Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

D21-E

4 180 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri UlvestadNydalens SK44.04
2Elena RoosHalden SK45.08+1.04
3Lone BrochmannBækkelagets SK45.23+1.19
4Bodil HelgerudHalden SK46.23+2.19
5Charlotte WatsonLillomarka OL46.56+2.52
6Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK47.11+3.07
7Eirin Svanøe-HafstadFrol IL47.13+3.09
8Synnøve BråtenVegårshei IL47.16+3.12
9Tilla Farnes HennumNTNUI47.31+3.27
10Gunvor Hov HøydalFossum IF47.57+3.53
11Kine GulliksenBækkelagets SK47.58+3.54
12Runa FremstadLarvik OK48.00+3.56
13Marion AebiTyrving IL48.13+4.09
14Åsne Skram TrømborgNTNUI49.09+5.05
15Irina NybergAlfta-Ösa OK49.10+5.06
16Ragnhild HjermstadFossum IF49.38+5.34
17Karen Oline KolstadNTNUI50.01+5.57
18Tonje VassendNTNUI50.03+5.59
19Tone Bergerud LyeNydalens SK50.56+6.52
20Cecilie AndersenBOK51.09+7.05
21Emilie Westli AndersenLøten o-lag51.37+7.33
22Malin SandstadNTNUI51.38+7.34
23Emma ArnesenByåsen IL52.24+8.20
24Maiken Økern HågårdKonnerud IL53.20+9.16
25Line SølbergIL Leik53.24+9.20
26Marthe GløersenBækkelagets SK53.41+9.37
27Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering53.54+9.50
28Anne EikenNTNUI55.24+11.20
29Nina Asheim BirkelandNTNUI58.01+13.57
30Therese HaareKonnerud IL58.09+14.05
31Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.03.39+19.35
32Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.04.26+20.22
33Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.05.21+21.17
34Marte Hoff HagenNTNUI1.07.38+23.34
35Marie Hammer IversenØstmarka OK1.08.47+24.43
36Camilla ÖhmanNTNUI1.09.09+25.05
37Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.09.14+25.10
38Sunniva OmdalNTNUI1.09.35+25.31
39Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus1.13.15+29.11
40Beatrice LawBOK2.04.40+1.20.36
Idunn HaavengenNTNUIdiskvalifisert
Camilla HengebølFrol ILdiskvalifisert
Vigdis HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Helene OmdalNTNUIinaktiv
Prøveløper L304 (4)NOTEAMinaktiv
Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteerinaktiv
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettinaktiv
Mariann UlvestadBækkelagets SKinaktiv
Evine Westli AndersenLøten o-laginaktiv
Ingrid LundanesNTNUIinaktiv
Silje Ekroll JahrenNydalens SKinaktiv
Marika TeiniHalden SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor