Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

H21-E

5 400 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK41.16
2Audun HeimdalNTNUI41.30+0.14
3Torgeir NørbechTyrving IL44.06+2.50
4Florian HowaldTampereen Pyrintö44.21+3.05
5Martin HubmannFredrikstad SK45.04+3.48
6Stian SundsvikFrol IL46.12+4.56
7Olle BoströmTyrving IL47.05+5.49
8Jon Aukrust OsmoenNydalens SK47.18+6.02
9Dag BlandkjennKristiansand OK47.31+6.15
10Håvard HagaNydalens SK47.54+6.38
11Ralph StreetBækkelagets SK48.06+6.50
12Håvard Sandstad EidsmoFreidig48.40+7.24
13Tobia PezzatiTampereen Pyrintö48.49+7.33
14Rasmus Rørholt TheisenNTNUI48.59+7.43
15Isak BergsetFrol IL49.06+7.50
16Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett49.17+8.01
17Hans Petter MathisenFredrikstad SK49.51+8.35
18Jo Forseth IndgaardFrol IL50.30+9.14
19Einar MelsomFossum IF50.44+9.28
20Håvard WedegeFredrikstad SK51.02+9.46
21Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb51.44+10.28
22Vegard DanielsenKristiansand OK51.53+10.37
23Ivar LundanesTyrving IL51.54+10.38
24Damien RenardKongsberg OL52.05+10.49
25Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK52.07+10.51
26Emil AhlbäckFossum IF52.22+11.06
27Oskar RøenVaregg Fleridrett52.33+11.17
28Anders VisterNydalens SK52.33+11.17
29Andreas SølbergIL Leik52.45+11.29
30Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK53.16+12.00
31Henrik EijsinkNydalens SK53.52+12.36
32Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK54.06+12.50
33Ulrik Astrup ArnesenNTNUI54.11+12.55
34Brodie NankervisLillomarka OL54.58+13.42
35Oskar AndrénIL Leik55.05+13.49
36Alan CherryNydalens SK55.54+14.38
37Herman Ryen MartinsenNTNUI55.59+14.43
38Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK56.41+15.25
39Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering57.05+15.49
40Andreas G. PoldenNydalens SK58.21+17.05
41Harald Astrup ArnesenHeming Orientering58.22+17.06
42Ola Marius PedersenOppsal Orientering59.13+17.57
43Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.00.00+18.44
44Øyvind WiggenByåsen IL1.00.17+19.01
45Magnus SvingheimRaumar Orientering1.00.25+19.09
46Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.00.43+19.27
47Olai Stensland LillevoldNTNUI1.00.50+19.34
48Yves AschwandenStora Tuna OK1.01.21+20.05
49Bjørn LundanesNTNUI1.01.25+20.09
50Emil WingstedtHalden SK1.01.53+20.37
51Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.02.34+21.18
52Ola KeiseråsIL Leik1.02.42+21.26
53Dag Steinar RagvinBø OL1.03.53+22.37
54Petter ReinemoKongsberg OL1.04.42+23.26
55Torkil Eide SolstadTyrving IL1.06.22+25.06
56Martin Borge HeirNTNUI1.06.56+25.40
57Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.07.06+25.50
58Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1.08.48+27.32
59Olav VestølVegårshei IL1.08.54+27.38
60Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI1.11.52+30.36
61Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.12.06+30.50
62Itsuki ItoKOLC1.12.22+31.06
63Are WigaardNTNUI1.12.34+31.18
64Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.12.55+31.39
65Jostein TandbergNTNUI1.15.28+34.12
66Adrian OpheimNTNUI1.18.03+36.47
67Sander H. RogndokkenNydalens SK1.23.30+42.14
68Lars SolliMo OK1.24.32+43.16
69Kristian GræsliHamar OK1.25.28+44.12
70Thomas TubbehaugenOK Moss1.29.06+47.50
71KyongSa RiIL BUL-Tromsø1.29.35+48.19
72Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1.32.57+51.41
73Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI1.38.18+57.02
74Robert FredriksenNotodden OL2.12.00+1.30.44
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKdiskvalifisert
Kristoffer NeslandNTNUIdiskvalifisert
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKdiskvalifisert
Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Simon JakobssonFrol ILdiskvalifisert
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Bojan BlumensteinNydalens SKdiskvalifisert
Carl Petter LyngenFrol ILbrutt
Elias T. MølnvikNTNUIbrutt
Prøveløper L301 (1)NOTEAMinaktiv
Marius ØieLøten o-laginaktiv
Trygve HeggedalNydalens SKinaktiv
Espen JakobsenTyrving ILinaktiv
Gaute FriestadNTNUIinaktiv
Oskar StørmerFossum IFinaktiv
Håkon Raadal BjørloNTNUIinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor