Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLangLang (totalt)

H19-20E

4 140 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas LilandNydalens SK36.13
2Sander ArntzenAsker Skiklubb36.34+0.21
3Sebastian DalandKristiansand OK37.56+1.43
4Øyvind HjermstadFossum IF38.37+2.24
5Sindre R HoltHedrum OL38.40+2.27
6August Asheim BirkelandNTNUI38.57+2.44
7Jørgen BaklidKonnerud IL39.06+2.53
8Mats EidsmoFreidig39.41+3.28
9Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL40.23+4.10
10Niels Christian HellerudHalden SK41.08+4.55
11Aslak HeimdalKonnerud IL41.24+5.11
12Anders HaugskottOL Trollelg42.05+5.52
13Einar EkelandOddersjaa SSK42.06+5.53
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb42.37+6.24
15Erlend BrendstuenHalden SK44.03+7.50
16Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb44.16+8.03
17Rasmus MathisenPorsgrunn OL44.24+8.11
18Erik Hæstad BjørnstadFossum IF45.18+9.05
19Oscar LyngenFreidig47.01+10.48
20Even LindaasVang OL47.11+10.58
21Knut KyrkjebøTIF Viking47.12+10.59
22Jostein Svaland DaleVang OL47.16+11.03
23Even-Johan KaspersenMo OK48.03+11.50
24Eskil FrøislandVang OL48.29+12.16
25Bjørn Anders FlågenHeming Orientering50.16+14.03
26Kristian Fredrik LynumFreidig52.43+16.30
27Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL56.21+20.08
28Skjalg NysæterSkien OK57.16+21.03
29Joar GjerdahlKonnerud IL58.03+21.50
30Petter Astrup ArnesenHeming Orientering58.42+22.29
31Lavran ThorstensenNTNUI1.01.22+25.09
32Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.08.03+31.50
Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerindiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteerdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Elias JonssonNydalens SKdiskvalifisert
Prøveløper L302 (2)NOTEAMinaktiv
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILinaktiv
Oskar Spets StorhovFreidiginaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor