benjamin GjoneH15 (81)43.13+7.5114.21
33Gjendine Gjelstad RebårdD16 (68)1.02.20+26.4922.25

Sandnes IL (Rogaland)

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Julie AkslandD15 (50)46.45+10.4217.54
11Kaja PeikliD15 (50)47.40+11.3718.15
20Thomas ValdalH16 (68)1.09.11+29.1818.06
20Andreas Vistnes MyklebostH15 (81)47.51+12.2915.53
23Stian HaugvaldstadH15 (81)48.46+13.2416.12
26Kalle JongenburgerH15 (81)51.32+16.1017.07
29Ola Wathne ThingbøH15 (81)55.15+19.5318.21
32Omund Thu LandstadH15 (81)59.23+24.0119.43
35Markus RichterH15 (81)1.05.19+29.5721.41
38Simon Fjermestad HelgesenH15 (81)1.09.18+33.5623.01

Silkeborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Laurits Bidstrup MøllerH21-E (137)52.07+10.519.39

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Skjalg NysæterH19-20E (69)57.16+21.0313.49

Skåneslättens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
58Erik Barr ZeilonH21-E (137)1.08.48+27.3212.44

Stavanger Orienteringsklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Vilde Margrethe SæbbøD16 (68)41.19+5.4814.51
16Johan Christie ØrkeH19-20E (69)44.16+8.0310.41
19Sara Nystrøm OlsenD17-18 E (86)55.55+16.5116.47
21Arne Jacob Nystrøm OlsenH15 (81)48.25+13.0316.05
27Dina TorgersenD16 (68)1.00.10+24.3921.38
61Harald KalagerH21-E (137)1.12.06+30.5013.21

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Hallgeir BrevikH16 (68)1.21.12+41.1921.15

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Yves AschwandenH21-E (137)1.01.21+20.0511.21

Sturla, IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mina Akiko JohnsenD15 (50)42.21+6.1816.13
7Marie KvarmeD15 (50)45.14+9.1117.19
30Malene InstanesD17-18 E (86)1.04.56+25.5219.29
34Mathias Skourup RognebakkeH17-18E (111)55.57+16.3414.36
39Ine InstanesD17-18 E (86)1.15.15+36.1122.35
40Ingeborg KvarmeD17-18 E (86)1.15.21+36.1722.37
49Joachim Sandor KnudsenH17-18E (111)1.13.02+33.3919.04
Johan Kristian UndelandH17-18E (111)diskvalifisert

Tampereen Pyrintö

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Florian HowaldH21-E (137)44.21+3.058.12
13Tobia PezzatiH21-E (137)48.49+7.339.02

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Knut KyrkjebøH19-20E (69)47.12+10.5911.24

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Gaute Kvittum NytrøenH17-18E (111)50.45+11.2213.15
30Ane Ingeborg KalbækkenD19-20 E (60)1.08.38+25.3218.57
Jørgen SchjølbergH17-18E (111)diskvalifisert

Tyrving IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Torgeir NørbechH21-E (137)44.06+2.508.10
7Olle BoströmH21-E (137)47.05+5.498.43
9Styrk Hundseid KamsvågH19-20E (69)40.23+4.109.45
12Vida Helland-HansenD15 (50)49.46+13.4319.04
13Marion AebiD21-E (77)48.13+4.0911.32
14Mille Baastad BergD15 (50)51.45+15.4219.49
15Maren NorderudD19-20 E (60)52.59+9.5314.38
16Eileen BjanesD15 (50)56.02+19.5921.28
23Ivar LundanesH21-E (137)51.54+10.389.36
25Synne SkjærsteinD19-20 E (60)1.03.01+19.5517.24
27Solveig Eline BergD19-20 E (60)1.04.12+21.0617.44
28Ingrid Lund HovdenD17-18 E (86)1.04.25+25.2119.20
55Torkil Eide SolstadH21-E (137)1.06.22+25.0612.17
Stella HolmboeD17-18 E (86)diskvalifisert
Bjørn EkebergH21-E (137)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH17-18E (111)diskvalifisert

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Even LindaasH19-20E (69)47.11+10.5811.23
22Jostein Svaland DaleH19-20E (69)47.16+11.0311.25
24Eskil FrøislandH19-20E (69)48.29+12.1611.42
Njaal Ellegaard MelbyH19-20E (69)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tora Aasheim NymarkD17-18 E (86)49.28+10.2414.51
16Morten Jarvis WestergårdH21-E (137)49.17+8.019.07
21Magnus Strømme LidH16 (68)1.10.20+30.2718.24
27Oskar RøenH21-E (137)52.33+11.179.43
29Mari Strømme LidD17-18 E (86)1.04.32+25.2819.22
37Ragnhild Vrålstad LøvåsD17-18 E (86)1.11.07+32.0321.21
51Mathias Kjærner-SembH17-18E (111)1.20.12+40.4920.56
57Markus Kjærner-SembH21-E (137)1.07.06+25.5012.25
Jon Erik Doppelhofer ErvikH16 (68)diskvalifisert
Kristian RykkjeH19-20E (69)diskvalifisert

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Synnøve BråtenD21-E (77)47.16+3.1211.18
13Anders VestølH17-18E (111)45.02+5.3911.45
59Olav VestølH21-E (137)1.08.54+27.3812.45

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveH16 (68)39.5310.26
7Fredrik Vehus SkjerveH17-18E (111)42.17+2.5411.02
16Trude MarkhusD16 (68)48.57+13.2617.36

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eline Horten JordetD15 (50)42.32+6.2916.17

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Ingrid Marie Stubban HygenD17-18 E (86)1.06.12+27.0819.52
35Marie Hammer IversenD21-E (77)1.08.47+24.4316.27
Kim Aleksander Hammer IversenH21-E (137)diskvalifisert

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Alida OftedalD15 (50)1.05.54+29.5125.14

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Nils TveiteH17-18E (111)43.44+4.2111.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor