Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

D15

2 610 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn36.0313.48
2Mathea Spets StorhovFreidig37.22+1.1914.19
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF42.21+6.1816.13
4Eline Horten JordetVingelen IL42.32+6.2916.17
5Klara GraversenIL BUL-Tromsø42.47+6.4416.23
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK44.31+8.2817.03
7Marie KvarmeSturla, IF45.14+9.1117.19
8Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)46.45+10.4217.54
9Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø47.00+10.5718.00
10Ingvild GustafssonKongsberg OL47.18+11.1518.07
11Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)47.40+11.3718.15
12Vida Helland-HansenTyrving IL49.46+13.4319.04
13Anja HoleFørde IL51.26+15.2319.42
14Mille Baastad BergTyrving IL51.45+15.4219.49
15Frida Hovgaard EisvangOK Moss53.21+17.1820.26
16Eileen BjanesTyrving IL56.02+19.5921.28
17Hannah Syrdal ØenHeming Orientering56.13+20.1021.32
18Emma Visted-HansenGjø-Vard OL59.55+23.5222.57
19Julie Sophie WoldOK Moss1.02.52+26.4924.05
20Serine JørgensenLillehammer OK1.03.34+27.3124.21
21Kathinka Zahl HagenFossum IF1.05.07+29.0424.56
22Alida OftedalÅlgård Orientering1.05.54+29.5125.14
23Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.33.01+56.5835.38
24Amanda AxelsonEiker OL1.46.38+1.10.3540.51
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnbrutt

H15

3 010 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss35.2211.44
2Christian Fredrik BorgIL Koll35.32+0.1011.48
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb37.40+2.1812.30
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK37.45+2.2312.32
5Alfred BjørnerødOK Moss38.57+3.3512.56
6Jakob RastadAsker Skiklubb40.51+5.2913.34
7Eirik FrostAlta OL41.11+5.4913.40
8Axel AaldeNydalens SK41.17+5.5513.42
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK41.21+5.5913.44
10Sindre Vie StrislandFossum IF42.11+6.4914.00
11Edvin AakreEgersund OK42.21+6.5914.04
12Sigurd RødnesOppsal Orientering42.45+7.2314.12
13Henrik Kaupang LyeLarvik OK43.06+7.4414.19
14Benjamin GjoneSandefjord OK43.13+7.5114.21
15Halvor LøkenKongsberg OL43.42+8.2014.31
16Brage Bell LysakerFana IL44.34+9.1214.48
17Eirik Vie StrislandFossum IF45.02+9.4014.57
18Øyvind LamarkGanddal IL45.28+10.0615.06
19Martin Nøkleby MellingRingerike OL47.14+11.5215.41
20Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)47.51+12.2915.53
21Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb48.25+13.0316.05
22Emil Reinertsen LeroyerFreidig48.43+13.2116.11
23Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)48.46+13.2416.12
24Ask OlaussenOppsal Orientering50.36+15.1416.48
25Herman Lien BackstrømHalden SK51.19+15.5717.02
26Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)51.32+16.1017.07
27Hallvard TjentlandLardal OL52.12+16.5017.20
28Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss53.20+17.5817.43
29Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.15+19.5318.21
30Arne BerganKongsberg OL56.53+21.3118.53
31Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL59.05+23.4319.37
32Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)59.23+24.0119.43
33Oliver LarsenMo OK1.01.22+26.0020.23
34Henrik Andreas TømtIL Imås1.02.35+27.1320.47
35Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.05.19+29.5721.41
36Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.05.57+30.3521.54
37Tord RomundstadNidarøst OK1.07.58+32.3622.34
38Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.09.18+33.5623.01
39Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.13.05+37.4324.16
40Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.57.59+1.22.3739.11
Børge Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert
Fridtjof ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbbrutt

D16

2 780 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK35.3112.46
2Ane Malene KolstadFreidig37.22+1.5113.26
3Une HoltermannPorsgrunn OL39.12+3.4114.06
4Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL39.14+3.4314.06
5Mari EidsmoFreidig40.09+4.3814.26
6Kristin Melby JacobsenLardal OL41.17+5.4614.51
7Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.19+5.4814.51
8Eline SchjervenLardal OL42.52+7.2115.25
9Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK43.00+7.2915.28
10Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL43.12+7.4115.32
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL44.47+9.1616.06
12Selma HøivoldKongsberg OL45.43+10.1216.26
13Kristine Bog VikaneFana IL47.16+11.4517.00
14Johanne Rognerud BøeFossum IF47.31+12.0017.05
15Mari ØverbyKongsberg OL47.38+12.0717.08
16Trude MarkhusVerdal OK48.57+13.2617.36
17Emma EngehultNotodden OL49.33+14.0217.49
18Konstanse MoholthKongsberg OL50.40+15.0918.13
19Kristin LundanesEmblem IL55.48+20.1720.04
20Ida Marie FlågenHeming Orientering56.28+20.5720.18
21Ingrid MobråthenBotne SK57.05+21.3420.32
22Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL57.46+22.1520.46
23Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering58.29+22.5821.02
24Hedda SpangbergKonnerud IL59.05+23.3421.15
25Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering59.42+24.1121.28
26Astrid RognstadHadeland OL1.00.04+24.3321.36
27Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.00.10+24.3921.38
28Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.01.12+25.4122.00
29Marie Roll-TørnqvistFana IL1.01.17+25.4622.02
30Ida SolliMo OK1.01.31+26.0022.07
31Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.01.36+26.0522.09
32Mari BrendeFossum IF1.01.56+26.2522.16
33Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.02.20+26.4922.25
34Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.06.22+30.5123.52
35Tiril HolenKonnerud IL1.08.23+32.5224.35
36Ella BerstadHeming Orientering1.16.46+41.1527.36
Julie BerntzenFet OLdiskvalifisert

H16

3 820 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK39.5310.26
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK40.16+0.2310.32
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.56+2.0310.58
4Brage TakleKristiansand OK44.06+4.1311.32
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL48.52+8.5912.47
6Sigurd Saxe SandvikHalden SK49.11+9.1812.52
7Sivert PoppeFredrikstad SK52.34+12.4113.45
8Hans UrsetIL BUL-Tromsø53.46+13.5314.04
9Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering54.00+14.0714.08
10Mikkel BerglundRingerike OL55.48+15.5514.36
11Rolf Andreas BergNydalens SK56.49+16.5614.52
12Kristian Norum MeløysundNydalens SK57.49+17.5615.08
13Mats LindaasElverum OK59.12+19.1915.29
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.00.23+20.3015.48
15Vegard RanestadHamar OK1.00.27+20.3415.49
16Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.05.03+25.1017.01
17Gustav Andresen SkotteFossum IF1.06.13+26.2017.20
18Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.06.52+26.5917.30
19Tor Erling GjølsjøOK Moss1.08.37+28.4417.57
20Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.09.11+29.1818.06
21Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.10.20+30.2718.24
22Erlend AuneByåsen IL1.12.06+32.1318.52
23Hallgeir BrevikStokke IL1.21.12+41.1921.15
24Birk Felland SætnanFossum IF1.22.02+42.0921.28
25Henrik WoldeneFossum IF1.23.14+43.2121.47
26Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.27.59+48.0623.01
27Martin AusenPorsgrunn OL1.45.03+1.05.1027.30
28Per Ingvar TollehaugEiker OL1.53.31+1.13.3829.42
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Erlend LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Thomas BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Johan EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLbrutt
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Andreas Nybak UrdalGanddal ILbrutt

D17-18 E

3 330 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39.0411.43
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering43.46+4.4213.08
3Frida HaugskottOL Trollelg44.59+5.5513.30
4Malene Teresia JebsenHeming Orientering45.12+6.0813.34
5Tina KallesonOppsal Orientering47.12+8.0814.10
6Marte Madslien BakkenNydalens SK48.52+9.4814.40
7Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett49.28+10.2414.51
8Kristine KravdalGjø-Vard OL49.54+10.5014.59
9Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb50.11+11.0715.04
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering50.50+11.4615.15
11Tale StrandKongsberg OL50.55+11.5115.17
12Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering51.14+12.1015.23
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering51.19+12.1515.24
14Tuva Aas StræteRingerike OL51.20+12.1615.24
15Ingvild LangeggenKongsberg OL52.05+13.0115.38
16Elise AusenPorsgrunn OL52.23+13.1915.43
17Ingeborg RognstadHadeland OL55.16+16.1216.35
18Karen Hoel JomaasFossum IF55.24+16.2016.38
19Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb55.55+16.5116.47
20Ea LunøeNydalens SK56.03+16.5916.49
21Oda Isnes TyseEiker OL56.46+17.4217.02
22Mina SchjervenLardal OL57.22+18.1817.13
23Solveig Moen LetmolieEiker OL58.21+19.1717.31
24Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58.24+19.2017.32
25Marie Lindløv JensenOK Moss1.01.15+22.1118.23
26Ingrid LamarkGanddal IL1.01.16+22.1218.23
27Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.01.48+22.4418.33
28Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.04.25+25.2119.20
29Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.04.32+25.2819.22
30Malene InstanesSturla, IF1.04.56+25.5219.29
31Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.05.21+26.1719.37
32Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.05.36+26.3219.41
33Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.06.12+27.0819.52
34Ada WulfsbergNydalens SK1.07.10+28.0620.10
35Christine HoenEiker OL1.07.49+28.4520.21
36Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.08.12+29.0820.28
37Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.11.07+32.0321.21
38Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.14.56+35.5222.30
39Ine InstanesSturla, IF1.15.15+36.1122.35
40Ingeborg KvarmeSturla, IF1.15.21+36.1722.37
41Stine AuneNidarøst OK1.16.51+37.4723.04
42Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.20.47+41.4324.15
43Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.25.37+46.3325.42
44Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1.26.37+47.3326.00
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Stella HolmboeTyrving ILdiskvalifisert
Malin HaugeHisøy OKdiskvalifisert

H17-18E

3 830 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Young VikNydalens SK39.2310.16
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering39.35+0.1210.20
3David RundeKristiansand OK40.32+1.0910.34
4Lars SandstadFreidig41.45+2.2210.54
5Simen Spets StorhovFreidig41.46+2.2310.54
6Mikkel HoltFreidig41.48+2.2510.54
7Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK42.17+2.5411.02
8Vetle DrageKongsberg OL42.36+3.1311.07
9Viljan van RaaijHedrum OL43.31+4.0811.21
10Nils TveiteÅs-NMBU Orientering43.44+4.2111.25
11Jo Even KolstadFreidig44.30+5.0711.37
12Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL44.57+5.3411.44
13Anders VestølVegårshei IL45.02+5.3911.45
14Jonas GrønliFreidig45.29+6.0611.52
15Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn45.42+6.1911.55
16Petter Liabakk EriksenByåsen IL46.46+7.2312.12
17Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering47.11+7.4812.19
18Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering47.28+8.0512.23
19Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø47.37+8.1412.25
20Marius BakkeFossum IF47.58+8.3512.31
21Tobias RøddeGanddal IL48.28+9.0512.39
22Kristian ØstermannHeming Orientering49.04+9.4112.48
23Birk Bell LysakerFana IL49.12+9.4912.50
24Grunde IsaksætreGrue IL49.28+10.0512.54
25Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn50.08+10.4513.05
26Halvard KornmoPorsgrunn OL50.20+10.5713.08
27Gaute Kvittum NytrøenTynset IF50.45+11.2213.15
28Iver RingheimLarvik OK52.19+12.5613.39
29Mikkel KatlaFossum IF52.31+13.0813.42
30Vebjørn Blom-HagenFossum IF53.05+13.4213.51
31August Syrdal ØenHeming Orientering53.28+14.0513.57
32Åsmund SlokvikNotodden OL53.47+14.2414.02
33Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK54.17+14.5414.10
34Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF55.57+16.3414.36
35Erlend Odd BergeKristiansand OK56.41+17.1814.47
36Eskil FrischknechtAlta OL57.24+18.0114.59
37Gaute FosstveitRaumar Orientering57.43+18.2015.04
38Eivind Berner MyhreFossum IF57.51+18.2815.06
39Henrik ReuschHeming Orientering58.25+19.0215.15
40Sondre YtterbøAsker Skiklubb58.56+19.3315.23
41Ferdinand FremmingHeming Orientering59.27+20.0415.31
42Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.01.24+22.0116.01
43Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.02.51+23.2816.24
44Alf Kristian HelleHalden SK1.03.12+23.4916.30
45Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.05.16+25.5317.02
46Henrik R HoltHedrum OL1.05.44+26.2117.09
47Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.07.23+28.0017.35
48Kristoffer FjæreHedrum OL1.12.12+32.4918.51
49Joachim Sandor KnudsenSturla, IF1.13.02+33.3919.04
50Johannes LangaasNidarøst OK1.14.28+35.0519.26
51Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.20.12+40.4920.56
52Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.21.41+42.1821.19
53Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1.26.22+46.5922.33
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKdiskvalifisert
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Jørgen SchjølbergTynset IFdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Eirik ImrikFredrikstad SKbrutt

D19-20 E

3 620 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb43.0611.54
2Pernille KatlaFossum IF43.17+0.1111.57
3Hanne VassendPorsgrunn OL45.08+2.0212.28
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK45.36+2.3012.35
5Marlin HaavengenKongsberg OL45.41+2.3512.37
6Ane DyrkornNTNUI47.18+4.1213.03
7Thea Sildnes BaklidKonnerud IL48.35+5.2913.25
8Ida KristianssonHalden SK49.10+6.0413.34
9Aurora GjølsjøOK Moss49.21+6.1513.37
10Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF49.30+6.2413.40
11Thea DyrkornNTNUI49.32+6.2613.40
12Lene Berg HanssenByåsen IL50.05+6.5913.50
13Helene EgerKongsberg OL51.19+8.1314.10
14Ragnhild EideByåsen IL51.31+8.2514.13
15Maren NorderudTyrving IL52.59+9.5314.38
16Ingrid G. KvålsgardFossum IF53.45+10.3914.50
17Maria Ulseth SylteFreidig54.56+11.5015.10
18Karoline AuneHalden SK56.30+13.2415.36
19Ingrid HasaasFossum IF58.31+15.2516.09
20Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss59.58+16.5216.33
21Kristina VollHaugesund IL Orientering1.00.09+17.0316.36
22Vera MelkildFreidig1.00.32+17.2616.43
23Aurora MoholthKongsberg OL1.00.43+17.3716.46
24Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.01.23+18.1716.57
25Synne SkjærsteinTyrving IL1.03.01+19.5517.24
26Linn Mei WaalerMåren OK1.04.04+20.5817.41
27Solveig Eline BergTyrving IL1.04.12+21.0617.44
28Dina ReitanFreidig1.04.36+21.3017.50
29Anne Omholt BerrefjordLardal OL1.06.22+23.1618.20
30Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.08.38+25.3218.57
31Agnethe HasliBækkelagets SK1.11.24+28.1819.43
32Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.12.02+28.5619.53
33Lotte MyklemyrEiker OL1.16.14+33.0821.03
34Sofie AndersenBOK1.36.51+53.4526.45
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert

H19-20E

4 140 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas LilandNydalens SK36.138.44
2Sander ArntzenAsker Skiklubb36.34+0.218.49
3Sebastian DalandKristiansand OK37.56+1.439.09
4Øyvind HjermstadFossum IF38.37+2.249.19
5Sindre R HoltHedrum OL38.40+2.279.20
6August Asheim BirkelandNTNUI38.57+2.449.24
7Jørgen BaklidKonnerud IL39.06+2.539.26
8Mats EidsmoFreidig39.41+3.289.35
9Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL40.23+4.109.45
10Niels Christian HellerudHalden SK41.08+4.559.56
11Aslak HeimdalKonnerud IL41.24+5.1110.00
12Anders HaugskottOL Trollelg42.05+5.5210.09
13Einar EkelandOddersjaa SSK42.06+5.5310.10
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb42.37+6.2410.17
15Erlend BrendstuenHalden SK44.03+7.5010.38
16Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb44.16+8.0310.41
17Rasmus MathisenPorsgrunn OL44.24+8.1110.43
18Erik Hæstad BjørnstadFossum IF45.18+9.0510.56
19Oscar LyngenFreidig47.01+10.4811.21
20Even LindaasVang OL47.11+10.5811.23
21Knut KyrkjebøTIF Viking47.12+10.5911.24
22Jostein Svaland DaleVang OL47.16+11.0311.25
23Even-Johan KaspersenMo OK48.03+11.5011.36
24Eskil FrøislandVang OL48.29+12.1611.42
25Bjørn Anders FlågenHeming Orientering50.16+14.0312.08
26Kristian Fredrik LynumFreidig52.43+16.3012.44
27Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL56.21+20.0813.36
28Skjalg NysæterSkien OK57.16+21.0313.49
29Joar GjerdahlKonnerud IL58.03+21.5014.01
30Petter Astrup ArnesenHeming Orientering58.42+22.2914.10
31Lavran ThorstensenNTNUI1.01.22+25.0914.49
32Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.08.03+31.5016.26
Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerindiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteerdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Elias JonssonNydalens SKdiskvalifisert

D21-E

4 180 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri UlvestadNydalens SK44.0410.32
2Elena RoosHalden SK45.08+1.0410.47
3Lone BrochmannBækkelagets SK45.23+1.1910.51
4Bodil HelgerudHalden SK46.23+2.1911.05
5Charlotte WatsonLillomarka OL46.56+2.5211.13
6Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK47.11+3.0711.17
7Eirin Svanøe-HafstadFrol IL47.13+3.0911.17
8Synnøve BråtenVegårshei IL47.16+3.1211.18
9Tilla Farnes HennumNTNUI47.31+3.2711.22
10Gunvor Hov HøydalFossum IF47.57+3.5311.28
11Kine GulliksenBækkelagets SK47.58+3.5411.28
12Runa FremstadLarvik OK48.00+3.5611.28
13Marion AebiTyrving IL48.13+4.0911.32
14Åsne Skram TrømborgNTNUI49.09+5.0511.45
15Irina NybergAlfta-Ösa OK49.10+5.0611.45
16Ragnhild HjermstadFossum IF49.38+5.3411.52
17Karen Oline KolstadNTNUI50.01+5.5711.57
18Tonje VassendNTNUI50.03+5.5911.58
19Tone Bergerud LyeNydalens SK50.56+6.5212.11
20Cecilie AndersenBOK51.09+7.0512.14
21Emilie Westli AndersenLøten o-lag51.37+7.3312.20
22Malin SandstadNTNUI51.38+7.3412.21
23Emma ArnesenByåsen IL52.24+8.2012.32
24Maiken Økern HågårdKonnerud IL53.20+9.1612.45
25Line SølbergIL Leik53.24+9.2012.46
26Marthe GløersenBækkelagets SK53.41+9.3712.50
27Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering53.54+9.5012.53
28Anne EikenNTNUI55.24+11.2013.15
29Nina Asheim BirkelandNTNUI58.01+13.5713.52
30Therese HaareKonnerud IL58.09+14.0513.54
31Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.03.39+19.3515.13
32Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.04.26+20.2215.24
33Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.05.21+21.1715.38
34Marte Hoff HagenNTNUI1.07.38+23.3416.10
35Marie Hammer IversenØstmarka OK1.08.47+24.4316.27
36Camilla ÖhmanNTNUI1.09.09+25.0516.32
37Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.09.14+25.1016.33
38Sunniva OmdalNTNUI1.09.35+25.3116.38
39Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus1.13.15+29.1117.31
40Beatrice LawBOK2.04.40+1.20.3629.49
Idunn HaavengenNTNUIdiskvalifisert
Camilla HengebølFrol ILdiskvalifisert
Vigdis HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert

H21-E

5 400 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK41.167.38
2Audun HeimdalNTNUI41.30+0.147.41
3Torgeir NørbechTyrving IL44.06+2.508.10
4Florian HowaldTampereen Pyrintö44.21+3.058.12
5Martin HubmannFredrikstad SK45.04+3.488.20
6Stian SundsvikFrol IL46.12+4.568.33
7Olle BoströmTyrving IL47.05+5.498.43
8Jon Aukrust OsmoenNydalens SK47.18+6.028.45
9Dag BlandkjennKristiansand OK47.31+6.158.47
10Håvard HagaNydalens SK47.54+6.388.52
11Ralph StreetBækkelagets SK48.06+6.508.54
12Håvard Sandstad EidsmoFreidig48.40+7.249.00
13Tobia PezzatiTampereen Pyrintö48.49+7.339.02
14Rasmus Rørholt TheisenNTNUI48.59+7.439.04
15Isak BergsetFrol IL49.06+7.509.05
16Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett49.17+8.019.07
17Hans Petter MathisenFredrikstad SK49.51+8.359.13
18Jo Forseth IndgaardFrol IL50.30+9.149.21
19Einar MelsomFossum IF50.44+9.289.23
20Håvard WedegeFredrikstad SK51.02+9.469.27
21Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb51.44+10.289.34
22Vegard DanielsenKristiansand OK51.53+10.379.36
23Ivar LundanesTyrving IL51.54+10.389.36
24Damien RenardKongsberg OL52.05+10.499.38
25Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK52.07+10.519.39
26Emil AhlbäckFossum IF52.22+11.069.41
27Oskar RøenVaregg Fleridrett52.33+11.179.43
28Anders VisterNydalens SK52.33+11.179.43
29Andreas SølbergIL Leik52.45+11.299.46
30Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK53.16+12.009.51
31Henrik EijsinkNydalens SK53.52+12.369.58
32Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK54.06+12.5010.01
33Ulrik Astrup ArnesenNTNUI54.11+12.5510.02
34Brodie NankervisLillomarka OL54.58+13.4210.10
35Oskar AndrénIL Leik55.05+13.4910.12
36Alan CherryNydalens SK55.54+14.3810.21
37Herman Ryen MartinsenNTNUI55.59+14.4310.22
38Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK56.41+15.2510.29
39Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering57.05+15.4910.34
40Andreas G. PoldenNydalens SK58.21+17.0510.48
41Harald Astrup ArnesenHeming Orientering58.22+17.0610.48
42Ola Marius PedersenOppsal Orientering59.13+17.5710.57
43Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.00.00+18.4411.06
44Øyvind WiggenByåsen IL1.00.17+19.0111.09
45Magnus SvingheimRaumar Orientering1.00.25+19.0911.11
46Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.00.43+19.2711.14
47Olai Stensland LillevoldNTNUI1.00.50+19.3411.15
48Yves AschwandenStora Tuna OK1.01.21+20.0511.21
49Bjørn LundanesNTNUI1.01.25+20.0911.22
50Emil WingstedtHalden SK1.01.53+20.3711.27
51Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.02.34+21.1811.35
52Ola KeiseråsIL Leik1.02.42+21.2611.36
53Dag Steinar RagvinBø OL1.03.53+22.3711.49
54Petter ReinemoKongsberg OL1.04.42+23.2611.58
55Torkil Eide SolstadTyrving IL1.06.22+25.0612.17
56Martin Borge HeirNTNUI1.06.56+25.4012.23
57Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.07.06+25.5012.25
58Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1.08.48+27.3212.44
59Olav VestølVegårshei IL1.08.54+27.3812.45
60Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI1.11.52+30.3613.18
61Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.12.06+30.5013.21
62Itsuki ItoKOLC1.12.22+31.0613.24
63Are WigaardNTNUI1.12.34+31.1813.26
64Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.12.55+31.3913.30
65Jostein TandbergNTNUI1.15.28+34.1213.58
66Adrian OpheimNTNUI1.18.03+36.4714.27
67Sander H. RogndokkenNydalens SK1.23.30+42.1415.27
68Lars SolliMo OK1.24.32+43.1615.39
69Kristian GræsliHamar OK1.25.28+44.1215.49
70Thomas TubbehaugenOK Moss1.29.06+47.5016.30
71KyongSa RiIL BUL-Tromsø1.29.35+48.1916.35
72Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1.32.57+51.4117.12
73Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI1.38.18+57.0218.12
74Robert FredriksenNotodden OL2.12.00+1.30.4424.26
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKdiskvalifisert
Kristoffer NeslandNTNUIdiskvalifisert
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKdiskvalifisert
Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Simon JakobssonFrol ILdiskvalifisert
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Bojan BlumensteinNydalens SKdiskvalifisert
Carl Petter LyngenFrol ILbrutt
Elias T. MølnvikNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor